Mam strach o dceru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 11:46
Mam strach o dceru

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale jsem prostě blázen. I manzel uz mi riká, ať vyhledám psychologa.
Mám šílený strach o dceru. Jsou jí 4. Celý dny i noci premyslím jen o tom, aby se jí něco nestalo. Mám hruzu když jedeme autem, když je v blízkosti bazén s vodou, ale už i třeba na hristi. Parkrat se mi stalo, že blbě spadla a já už ji nechci pouštět na ty vysoký klouzačky a atrakce a když tam vleze jsem úplně vystresovaná a bojím se, že spadne na hlavu nebo si zlomi vaz. Kolikrát jdeme z hřiště a já se celá klepu a jsem ráda, že už jdeme pryč.
Mám hrůzu když jí hlídá manžel a vezme jí nekam ven. Mám strach, aby jí treba nejací chlapi neosahavali nebo aby si jí nevytipoval nejaký ožrala třeba. Když jí hlída babička jsem taky vystresovaná, mají všude po zahradě nebezpecné předmety, sekery v kůlne atd.
Bojím se, že se mi někde utopí…Je toho mraky a mraky a denně mě napadne neco novýho.
Já už nevím co s tím.
Prosím, poraďte mi někdo neco.

Reakce:
PHV
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 31.08.19 11:49

Psycholog :think:

markytka3
Závislačka 2654 příspěvků 31.08.19 11:51

Najit si psychiatra, a to co nejdrive - svym chovanim muzes dceri velice uskodit…

Fiškuska
Stálice 90 příspěvků 31.08.19 11:54

Urcite psycholog. Ja jsem zase prehnane uzkostna ze syna, kdyz venku vsechno strka do pusy, pomaha mi se sverit priteli, ktery me vrati nohama na zem :grin: rekne ze je to normalni, ze si musi vybudovat imunitu apod a tim me uklidni.

drsňačka
Kecalka 272 příspěvků 31.08.19 11:58

Myslím, že trpíš úzkostí, ale v tomto případě Tě již zcela opanovala a je potřeba to řešit s odborníkem.
je normální, že se maminky bojí o své děti, taky nejsem zrovna flegmoš, ale i přirozený strach musí mít své hranice!!
Vyhledej opravdu odborníka-psychologa..nečekej..
P. S: Pak je také otázka, kdy tato úzkost vznikla, jestli je to odjakživa, nebo spuštěný následek něčeho…v tomto právě poradí odborník. prosím vyhledej ho, jinak tím zničíš sebe, dítě i své partnerství…

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 31.08.19 12:45

Vyhledej odbornika. Zvladnes to :kytka:

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 14:11

Je dobře, že jste si uvědomila, že něco není v pořádku. Držte se :kytka:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 22:39

Já si to ale nejak neumím představit, když se objednám k psycholožce, tak co jí řeknu? Že jsem cvok a bojím se o dítě?

Uživatel je onlinejessikka
Extra třída :D 11227 příspěvků 31.08.19 23:40
@Anonymní píše:
Já si to ale nejak neumím představit, když se objednám k psycholožce, tak co jí řeknu? Že jsem cvok a bojím se o dítě?

Jo, přesně to.

Enmamma
Závislačka 4132 příspěvků 01.09.19 08:29
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym, ale jsem prostě blázen. I manzel uz mi riká, ať vyhledám psychologa.
Mám šílený strach o dceru. Jsou jí 4. Celý dny i noci premyslím jen o tom, aby se jí něco nestalo. Mám hruzu když jedeme autem, když je v blízkosti bazén s vodou, ale už i třeba na hristi. Parkrat se mi stalo, že blbě spadla a já už ji nechci pouštět na ty vysoký klouzačky a atrakce a když tam vleze jsem úplně vystresovaná a bojím se, že spadne na hlavu nebo si zlomi vaz. Kolikrát jdeme z hřiště a já se celá klepu a jsem ráda, že už jdeme pryč.
Mám hrůzu když jí hlídá manžel a vezme jí nekam ven. Mám strach, aby jí treba nejací chlapi neosahavali nebo aby si jí nevytipoval nejaký ožrala třeba. Když jí hlída babička jsem taky vystresovaná, mají všude po zahradě nebezpecné předmety, sekery v kůlne atd.
Bojím se, že se mi někde utopí…Je toho mraky a mraky a denně mě napadne neco novýho.
Já už nevím co s tím.
Prosím, poraďte mi někdo neco.

Doporučuji psychologa nebo z dítěte uděláš vystrašený uzlíček nervů jako jsi ty.

Váš příspěvek
Reklama