Myslite ze tyhle tresty pro syna jsou ok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stejskalova_sofie
Nováček 1 příspěvek 30.08.19 21:55
Myslite ze tyhle tresty pro syna jsou ok

Ahoj holky
Jednou musel syn delat drepy pry ze rekl neco co nemel ucitelka s nim nekam sla sedla si za nim tak za bok a delal drepy az uplne na bobek uplne dolu ruce mel max predpazene a drepoval 50 drepu a ucitelka mu ten zadek davala niz rekla jsem mu co rekl a on ze rekl neslusne slovo tak jsem rekla ze proc za jedno neslusne slovo dostal 50 rekl ze mu to rekl ze to je pekne slovo. Dalsiho mne zavolala ucitelka ze syn musi doma delat drepy na (ucitelka ho nechtela kontrolovat jak ty drepy dela )bobek ptala jsem se proc ze rikal sprosta slova tak jsem mu rekla at si tady stoupne a delal drepy na bobek az uplne dolu ps mam overene ze to rekl a ze delal neporadek rekla mne to mamka od jeho kamarada

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
GirlsNick
Kecalka 460 příspěvků 30.08.19 21:56

Píšeš jak debil.

GirlsNick
Kecalka 460 příspěvků 30.08.19 21:57

A tresty vůči svému dítěti úměrné můžeš posoudit pouze ty, ne my.

darekp
Závislačka 2818 příspěvků 30.08.19 21:58
@GirlsNick píše:
Píšeš jak debil.
:lol: chtela jsem napsat neco v tom smyslu, ale nevedela jsem jak, aby to bylo slusne :oops: :mrgreen:
Uživatel je onlineJanli
Extra třída :D 10115 příspěvků 30.08.19 21:58

8o co to to? 8o

matkabagristy
Hvězda diskuse 35008 příspěvků 30.08.19 21:58

@Stejskalova_sofie už, to šel chlapec do školy předčasně, dřepovat bude až v pondělí 8)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 47561 příspěvků 30.08.19 21:59

Nejdřív jsem si myslela, že nefunguje interpunkce, ale jedna tečka v tom textu je :think:

GirlsNick
Kecalka 460 příspěvků 30.08.19 21:59

@darekp Vypila jsem láhev vina :mrgreen:
Slušnost mám u… :palec: :potlesk:

darekp
Závislačka 2818 příspěvků 30.08.19 21:59

@matkabagristy co kdyz chodi teprve do skolky? Tam maji otevreno skoro cely prazdniny (jak kde samozrejme)

Uživatel je onlinelucynka25
Extra třída :D 10261 příspěvků 30.08.19 22:00

Taky tomu moc nerozumim. Chybi interpunkce.
A je divné, ze někdo řeší tresty na konci srpna. Škola ještě nezacala :think:

Klopotkova
Extra třída :D 13253 příspěvků 30.08.19 22:00
@Stejskalova_sofie píše:
Ahoj holky
Jednou musel syn delat drepy pry ze rekl neco co nemel ucitelka s nim nekam sla sedla si za nim tak za bok a delal drepy az uplne na bobek uplne dolu ruce mel max predpazene a drepoval 50 drepu a ucitelka mu ten zadek davala niz rekla jsem mu co rekl a on ze rekl neslusne slovo tak jsem rekla ze proc za jedno neslusne slovo dostal 50 rekl ze mu to rekl ze to je pekne slovo. Dalsiho mne zavolala ucitelka ze syn musi doma delat drepy na (ucitelka ho nechtela kontrolovat jak ty drepy dela )bobek ptala jsem se proc ze rikal sprosta slova tak jsem mu rekla at si tady stoupne a delal drepy na bobek az uplne dolu ps mam overene ze to rekl a ze delal neporadek rekla mne to mamka od jeho kamarada

Co je to za slátaninu? :nevim: :cert:

darekp
Závislačka 2818 příspěvků 30.08.19 22:01
@GirlsNick píše:
@darekp Vypila jsem láhev vina :mrgreen:
Slušnost mám u… :palec: :potlesk:
:mrgreen: neni nad uprimnost :palec: :lol:
Kačus82
Echt Kelišová 7552 příspěvků 30.08.19 22:02
@GirlsNick píše:
Píšeš jak debil.

Nic lepsiho uz tu nikdo na toto nevymysli :lol: :potlesk:

matkabagristy
Hvězda diskuse 35008 příspěvků 30.08.19 22:03
@darekp píše:
@matkabagristy co kdyz chodi teprve do skolky? Tam maji otevreno skoro cely prazdniny (jak kde samozrejme)

nejsem si jistá, že by to tolik na dané „informaci“ změnilo, ale snad poradíš :palec:

Kriss Tina
Extra třída :D 12142 příspěvků 30.08.19 22:04

Mě už to asi nemysli takhle na večer. Může mi někdo osvětlit o co jde? Z toho textu sem akorát pochopila že kdosi dělal za trest dřepy :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama