Mám udělat těhotenský test?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14
27.6.22 14:00

Mám udělat test ?

Dobrý den chtěla bych se ještě zeptat
Jak sem jednou psala ms mi dorazila o pár dní později měla jsem ji ale jinou než obvykle byla o něco silnější než normálně a o dva dny kratší než bývá
Myslíte že si můžu teď udělat těhotenský test nebo mám ještě pár dní počkat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1666
27.6.22 14:05

A proč chceš dělat těhu test, když jsi měla menstruaci 🤔?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
27.6.22 14:08

@Suelinda protože se stává že i v těhotenství můžete mít menstruaci
Moje sestra měla to samé menstruace se jí normálně dostavila a byla ve 3 měsíci to samý i kamarádka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
27.6.22 14:09

Ano, muzes si udelat tehotensky test. Dovoluji ti to. :mrgreen: Jen nevim, proc ho chces delat po ms, ale muzes. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
27.6.22 14:14

Aby sme se pochopily minulý týden jsem sem psala s tím že mi vyšli 3 testy ale byli to duchové
Po pár dnech dorazila ms která byla jiná než obvykle a kratší než bývá proto sem píšu a ptám se jestli si myslíte že to má cenu si udělat test nebo ne protože je možný že jsem těhotná a nebo to odešlo s ms já zkušenost nemám proto se ptám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
27.6.22 14:21

Můžeš, dávám ti souhlas. Panebože, ten test stojí 30 korun tak si jeden udělej no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
27.6.22 14:22

Cena testu je par kacek, myslim, ze si v zivote prisla o vic..Pokud chces, testni..Nase dovolení nepotrebujes..😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
27.6.22 14:30

@sluníčko87 tak vaše svolení určitě nepotřebuju
Ptám se jen jestli má cenu si ten test dělat když sem to dostala
Protože nevím jak u vás ale u mě to je tak že když je ten test negativní tak jsem z toho taková přešla a mrzi me že tam ty dvě čárky nejsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5815
27.6.22 14:37

Když si ho uděláš a bude tam 1 budeš smutná. Když si ho neuděláš tak tu zítra další diskuze. Udělej si ho. Když tam bude jedna tak aspoň víš, že se máš v době ovulace snažit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
3223
27.6.22 14:43
@Sarah20 píše:
Dobrý den chtěla bych se ještě zeptat
Jak sem jednou psala ms mi dorazila o pár dní později měla jsem ji ale jinou než obvykle byla o něco silnější než normálně a o dva dny kratší než bývá
Myslíte že si můžu teď udělat těhotenský test nebo mám ještě pár dní počkat?

Udělej si ho. Kup si tu nejobyčejnější krabičku, ve které jsou 2 namáčecí proužky, citlivost hledej 10, ne 25. Když bude negativní, tak si další proužek schovej na příště, když bude na prvním pořád nějaký duch, tak si další udělej třeba za týden. Ten už bude bílý úplně, nebo naopak silnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1920
27.6.22 14:48

Za mě je teda taky zbytečný dělat test, ale pro klid v duši si ho raději udělej ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
27.6.22 15:50
@Sarah20 píše:
@Suelinda protože se stává že i v těhotenství můžete mít menstruaci
Moje sestra měla to samé menstruace se jí normálně dostavila a byla ve 3 měsíci to samý i kamarádka

V těhotenství opravdu nemůžeš mít menstruaci. Můžeš krvácet z mnoha různých důvodů, ale nikdy se nejedná o menstruaci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
27.6.22 15:56

@Sarah20 nemyslela jsem to zle..Myslela jsem to tak, ze pokud jsi na vazkach test klidne muzes udelat-to zda ma smysl ti asi nikdo nerekne, nebot i pri těhotenství muzes mit menstruaci, takze pro svuj klid testuj..Jak uz nekdo psal-budes vedet na cem jsi..A test stoji par korun..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 16:21

Já tě nechci strašit, ale mohla si mít samovolný potrat, pokud by sis nedelala test, ani o tom nevíš, že jsi byla těhotná. Já zásadně dělám test až po termínu MS, nikdy pred, člověk není pak tak zklamaný. Hodně štěstí

• Citovat
  • Nahlásit
27.6.22 19:53

Udělej, tohle mě zajímá… Jestli jsi předtím měla ducha :think: buď se to udrželo nebo ne. Zkus to :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat