mamatest - tenčí druhá čárka?

Anonymni
5.12.07 09:56

mamatest - tenčí druhá čárka?

Ahoj všechny snažící se i nesnažící, potřebovala bych, prosím, slyšet váš názor. O mimčo se v současné době nesnažím, ale nebylo mi v poslední době moc dobře, tak jsem si včera večer udělala mamatest. Vyšel negativně, ale dneska rano jsem se na něj podívala znovu a objevila se na něm světlá druhá čárka, ale přijde mi, že je tak o polovičku slabší než ta kontrolní a i se mi zdá, že jsou od sebe dál než by měly. Přičemž jsem se tu dočetla, že se to občas stává kvůli zaschnutí, ale mamatest to prý nedělá…? Tak nevim, je to jen stín, nebo to mám brát jako pozitivní?

Jinak, sex byl v 12 DC, ovulace 14 DC (během ní špiním tak 5-6 dní, ale teď to byly jen 2 dny, pak jen lehce do růžova zabarvený výtok), test jsem si dělala včera, čili 26 DC = 12 DPO (cykly mám 28-30). Z čehož je patrné, že jsem si test udělala dřív než v první den vynechání MS.

Díky moc za radu;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4220
5.12.07 10:26

Ahoj, no tak par dni pockej a udelej si jeste jeden test … .. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
5.12.07 10:29

Ahoj,

o druhé slabší čárce už tady byla spousta diskuzí. Párkrát jsem měla druhou slaboučkou a těhu jsem nebyla.

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.12.07 11:07

Ahoj já měla taky druhou slabou čárečku a těhu jsem byla. Za dva-tři dny testuj a uvidíš :wink:
Myslim, že sama asi tušíš - zbytečná diskuze
B.

• Nahlásit
  • Citovat
290
5.12.07 17:42

Pokud tam byla druhá čárka až po několika hodinách, tak je test negativní.Pro jistotu si po několika dnech můžeš udělat další test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.12.07 18:10

děkuju za odpovědi:) nakonec jsem to nevydržela a udělala jsem si jeden odpoledne (tentokrat best 2), hned se nic neukazalo, ale tak za dvě hodiny byla vidět téměr neviditelná růžová čárečka=jen pod určitým úhlem a pod lampou. To je zase pozdě a může to být neplatné, že?

tak pockam do patku a pak udelam dalsi:)

• Nahlásit
  • Citovat
Marry11
6.12.07 19:51

best ¨2 je nespolehlivý test a odpoledne se ten test prý nemá moc dělat kvůli malýmu množství HCS tak nejlepší je to dělat ráno a tak 1 den po vynechání je už test stoprocetní aspon u mně tak bylo.
Uvidíš sama a napiš za pár dnů jak si dopadla.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
7.12.07 08:57

Tak vcera jsem si rano udelala dalsi a po hodine tam skocila druha carka a uz trochu vic viditelna, v noci prisla MS, ale jen tak na zkousku jsem zkusila dneska dalsi a zas i s druhou slaboulinkou carkou.. tak pockam par dni a uvidim, co se z toho vyklube.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
7.12.07 10:45

Těsně před MS se prý může objevit druhá čárka. Ale pořád je tam až po hodině což je pozdě a test je furt negativní. Na pozitivní by musela do 5 min (nebo jak je v návodu).

• Nahlásit
  • Citovat
7.12.07 13:21

ahojky ja vcera testila mamtestem, a to v den vynechane ms ,bylo to vecer v 9h a carky tam byly jeste pred limitem ,samozrejme ze ta kontrolni byla tlustci od te tehotenske.Ale tehotenska neni slaba

Hodne stesti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama