Maminky z Prostějovska 2016

3
25.1.16 14:06

maminky z Prostějovska 2016

Zdravím maminky z Prostějova či okolí :D pojdte poklábosit o vše možném co se týká těhotenství. Jsem 9+3tt. a čekám druhé dítko, je mi 38 roků a zatím je vše v pořádku. Těším se na vaši diskuzi. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2052
25.1.16 14:38

@cabina77 a já 36.týden, taky druhé a fakt už se těším až to budu mít za sebou :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
25.1.16 15:07

Ahoj Meti :mavam: to už máš opravdu zapár. Určitě máš vše připravené pro miminko a už jen čekáte na TP. Já jsem na samém začátku a další kontola až 8.2.Zatím je vše OK, jsem trošičku nevrlá, věk už tady je ale jsem optimista. Budeš rodit v Prostějově :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2052
25.1.16 15:30

@cabina77 no připravené něco mám, ale žádná sláva jak u prvního :-) navíc pořád nevíme, co to bude ;) a jak máš staré první dítko? My máme prcka 22 měsíců a teď už je to náročné. Hele já myslím, že ten optimismus je základ :-) Rodit budu v PV.
Já čekám na kontrolu zrovna teď. A 8.2. máš za chvíli. Zdá se mi že to hrozně letí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
25.1.16 15:55

Termín porodu mám 26.8 a to mi bude 39 :lol:první mimčo se narodilo když mi bylo něco málo po dvacítce, takže synkovi je 17 roků. Po 15-ti letém manželství se rozvedla a řekla si, že už to mám za sebou.No jo, seznámila jsem se s přítelem a vše se změnilo. Syn je už samostatný a má své koníčky, tak bude více času na miminko. Máte 22-měsíční dítko, to je super :potlesk: ale já si myslím, že se vše dá zvládnout, pokud máš vedle sebe někoho kdo ti pomůže a povzbudí, tak se jen můžeš jen těšit a být štastná :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2052
25.1.16 17:45

@cabina77 jeee,tak to už máš doma skoro dospěláka :-) a na mimčo budeš mít aspoň spoustu času. A na věku nezáleží, každému he tolik na kolik se cítí ;) Ale držím ti pěsti ať je vše OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama