Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
A tresty vůči svému dítěti úměrné můžeš posoudit pouze ty, ne my.
@GirlsNick píše:
Píšeš jak debil.
@Stejskalova_sofie už, to šel chlapec do školy předčasně, dřepovat bude až v pondělí ![]()
Nejdřív jsem si myslela, že nefunguje interpunkce, ale jedna tečka v tom textu je ![]()
@matkabagristy co kdyz chodi teprve do skolky? Tam maji otevreno skoro cely prazdniny (jak kde samozrejme)
Taky tomu moc nerozumim. Chybi interpunkce.
A je divné, ze někdo řeší tresty na konci srpna. Škola ještě nezacala ![]()
@Stejskalova_sofie píše:
Ahoj holky
Jednou musel syn delat drepy pry ze rekl neco co nemel ucitelka s nim nekam sla sedla si za nim tak za bok a delal drepy az uplne na bobek uplne dolu ruce mel max predpazene a drepoval 50 drepu a ucitelka mu ten zadek davala niz rekla jsem mu co rekl a on ze rekl neslusne slovo tak jsem rekla ze proc za jedno neslusne slovo dostal 50 rekl ze mu to rekl ze to je pekne slovo. Dalsiho mne zavolala ucitelka ze syn musi doma delat drepy na (ucitelka ho nechtela kontrolovat jak ty drepy dela )bobek ptala jsem se proc ze rikal sprosta slova tak jsem mu rekla at si tady stoupne a delal drepy na bobek az uplne dolu ps mam overene ze to rekl a ze delal neporadek rekla mne to mamka od jeho kamarada
Co je to za slátaninu?
![]()
@GirlsNick píše:
Píšeš jak debil.
Nic lepsiho uz tu nikdo na toto nevymysli
![]()
@darekp píše:
@matkabagristy co kdyz chodi teprve do skolky? Tam maji otevreno skoro cely prazdniny (jak kde samozrejme)
nejsem si jistá, že by to tolik na dané „informaci“ změnilo, ale snad poradíš ![]()
Mě už to asi nemysli takhle na večer. Může mi někdo osvětlit o co jde? Z toho textu sem akorát pochopila že kdosi dělal za trest dřepy ![]()
Trollové budou od pondělí pěkně dělat dřepy, až se z nich bude kouřit.