Mám šanci ohledně děti?

Anonymní
7.4.17 18:00

mám šanci ohledně děti ?

Dobrý den, mám chlapa se kterým mám dvě děti chlap odešel když jsem byla v 6 měsíci rizikového těhotenství a malemu bylo 15 měsíců :) začátky byly Krušné bohužel jsem to špatně nesla ale pak když jsem se uklidnila jsem mu řekla že může kluky vídat každý den klidné ale jen že chci být u toho (má problém s pitím ) jen jedna situace pro vysvětlení : syn byl narozený o tři měsíce dříve tři dny po porodu pneumotorax obouch plic v umělém spánku napojený na přístroje a žilo se z hodiny na hodinu čekala jsem od chlapa nějakou podporu ale bohužel místo toho aby byl s nami v nemocnici si s tou svojí užíval na koncertě :/ no nakonec se to nějak ustálilo a vypadalo to že mi prostě na ty schůzky za me přítomnosti kyvne… Pár měsíců to šlo ale v prosinci 2016 se seknul a od 18. Prosince neplatí alimenty a ani kluky nevida… Podala jsem to už na soud… Synovi nepopral k narozeninám a vykašlal se i na mladšího syna s hraci dekou o kterou jsem ho prosila k Vánocům kvůli synovi zdraví :/ a tudíž moje otázka zní když navrhnu soudu aby dall kluky VÝHRADNĚ JEN DO ME PECE mám šanci??? Máte s tím nějaká zkušenost prosím??? Děkuji prosím nesuďte mě že hci být u schůzek mám prostě o kluky strach jsou malý a nevypsala jsem veškeré situace :/ děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31294
7.4.17 18:02
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám chlapa se kterým mám dvě děti chlap odešel když jsem byla v 6 měsíci rizikového těhotenství a malemu bylo 15 měsíců :) začátky byly Krušné bohužel jsem to špatně nesla ale pak když jsem se uklidnila jsem mu řekla že může kluky vídat každý den klidné ale jen že chci být u toho (má problém s pitím ) jen jedna situace pro vysvětlení : syn byl narozený o tři měsíce dříve tři dny po porodu pneumotorax obouch plic v umělém spánku napojený na přístroje a žilo se z hodiny na hodinu čekala jsem od chlapa nějakou podporu ale bohužel místo toho aby byl s nami v nemocnici si s tou svojí užíval na koncertě :/ no nakonec se to nějak ustálilo a vypadalo to že mi prostě na ty schůzky za me přítomnosti kyvne… Pár měsíců to šlo ale v prosinci 2016 se seknul a od 18. Prosince neplatí alimenty a ani kluky nevida… Podala jsem to už na soud… Synovi nepopral k narozeninám a vykašlal se i na mladšího syna s hraci dekou o kterou jsem ho prosila k Vánocům kvůli synovi zdraví :/ a tudíž moje otázka zní když navrhnu soudu aby dall kluky VÝHRADNĚ JEN DO ME PECE mám šanci??? Máte s tím nějaká zkušenost prosím??? Děkuji prosím nesuďte mě že hci být u schůzek mám prostě o kluky strach jsou malý a nevypsala jsem veškeré situace :/ děkuji

myslím, že ne tak jednoznačně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25762
7.4.17 18:06
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám chlapa se kterým mám dvě děti chlap odešel když jsem byla v 6 měsíci rizikového těhotenství a malemu bylo 15 měsíců :) začátky byly Krušné bohužel jsem to špatně nesla ale pak když jsem se uklidnila jsem mu řekla že může kluky vídat každý den klidné ale jen že chci být u toho (má problém s pitím ) jen jedna situace pro vysvětlení : syn byl narozený o tři měsíce dříve tři dny po porodu pneumotorax obouch plic v umělém spánku napojený na přístroje a žilo se z hodiny na hodinu čekala jsem od chlapa nějakou podporu ale bohužel místo toho aby byl s nami v nemocnici si s tou svojí užíval na koncertě :/ no nakonec se to nějak ustálilo a vypadalo to že mi prostě na ty schůzky za me přítomnosti kyvne… Pár měsíců to šlo ale v prosinci 2016 se seknul a od 18. Prosince neplatí alimenty a ani kluky nevida… Podala jsem to už na soud… Synovi nepopral k narozeninám a vykašlal se i na mladšího syna s hraci dekou o kterou jsem ho prosila k Vánocům kvůli synovi zdraví :/ a tudíž moje otázka zní když navrhnu soudu aby dall kluky VÝHRADNĚ JEN DO ME PECE mám šanci??? Máte s tím nějaká zkušenost prosím??? Děkuji prosím nesuďte mě že hci být u schůzek mám prostě o kluky strach jsou malý a nevypsala jsem veškeré situace :/ děkuji

Tohle není důvod, aby nedostal možnost víkendového styku. Řekne, že se změnil a pochopil, co je důležité.

Monitorované návštěvy se dávají jen z vážných důvodů, je to zátěž systému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14261
7.4.17 18:07

A on usiluje o stridavku nebo výhradní péči? Nevypadá jako rodič který by o to stál. Jinak si myslím že šanci máš velkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25762
7.4.17 18:09
@terien píše:
A on usiluje o stridavku nebo výhradní péči? Nevypadá jako rodič který by o to stál. Jinak si myslím že šanci máš velkou.

Na co? Že dostane zakladatzelka děti do péče? To určitě.
Ale na to, aby styk probíhal jen s jejím dozorem, podle mě žádnou velkou šanci (z toho, co píše) nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 18:09

A když prokazu že pije? Že mi i k dětem přišel opilý? :/ Ne to nechce chce děti prostě beze mě a já se bojím :/

• Nahlásit
  • Citovat
31294
7.4.17 18:11
@Anonymní píše:
A když prokazu že pije? Že mi i k dětem přišel opilý? :/ Ne to nechce chce děti prostě beze mě a já se bojím :/

s takovým týpkem si pořídit dvě děti :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39703
7.4.17 18:12
@Anonymní píše:
A když prokazu že pije? Že mi i k dětem přišel opilý? :/ Ne to nechce chce děti prostě beze mě a já se bojím :/

Děti nejsou jen tvůj majetek, takže je logické, že s nimi chce být i sám, vzít je k nové partnerce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 18:14

@lucenka děti nejsou ničí majetek ;) jsou to lidské bytosti ;) a je normální že se o ne bojím ;)

• Nahlásit
  • Citovat
39703
7.4.17 18:15
@Anonymní píše:
@lucenka děti nejsou ničí majetek ;) jsou to lidské bytosti ;) a je normální že se o ne bojím ;)

Není normální s nimitim nemechat otce samotného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
887
7.4.17 18:18

Já myslím, že není důvod proč by ti je nedali do péče…obzvlášť, když se od prosince o ně nezajímá. ale styk tam nějaký určený bude a asi bez tvé přítomnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 18:18

@lucenka čekala jsem že se někdo takový ozve a beru v potaz názor ;) ale jak říkám nevíte vše okolo ani veškeré situace ;) takže se nezlobte ale neminim řešit zda to normální je či není ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.17 18:20

Mim otec nekomunikuje a ani nespolupracuje se sociální pracovnici ba naopak ji „zazdil“ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
14261
7.4.17 18:21
@Bábrdl píše:
Na co? Že dostane zakladatzelka děti do péče? To určitě.
Ale na to, aby styk probíhal jen s jejím dozorem, podle mě žádnou velkou šanci (z toho, co píše) nemá.

Jo to jsem myslela. Ten styk nevím, znám jednu co to tak má i přes to, že otec dětí je slušný člověk a zajímá se o ně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39703
7.4.17 18:23
@Anonymní píše:
@lucenka čekala jsem že se někdo takový ozve a beru v potaz názor ;) ale jak říkám nevíte vše okolo ani veškeré situace ;) takže se nezlobte ale neminim řešit zda to normální je či není ;)

Takhle působis tak, že ses nevyrovnala s jeho odchodem a mstis se mu pres děti. Asi není tak hrozný, když s ním máš dvě děti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama