Cvičení pro těhotné

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zdenek
Stálice 74 příspěvků 05.06.02 09:01
Cvičení pro těhotné

Ahoj všichni,

nevíte náhodou o nějakým vhodným cvičení pro těhule v Praze? Jsem v 17. týdnu a pomalu si říkám, že bych měla začít něco dělat. Ideální by bylo něco ve vodě jako akvaaerobik nebo tak něco.

Předem dík Klára :P

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  11.06.02 15:21
Cvičení pro těhotné

Doporučuju cvičení celkem v centru Prahy (Dejvická) - kurzy Jitky - Cvičení těhu. Slyšela jsem samou chválu a je to vážně super! Zuza

Anonymni  24.01.03 06:52
Cvičení pro těhotné

Ahojky, mám dotaz: nevíte někdo kde v Praze by se daly sehnat /koupit, půjčit/ videokazety s cvičením pro těhotné? Mám na mysli např. kazetu Hanky Kynychové „Aerobik nejen pro těhotné“, něco o cviční na velkých míčích /gymballech/, gravijogu nebo něco podobného. Díky práci čas na nějaké to „veřejné“ cvičení nenajdu ani při dobré vůli více než jednou týdně a tak bych ráda cvičila doma. Díky za každé info!

Simona

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Bála jsem se, že neshodím 23 kilogramů z dob těhotenství, říká Heiglová

Herečka Katherine Heiglová (38) v těhotenství přibrala necelých 23 kilogramů.... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama