Maminky nevím si rady .

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 19:53
Maminky nevím si rady .

Holky asi se potřebuji vypsat nebo nevím. Je to pro mě citlivé tak prosím negativní komentáře se zdržete děkuji. Mám doma 8. Měsíční miminko dává mi dost zabrat až tak ze někdy si sednu a pláču ale miluji ho nadevse. A tetkon ten problém nijak se s mužem nechranim a ani já vím je to moje chyba. Jenže menstruaci dostávám předně na den i po porodu a dnes to jsou tři dny co mám spoždení jsem úplně vyklepana že jsem těhotná ( ano vím těhotenským test) do obchodu se dostanu zitra. Manžel si dává pozor při styku je tam to ale… přemýšlím nad tím ze takhle brzo asi druhé bych nezvládla další věc je ze jsem po císaři. Doktor mi vysvětlil ze nemám tak dobře zahojenou jizvu takže… cítím se hrozně :,( nevím jak se uklidnit pro někoho tohle muže být úsměvné ba naopak to ( mě ) někdo nepochopí. Zlobim se sama na sebe. Už tetkon přemýšlím ze to proste nepůjde mít další psychiky… zvažuji pokud budu těhotná ze… co by jste dělali vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Kelišová 5213 příspěvků 13.07.19 19:57

Stoupla bych si před zrcadlo a dala si pořádnou facku. Když vím, že nechci dítě, zajistím si antikoncepci, s jizvu po císaři ti až tak nevěřím, podle mě je to jen výmluva. Fakt snad nečekáš v tomhle případě pozitivní komentáře, jak je to super. :zed:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30736 příspěvků 13.07.19 20:02

Tetkon jen :zed:, jak jsou některé ženské prostě blbé. Tak snad se chráním, když nechci dítě. Ne, nechci nic slyšet o alergii na gumu. Čím myslíte, lidi? Mozkem asi ne, co :zed:

Nechaputo
Kecalka 153 příspěvků 13.07.19 20:03

No než se narodí další dítě to máš 9 měsíců čas. Tohle bude už trochu větší tak s ním už snad nebude tolik práce. Rodiče mívají běžně děti od sebe +/- 2 roky. Pokud nezvládáš tak si občas zaplať nějakou chůvu nebo požádej své nebo manželovi rodiče o pomoc. Pokud ho vyloženě necheš tak jedině interupce :nevim:

PaníBovaryová
Závislačka 4892 příspěvků 13.07.19 20:04

Uklidnila bych se a řešila problémy popořádku. Nejprve bych se zaměřila na poporodní depresi, potom na tu jizvu.

Markéta80
Hvězda diskuse 45139 příspěvků 13.07.19 20:07

Zodpovědnost Tě nic neříká? proč se nechráníte kdy těhotná být nechceš. Snad těhotná nejsi a tohle bude dostatečné poučení. On potrat taky není nic příjemného, hlavně na psychiku a vědomí že jsem otěhotněla svojí nezodpovědností :jazyk:

35ja
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 13.07.19 20:07

Nestresujte se když ani ještě nemáte jistotu, třeba plany poplach..uvidíte až podle testu ;)

AnnieTRoj
Kecalka 324 příspěvků 13.07.19 20:13

Osmé měsíční miminko by mi také dalo zabrat :D.

unuděná
Echt Kelišová 8019 příspěvků 13.07.19 20:14

Tyjo, kdyz jsem mela obdobi na proskoceni oknem s detmi, tak jsem si davala takovyho majzla na dalsi otehotneni, ze by do me snad musel vstoupit duch svatej :mrgreen:
Hele, prvne bych resila tehotensky test a podle toho dal. Treba z toho nic nebude a pak se prosimte chrante!!A res situaci s psychologem,zjevne.jsi dost nevyrovnana osoba.

axelina
Závislačka 2758 příspěvků 13.07.19 20:18
@Anonymní píše:
Holky asi se potřebuji vypsat nebo nevím. Je to pro mě citlivé tak prosím negativní komentáře se zdržete děkuji. Mám doma 8. Měsíční miminko dává mi dost zabrat až tak ze někdy si sednu a pláču ale miluji ho nadevse. A tetkon ten problém nijak se s mužem nechranim a ani já vím je to moje chyba. Jenže menstruaci dostávám předně na den i po porodu a dnes to jsou tři dny co mám spoždení jsem úplně vyklepana že jsem těhotná ( ano vím těhotenským test) do obchodu se dostanu zitra. Manžel si dává pozor při styku je tam to ale… přemýšlím nad tím ze takhle brzo asi druhé bych nezvládla další věc je ze jsem po císaři. Doktor mi vysvětlil ze nemám tak dobře zahojenou jizvu takže… cítím se hrozně :,( nevím jak se uklidnit pro někoho tohle muže být úsměvné ba naopak to ( mě ) někdo nepochopí. Zlobim se sama na sebe. Už tetkon přemýšlím ze to proste nepůjde mít další psychiky… zvažuji pokud budu těhotná ze… co by jste dělali vy?

předně se uklidni…stat se to muže každemu…a co tak znam kolem sebe holky…taky že se to stáváno bože… take jsem pred 2 mesicema zcela nepochopitelne neplánovane otehotnela a byla jsem na interupci. bohužel se tedy nepovedla tak jak by měla tak za týden jdu na revizi. Nijak to neprožívám akorat mi vadí že je leto a jsem s dětma imrvere někde na koupališti nebo na dovče a já furt šachuju s vložkama! 8o kup si rovnou 2 testy at si ho mužeš delat 4 dny po sobe vždy rano a uvidíš.. držím palce at tehotna nejsi samozřejme. :mavam:

mau-mau
Závislačka 4079 příspěvků 13.07.19 20:20
@AnnieTRoj píše:
Osmé měsíční miminko by mi také dalo zabrat :D.

Těch prvních sedm ještě šlo, ale to 8. je masakr :lol:.. Zakladatelko, holt jsi blbá a teď MOŽNÁ budeš žrát plody své nezodpovědnosti :? Ale počkala bych s panikou na test. V tvé situaci bych do dítěte asi nešla.

Lioness34
Závislačka 2791 příspěvků 13.07.19 20:23

Já otěhotněla plánovane 6mesicu po porodu sekci a mam krasne deti a mají nádherný vztah spolu, dnes už jsou větší… není to vůbec tak strašne jak se zda. Kocar pro dvojky - my měli easywalker duo a jezdili jsme na dovoleny a všude… i na hory…já v tom tedy vidím spis výhody než nevýhody

Zoe1
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 13.07.19 20:23

Já nic :-) mně nezbývalo nic jiného než si na ten fakt zvyknout :-D na potrat bych nešla, protože jsme dvě děti chtěli, sice ne tak brzy. Mám měsíc a pár dní do porodu, tou dobou bude mé holčičce necelých 13 měsíců

janablizkova
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 13.07.19 20:26

Menstruace se mohla opozdit i stresem. Počkej si na testy a potom můžeš řešit dál a pokud dítě nechceš tak zbývá jen interupce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 20:32

Maminky děkuji všem za reakce. Vím jsem tele… fakt se na sebe zlobím… ohledně rodičů bohužel jsem bez rodičů a manžel je cizinec a rodiče ho “ neznají “. Nemám hlídání jsme jen my dva. Jsem částo sama nemám komu říct. Nemyslím si že jsem nevyrovnana ale někdy to na mě padne a proste si záplaču ať už z důvodu ze jsme samotný nebo že nemáme babičku či dědu nebo že mi občas dá zabrat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama