omdlevani v tehotenstvi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janas02
Nováček 1 příspěvek 26.11.01 11:42
omdlevani v tehotenstvi

Dnes jsem byla na odberech krve a kdyz jsem si sla koupit neco k piti, tak se mi udelalo spatne, prestala jsem videt a slyset a poroucela jsem se k zemi. Je to kvuli odberum krve (nikdy jsem s tim problemy nemela)? Ani nevim jak dlouho jsem tam lezela - nikdo tam nebyl. Mam to priste rict svemu gynek.? Jdu k nemu az 14.12. Diky Jana

Reklama

Reklama

Reakce:

Zdenek
Stálice 74 příspěvků 26.11.01 21:21
omdlevani v tehotenstvi

Určitě to gynekologovi řekni a to co nejdříve. Nech se objednat hned, minimálně na UTZ jestli se mimikovi nic nestalo. Možná by potom nebyl špatný i neurolog.

Terezijka
Povídálka 24 příspěvků 09.07.02 19:19
omdlevani v tehotenstvi

Problémy s omdléváním mám zhruba od 12. týdne. Sice jsem to nikdy nedokončila, tedy sebou nesekla, ale vždycky jsem cítila, že se to blíží, a tak jsem si radši dřepla nebo sedla. Poznám to vždycky podle toho, že se mi zatmí před očima, slyším jen dunění a je mi blbě. Posledně jsem byla na prohlídce hradu a dřepla jsem si přímo před průvodkyní. Chudák si myslela, jak jsem nevychovaná. Zatím jsem to vždycky ustála. Obzvlášť na některých místech by pád byl dost nebezpečný.

Terezijka

Anonymni  10.07.02 15:28
omdlevani v tehotenstvi

Nech si udělat odběr krve a at´ Ti zjistí jakou máš hladinu železa, hořčíku, vápniku a pod.EKG taky.Bereš v těhotenství navíc vitamíny? To bys měla, pak ještě dodržuj pitní režim zvlášt´ted´ když jsou vedra, a nenamáhej se moc, radši se šetři.

At´Ti to všechno dobře vyjde.

Ivula.

:)

naivnikacatko
Kecalka 140 příspěvků 11.07.02 12:44
omdlevani v tehotenstvi

jestli to spis nebude tlakem? ja mam nizkej tlak a podobny pocity kazdou chvili.. akorat si nedrepam, ale chytam se veci kolem :)) takze taky asi nevypadam nejlip, kdyz se motam a plizim podel zdi jak opilak hihi 8O)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ideální obuv na léto? Baleríny ani žabky to nejsou. Mohou naopak škodit

Léto je čas, který trávíme převážně venku. V balerínách, sandálkách, ale i... číst dále >

Ve stáří nebude jen hůř. Osm pozitiv, která nás s věkem čekají

Bude už jen hůř, hekáme s přibývajícím věkem. I když žijeme pořád stejně,... číst dále >

Reklama