Maminky z Hostomic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SiKu1
Povídálka 13 příspěvků 23.09.14 14:17
maminky z Hostomic

Jsem starší maminka (více starší)5ti měsíčního kloučka a hledám kamarádku. Přistěhovala jsem se do Hostomic pod Brdy a vůbec nikoho tu neznám. Trápí mě samota a ráda bych na každou procházku s kočárem nejezdila sama -:)) Nebo maminku z okolí na občasné popovídání. Třeba zatím jen tady. Haló je tu někdo takový?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 23.09.14 20:46

@SiKu1 Ahojky, jsem kousek od Dobrise a mam 6 mesicni holcicku :-)

SiKu1
Povídálka 13 příspěvků 23.09.14 21:13

Ahoj, nám bude 6 za 14 dní. Strašně to letí. Přišla jsem sem z velkého města a je to tu pro mě všechno nějak jiné. Jezdím po obci a nikoho nepotkám. Asi mimča spinkaj na zahradách. Jsem zvyklá chodit s malým na procházky. Máš to do Dobříše daleko?

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 24.09.14 08:03

Kousicek, asi 3 km :-) ale jinak tu taky nebydlim dlouho a byt tu cely dny, tak se taky zblaznim. Vyrostla jsem v Pribrami a nez jsme se prestehovali na vesnici, tak jsem zila nekolik let v Praze, takze pro me to byla taky obrovska zmena. Ale na matersky se snazim porad neco podnikat, nekam jezdit, takze mi to fakt utika a nenudime se. JInak na prochazkach s kocarem taky nikoho nepotkavam, lidi to hodne resej tim, ze daj jen na terasu. Mas prvni ditko?

SiKu1
Povídálka 13 příspěvků 24.09.14 08:13

Třetí, ale dvě předchozí už jsou dospělé a žijí vlastní životy. Psala jsem, že jsem hodně starší matka -:)) ale jen věkem, fakt -:))zatím právě nic nepodnikám, nějak jsem se zasekla a nevím co. Teda ted budu muset pro manžela. Auto vypovědělo poslušnost na dálnici. Pocházím z Prahy.

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 24.09.14 10:44

A jak dlouho tam bydlite? na veku nezalezi :-) V Pribrami je spousta aktivit, co se da delat s deckem, chodime tam plavat a pak do Sokolika, coz je takovy cviceni pro deti od pul roku v krasny herne. Kde si rodila?

SiKu1
Povídálka 13 příspěvků 24.09.14 13:55

Trvale dva měsíce, jinak sem jezdíme skoro deset let. Ale to jsme vždy zalezli na zahradu a makali, nanejvýš do lesa nebo hospody-:)). Ty kroužky je přesně to co mi chybí, hledala jsem něco v Dobříši, ale nic nenašla. V Příbrami jsem netrefila ani do nemocnice a šla do ní zamknutou branou skrz les -:)) Rodila jsem v Podolí a ty? Mohla bych se k nějaké té aktivitě připojit?

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 24.09.14 16:46

No Sokolik je od pul roka, ale mohla bych se zeptat zitra, zda by si mohla i s petimesicnim, otaci se? Plazi? Jinak to plavco byste mohli dat, je to od 3.m - individualni „vanicky“, kde prcka seznamujes s vodou v takove velike vane a pak od sesti mesicu je kurs v bazenu - http://www.amalka.info/pribram
Dneska jsem byla na prochazce na Dobrisi a neco pokoupit v DMku a bylo moc krasne, klidne muzem dat spicha na kaficko a pokec tam. Ja to tam teda taky moc neznam, jen park a trochu mesto, ale jen ty hlavni silnice…jenze kdyz prsi, tak se tady na vsi neda nikam moc jit, protoze je vsude bahno, tak jedu tam :-)
Ja prave rodila v Pribrami, byla jsem moc spokojena…

SiKu1
Povídálka 13 příspěvků 24.09.14 19:33

Viděla jsi tu reportáž o očkování? To je šílený. Vůbec jsem si neuvědomila, že ty vaše aktivity už probíhají. Na to plavání se kouknu. Malý se otáčí na bríško, ale neleze ani se neplazí. Je to lenoch -.))do ničeho ho netlačím, až bude chtít zvládne to -:)). Kávu si dám v Dobříši ráda, já tam dnes taky byla, ale jen v Penny a na autobusáku vyzvednout manžu. Bude to se mnou, ale horší, neb nebudu pojízdná. Manžel má auto v opravě, ale nepojízdná budu já -:(( Taky tam nic neznám, jen obchody a tu jednu restauraci u nádraží. Tam jsme několikrát byli. Slyšela jsem, že je porodnice v Příbrami fajn. Já si nemůžu na Podolí naříkat. Už máte nějaký zub? Slintáme o stošest tak nějaký očekávám.

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 24.09.14 20:00

Na to plavco muzete individualne zacit ten kurs pro ty mladsi sesti mesicu a do toho Sokolika muzete prijit kdy chcete, neni to brany jako kurs, ale proste kazdotydenni setkani a nemusi se tam kazdy tyden, plati se to hodinu od hodiny nezapisuje se tam…O tom umri jsem cetla az vcera, ale nevi se jiste, jestli je to po tom ockovani, spis rikaji, ze ne, ale bude se to tezko dokazovat. Na Dobrisi je nejhezci zamek a park okolo, tam jsem byla dneska na prochajde, taky jsem se tam vdavala:-) Anezka ma dva zuby dole, vylezly asi pred dvema tydny a dneska vecer byla pekne protivna, tak cekam dalsi…zhorsil se ji tim dost spanek a kojim casteji nez driv, coz je opruz…Ja na Podoli slysela taky samou chvalu…kamoska tam pred dvema mesici porodila v 33. tydnu a byla spkojena…No jo, u nas bych to s autem taky odnesla ja..:-)

SiKu1
Povídálka 13 příspěvků 24.09.14 20:11

Koukala jsem na to plavání. Budete chodit na to plavání od 6 m? To by se mi líbilo. Už to běží, ale předpokládám, že v lednu by mohli otevřít další. A to cvičení, nám bude 6 m za chvilku, 4.10. tak klidně vydržím a pak bych se zapojila, pokud by to bylo možné.
Zámek je krásný, mladší dcera tam byla na brigádě jako průvodkyně. Park neznám, ale i na podzim můžou být dny vhodné k procházce. Já si Podolí taky vybrala, kdybych náhodou bývala rodila dřív.

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 24.09.14 20:42

My uz na to plavco chodime, byli jsme prave pred tim i na tech vanickach a urcite to zkuste, jako priprava na ten bazen je to fajn. Proc jste vlastne odesli z Prahy na konec sveta :lol:?

SiKu1
Povídálka 13 příspěvků 24.09.14 21:35

Ty vaničky mě nelákaj -:((, ale to plavání jo. Škoda, že už chodíte. Hold budeme muset chodit bez Vás. Na konci světa jsme se ocitli z čistě praktických důvodů. Prachy. Hypotéka s mateřskou nějak u nás nejde dohromady. Malej už několikrát bylv bazénu, teda na zahradě, celkem se mu to líbilo, ale to se asi nedá srovnávat. A proč jste z Prahy utekli vy?

bronick
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 24.09.14 22:44

My jsme tam bydleli jen pri studiich v pronajatem byte na Zizkove, ani jsme tam neplanovali zustat, je to tam na nas moc velke a s ditetem si to uz vubec nedokazu predstavit, je super, ze ji dam spat na zahradu, ze tu muzu vybehnout do lesa a nepotkat ani auto :-) takze jsme tam zustali jeste dva roky po skole (mame tam oba praci) a pak jsme chteli dum v okoli, kde jsme vyrustali, coz se zadarilo…my na tech vanickach byly trikrat, vic jsme nestihli a bylo to fajn, ze se mi na ni podivali a mrkli, zda se dobre vyviji…ale to je i na tom Sokoliku, vede to fyzioterapeutka.
ted jsem koukala na ty patercata a je to mazec, nechapu jak to dava..

SiKu1
Povídálka 13 příspěvků 25.09.14 08:11

Vše co píšeš, je fajn, ale u mě to nějak neprobíhá -:)) Do lesa to mám celkem daleko, takže spíš popojedu autem a Martas rozhodl, že na zahradě se nespí. Kočár má prý kola a tak se s ním jezdí -:)) Já už včera šla spát, přeci jen už ve svém věku potřebuji více spánku-:)) takže žádné paterčata jsem neviděla, ani nevím, že něco takového dávali. Každopádně, jsem někdy ráda, že je večer a malej spinká, a to je hodný miminko. Neumím si představit dvě, natož pět. Na Žižkově jsem se narodila, ale nepamatuji si to.. Brzo se naši odstěhovali na sídliště. Pak jsem chvilku na Ž. bydlela i s manžou a pak zas sídliště. Do lesa jsem to měla blíž než tady -:(( tenhle baráček jsme si pořídili "na důchod " a pomalu začali s rekonstrukcí, času do důchodu ještě dost, tak pomalinku, v klidu. No a loni v létě, mi v Hořovicích opakovaně potvrdili, že rekonstrukce bude muset pohnout -:))nemáme hotovo, ale už se tu dá bydlet. Jen mě drtí schody, panelák to je hezká rovinka. Zitra jedu do Prahy na promoci a k doktorům a mužík hlídá, jsem zvědavá jak to spolu zvládnou. Martas tátu miluje, jakmile ho vidí má pusu od ucha k uchu, čertíky v očích a táta by se pro něj přetrhl. Najdu toho Sokolíka na nettu? Jo a dobré ráno -:))

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >