Maminky postižené septa defekt síní

22
15.6.02 19:44

ahoj maminky!!!

byla bych ráda, kdyby jste sem napsaly, pokud máte vrozenou srdeční vadu septa defekt síní. zajímá mě jak takové maminky snášejí těhotenství, i já tuto nemoc mám…

Vaše mimátko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
8.7.02 02:04

Nevím sice o jaké jde onemocnění, ale i tak přeju hodně štěstíčka a zdravíčka při čekání na miminko. Zebedee

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.7.02 21:06

Ahojky, já byla na operaci v šesti letech, teď mi je 22 a jsem v 36 týdnu těhotenství. Asi ve 2 měsíci jsem doma, protože jsem musela stávat brzy do práce a tam jsem dost chodila a to mi dělalo docela problém. Byla jsem na vyšetření s malym, kvůli jeho srdíčku, protože je to prý dědičný. Vše je v pořádku. Teď se mi jen hůř dýchá, jak v klidu tak v pohybu. Jinak je vše v pořádku. Je to mé první těhotenství a moc se na malého těším. Akorát mám strach z porodu, jestli to s dechem zvládnu. Přeji všem maminkám krásná a hlavně zdravá miminka. martina

• Nahlásit
  • Citovat
22
4.9.02 22:10

martino

jestli bys mi chtěla psát tvoje zkušenosti z těhotenství a jak to všechno zvládáš tak mi napis na " .{target:_new>axous@freemejl.cz. taky jsem byla operovaná v šesti}":[mailto:axous@freemejl.cz]

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama