Mamatest - může ještě zesílit?

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.1.22 20:23

Mamatest - může ještě zesílit?

Ahoj, prosím, kdo má zkušenosti s Mamatestem? Zkouším testovat a testy sílily, ale poslední dva s odstupem 2 dnů se mi zdají pořád stejne. Tak nevím, jestli už jsem se nedostala na maximum :-D měli jste někdy silnější? Díky za odpověď

Vrchní je z dneška, spodní předevčírem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27777
7.1.22 20:24

Vždyť jsi jasně těhotná, co by jsi tam ještě víc chtěla vidět? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4070
7.1.22 20:32

To už je maximum. Už netestuj. Je to zbytečné ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
484
7.1.22 20:33

Jsou to testy na zjištění těhotenství, už máš jasné potvrzení, víc už to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27343
7.1.22 20:52

Silnější už nebudou. Co bys tam ještě chtěla vykoukat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2483
8.1.22 09:51

Tohle byl můj nejsilnější. Ale jak pisou holky, je to uz zbytecny, stejne bys uz nic nepoznala ted.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18778
8.1.22 09:59

Ja mam pocit, ze to je doslova test od testu jine. A to myslim od stejne znacky. Na jednom mi vysla tehu carka silnejsi, nez ta kontrolni a nasledujici den zase naopak. Stejna znacka, jine baleni. A HCG mi neklesa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3129
8.1.22 10:33

Teď už rozdíl neuvidíš. Jestli chceš vyplýtvat zbylé testy, tak zkus další za týden, testovací už možná bude silnější než kontrolní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 23:05

Hezký večer.. jdu si pro radu.. nyní mám cyklus 53 dní ( mám dlouhé a nepravidelné cykly) nechráněný sex proběhl pouze 17.12. No a 10.1. Jsem si udělala test a vyšel takto.. viz foto.. (ten dole je dnešní) dnes ráno jsem test opakovala a vyšel takto slabý.. může to znamenat biochemko? Zatim teda nekrvacim nastesti. Někde jsem četla že když se zvedne hcg tak to test s citlivostí 10 už špatně zaznamenává a ukazuje různé výsledky.. myslíte že je to možné? Omlouvám se za Anonym V.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 21:32
@Anonymní píše:
Hezký večer.. jdu si pro radu.. nyní mám cyklus 53 dní ( mám dlouhé a nepravidelné cykly) nechráněný sex proběhl pouze 17.12. No a 10.1. Jsem si udělala test a vyšel takto.. viz foto.. (ten dole je dnešní) dnes ráno jsem test opakovala a vyšel takto slabý.. může to znamenat biochemko? Zatim teda nekrvacim nastesti. Někde jsem četla že když se zvedne hcg tak to test s citlivostí 10 už špatně zaznamenává a ukazuje různé výsledky.. myslíte že je to možné? Omlouvám se za Anonym V.
Řekla bych, že po dvou dnech by měl být test silnější. Ale třeba v mém případě to bylo tak, že jsem testovala večer a pak hned druhý den ráno a čárka byla slabší, protože se mi více HCG uvolňovalo až večer. Tak zkus udělat večer a třeba bude silnější :palec:
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 21:38
@Anonymní píše: Řekla bych, že po dvou dnech by měl být test silnější. Ale třeba v mém případě to bylo tak, že jsem testovala večer a pak hned druhý den ráno a čárka byla slabší, protože se mi více HCG uvolňovalo až večer. Tak zkus udělat večer a třeba bude silnější :palec:

Tak testovala jsem dalsi den a nic tam nebylo ani tuk.. mela jsem tu posledni test tak jsem dnes udelala pred chvilkou a zas je tam slaba carecka 😀 asi mam moc zredenou moc nebo nevim :think:.. v pondeli zavolam na gyndu a budu moudrejsi 😊 a dekuji moc ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 21:40
@Anonymní píše:
Tak testovala jsem dalsi den a nic tam nebylo ani tuk.. mela jsem tu posledni test tak jsem dnes udelala pred chvilkou a zas je tam slaba carecka 😀 asi mam moc zredenou moc nebo nevim :think:.. v pondeli zavolam na gyndu a budu moudrejsi 😊 a dekuji moc ☺️
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 21:43
@Anonymní píše:

Já vždy testovala ve stejnou dobu, zhruba…a test každý den sílil. Když to bylo dobre založené těhotenství. V případě biochemického byla čárka stejná a pak slábla a nakonec dorazila menstruace třeba s týdenním zpožděním. Na gynekologii ti asi zatím moc neřeknou, „něco“ je na ultrazvuku vidět až od hodnoty HCG 1000, což asi podle intenzity čárky nemáš. Myslim, že nezbyva než čekat, jestli dorazí MS nebo jestli test nebude silit. Kdyby se přidaly bolesti, tak radši upaluj na gyndu, aby to nebylo mimoděložní. Ale to nechci vůbec strasit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 21:46
@Anonymní píše:

Po takové době by už asi měla být čárka silnější.. podle mého názoru teda. Nejsem ale doktor a mluvím jen ze své zkušenosti - 2× biochemické těhotenství, 1× zdravé těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 22:02
@Anonymní píše:
Po takové době by už asi měla být čárka silnější.. podle mého názoru teda. Nejsem ale doktor a mluvím jen ze své zkušenosti - 2× biochemické těhotenství, 1× zdravé těhotenství.

V předchozím těhu jsem taky neměla nikdy úplně tučnou tu čárku a hezky vidět byla až když jsem si dělala někdy v 8tt abych měla na památku.. Je to 29 dni od nechráněného sexu.. no pro jistotu tam crnku v pondělí už..bolí mě nějak moc jizva po císaři.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat