Mám se bát? MS téměř měsíc v kuse

Anonymní
29.4.21 09:30

Mám se bát? MS

Ahojte holky, trápí mě něco ohledně Ms a vím, ze mě ukamenujete.. ale.. je mi 21, nikdy v životě jsem ještě nebyla na gynde, hrozně se toho bojím, nebo spis stydím, asi jsem ani neměla potřebu tam zajít, když jsem stále panna (já vím, měla bych se stydět).. no a proste mám Ms už 6 let, když jsem byla mladší tak třeba půl roku jsem ji měla, pak zase ne a takhle to bylo pořad dokola asi 3 roky.. teď poslední dobou mám to, že mám MS třeba celej měsíc, ale další měsíc už ji mám jen 2-3 dny a nebo vůbec. Nebolí mě bricho, proste nic, ale když jsem byla “dítě/pubertak” tak jsem pri MS hrozne trpěla.

:roll: :roll:
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
196
29.4.21 09:35

No ideál by byl zajít k doktorovi, ale můžeš zkusit pít kontryhel, ten rovná cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6061
29.4.21 09:36

Tak za to žes nebyla ještě u gynekologa může tvoje máma. Začni se chovat zodpovědně, a bez k lékaři. Prevence je důležitá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16732
29.4.21 09:38

Takže měsíc v kuse krvácíš? To určitě není normální, takže koukej zahodit stud a na gyndu se objednat. Hele, chodíme tam všechny, někdo se stydí víc, někdo míň, ale zdraví je důležitější než blbej pocit, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8318
29.4.21 09:39

Běž na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21122
29.4.21 09:54

Na gyndě se nemáš za co stydět a začni svoje problémy řešit. Jinak znám jednu, co šla na gyndu poprvé ve 30. Je to nezodpovědné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
29.4.21 09:56

Určitě bych šla na kontrolu na gyndu, protože krvácet měsíc v kuse normální není. To, že jsi panna není ostuda přece je to každého věc a doktor/ka to nebude řešit, ale vyřeší tvůj problém.
Já se stydím do teď na gyndě a to chodím do centra asistované reprodukce kde už mám za sebou dost procedur kdy se musím vysvléct a byla jsem jak u doktora tak doktorky. Není to žádné drama a netrvá to dlouho.
Můžeš si přece vybrat zda půjdeš k doktorce nebo doktorovi. Když se stydíš tak běž k ženě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31035
29.4.21 09:58

Ke gynekoložce určitě zajdi. Ideálně si vyber podle dobrých zkušeností a objednej se ještě dneska.
Není ostuda jít ke gynekologovi před začátkem sexuální života. Je to běžná prevence a zodpovědnost :palec:
Nepravidelný menstruační cyklus je v pubertě běžný. Celý měsíc krvácet ale normálním rozhodně není.
Všechno se dá řešit. A i k lékaři můžeme chodit rádi. Můj gynekolog je fajn a fešák :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24197
29.4.21 10:01

Hele gynda je pro většinu z nás jako zubař. Nikdo to nemá rád, ale všichni chápou, že se tam občas musí. Pokud nemáš potíže a nechceš antikoncepci, tak jednou za rok, to se dá přežít, ne?😉
Jinak pokud krvácíš měsíc v kuse, tak to je fakt nejvyšší čas tam dojít. Dopředu upozorní sestru, hned při objednání, že jsi ještě panna, a pak znovu při vstupu do ordinace. Nejsou to žádny Mengelové neboj, nikdo ti neublíží. Jen ty sama svým strachem. Já třeba u mojí doktorky dycky koukám z okna a myslím na to, co budu dělat, až tamodsud půjdu pryč :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16732

@Fiducia V pubertě? Je jí 21…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16732

@Fiducia V pubertě? Je jí 21…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31035
29.4.21 10:08

@unuděná prosím pěkně píše „když jsem byla mladší…“ tak reaguju na to :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.4.21 10:33

Šla bych k lékaři. Jinak pokud tě trápí stud tak bych teda zvolila spíše doktorku než doktora ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
29.4.21 15:54

Objednej se ke gynekoložce. Krvácení měsíc v kuse je nebezpečné a normální to není. To že jsi ještě neměla pohl. styk klidně řekni až lékařce před vyšetřením při sdělování ostatních zdravotních potíží. (Sestře do toho nic není, řídí si to lékařka.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat