Myslite ze tyhle tresty pro syna jsou ok

1699
30.8.19 21:56

Píšeš jak debil.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1699
30.8.19 21:57

A tresty vůči svému dítěti úměrné můžeš posoudit pouze ty, ne my.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4496
30.8.19 21:58
@GirlsNick píše:
Píšeš jak debil.
:lol: chtela jsem napsat neco v tom smyslu, ale nevedela jsem jak, aby to bylo slusne :oops: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
30.8.19 21:58

8o co to to? 8o

  • Citovat
  • Upravit
66845
30.8.19 21:58

@Stejskalova_sofie už, to šel chlapec do školy předčasně, dřepovat bude až v pondělí 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69117
30.8.19 21:59

Nejdřív jsem si myslela, že nefunguje interpunkce, ale jedna tečka v tom textu je :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1699
30.8.19 21:59

@darekp Vypila jsem láhev vina :mrgreen:
Slušnost mám u… :palec: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4496
30.8.19 21:59

@matkabagristy co kdyz chodi teprve do skolky? Tam maji otevreno skoro cely prazdniny (jak kde samozrejme)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22948
30.8.19 22:00

Taky tomu moc nerozumim. Chybi interpunkce.
A je divné, ze někdo řeší tresty na konci srpna. Škola ještě nezacala :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Klopotkova
30.8.19 22:00
@Stejskalova_sofie píše:
Ahoj holky
Jednou musel syn delat drepy pry ze rekl neco co nemel ucitelka s nim nekam sla sedla si za nim tak za bok a delal drepy az uplne na bobek uplne dolu ruce mel max predpazene a drepoval 50 drepu a ucitelka mu ten zadek davala niz rekla jsem mu co rekl a on ze rekl neslusne slovo tak jsem rekla ze proc za jedno neslusne slovo dostal 50 rekl ze mu to rekl ze to je pekne slovo. Dalsiho mne zavolala ucitelka ze syn musi doma delat drepy na (ucitelka ho nechtela kontrolovat jak ty drepy dela )bobek ptala jsem se proc ze rikal sprosta slova tak jsem mu rekla at si tady stoupne a delal drepy na bobek az uplne dolu ps mam overene ze to rekl a ze delal neporadek rekla mne to mamka od jeho kamarada

Co je to za slátaninu? :nevim: :cert:

  • Citovat
  • Upravit
4496
30.8.19 22:01
@GirlsNick píše:
@darekp Vypila jsem láhev vina :mrgreen:
Slušnost mám u… :palec: :potlesk:
:mrgreen: neni nad uprimnost :palec: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
PaníKadrnožková
30.8.19 22:02
@GirlsNick píše:
Píšeš jak debil.

Nic lepsiho uz tu nikdo na toto nevymysli :lol: :potlesk:

  • Citovat
  • Upravit
66845
30.8.19 22:03
@darekp píše:
@matkabagristy co kdyz chodi teprve do skolky? Tam maji otevreno skoro cely prazdniny (jak kde samozrejme)

nejsem si jistá, že by to tolik na dané „informaci“ změnilo, ale snad poradíš :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
30.8.19 22:04

Mě už to asi nemysli takhle na večer. Může mi někdo osvětlit o co jde? Z toho textu sem akorát pochopila že kdosi dělal za trest dřepy :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6661
30.8.19 22:05

Trollové budou od pondělí pěkně dělat dřepy, až se z nich bude kouřit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek