Maminky Svitavy a okolí

Skupina pro všechny maminky ze Svitav a okolí. Pojďte si povídat, poptat se na doporučení nebo obchodovat bez poštovného. :-)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lidiska
Stálice 55 příspěvků 24.6.15 08:42
maminky Svitavy a okolí

Ahoj hledám maminku na pokec a procházku. Mám 3 dětí.

Reakce:
Bes.tieA
Kecalka 169 příspěvků 27.4.16 08:22

@Lidiska
Ahoj, sice je to uz dlouho co jsi hledala kamaradku, ale pokud to stale plati, tak se hlasim. Bydlim asi 15 km od Svitav a jezdim tam docela casto.
Kdyz budes chtit ozvi se. Andy

Lidiska
Stálice 55 příspěvků 27.4.16 20:50
ahoj

Už jsme si psali na Facebooku. Lida

Bes.tieA
Kecalka 169 příspěvků 27.4.16 23:22

Aha…ja uz asi vim…Jsi z Ostraku?

Lidiska
Stálice 55 příspěvků 5.5.16 19:32
ahoj

Jj. Jsem z Ostraku.

Kristynanick
Povídálka 18 příspěvků 14.2.18 07:54

Ahoj Skusim obnovit konverzaci jsem ze Svitav a čekám první miminko :) vecina mich kamaradek miminko moc neplánuje tak byla bych moc ráda kdybych tady nasla nekoho kdo je na tom podobne mohli se vypovídat a třeba i nekam zajít do bazénu atd. :andel:

janulik28
Povídálka 18 příspěvků 3.3.18 12:20
@Kristynanick píše:
Ahoj Skusim obnovit konverzaci jsem ze Svitav a čekám první miminko :) vecina mich kamaradek miminko moc neplánuje tak byla bych moc ráda kdybych tady nasla nekoho kdo je na tom podobne mohli se vypovídat a třeba i nekam zajít do bazénu atd. :andel:

Ahoj taky jsem že Svitav ale čekam už třetí mimčo a většina mích kamarádek je odstěhovaných, proto právě hledám nějakou maminku co je na tom podobně a mohli by sme podnikat procházky s dětičkama ;)

Uživatel je onlineAdmin skupin a soutěží
Kecalka 418 příspěvků 27.4.18 11:21

Zdravím konečně v krásném jarním počasí,
jak je u vás a odkud jste? :)

Monika

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny