Maminky postižené septa defekt síní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimatko
Povídálka 22 příspěvků 15.06.02 19:44

ahoj maminky!!!

byla bych ráda, kdyby jste sem napsaly, pokud máte vrozenou srdeční vadu septa defekt síní. zajímá mě jak takové maminky snášejí těhotenství, i já tuto nemoc mám…

Vaše mimátko

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  08.07.02 02:04

Nevím sice o jaké jde onemocnění, ale i tak přeju hodně štěstíčka a zdravíčka při čekání na miminko. Zebedee

Anonymni  12.07.02 21:06

Ahojky, já byla na operaci v šesti letech, teď mi je 22 a jsem v 36 týdnu těhotenství. Asi ve 2 měsíci jsem doma, protože jsem musela stávat brzy do práce a tam jsem dost chodila a to mi dělalo docela problém. Byla jsem na vyšetření s malym, kvůli jeho srdíčku, protože je to prý dědičný. Vše je v pořádku. Teď se mi jen hůř dýchá, jak v klidu tak v pohybu. Jinak je vše v pořádku. Je to mé první těhotenství a moc se na malého těším. Akorát mám strach z porodu, jestli to s dechem zvládnu. Přeji všem maminkám krásná a hlavně zdravá miminka. martina

mimatko
Povídálka 22 příspěvků 04.09.02 22:10

martino

jestli bys mi chtěla psát tvoje zkušenosti z těhotenství a jak to všechno zvládáš tak mi napis na " .{target:_new>a­xous@freemejl­.cz. taky jsem byla operovaná v šesti}":[ma­ilto:axous@fre­emejl.cz]

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Reklama