Mámou v 18-ti

31.5.17 21:14

Mámou v 18-ti

Zdravím, je mi 18, před 2měsíci jsem vysadila HA (kvůli zdravotním komplikacím), při styku přítel nikdy neejakuloval dovnitř a při plodných dnech jsme používali krém proti spermiím. Těhotenský test mi vyšel již 3× neplatný (žádná čárka), mám 7 dní zpoždění, citlivá prsa, bolesti jako při menstruaci a občas je mi zle…Je možné, že jsem v očekávání? Přítel by byl 100% pro potrat, rodiče nejspíš taky:( začínám být ve stresu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31.5.17 21:20

Ahoj, to je divny s tim testem. Co zajit na krev nebo koupit jinou znacku testu? Zpozdeni nemusi znamenat automaticky tehotenstvi a ty priznaky muzes mit vsugerovany. Muzes taky zajit na gynekologii a poradit se. Udelaji Ti test z moci event. krve. Ted bych premyslela nad tim, jak co nejrychleji zjistit, zda jsi nebo nejsi tehotna. Dalsi kroky pockaji, nenervuj se zbytecne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5752
31.5.17 21:23

@ZuzankaBG zadna carka? To jsi ho blbe pouzila. Podrz papirek v curani dyl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952

No dojdi ke gynekologovi, spis mas rozhozeny ms od antikoncepce nez tehotenstvi, vsugerovat se da vsechno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2721

Podle me tehotna nejsi, mas jen zpozdeni. Test uz by byl pozitivni a pritom jakym zpusobem spolu spite je tehotenstvi velmi nepravdepodovne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2595
31.5.17 21:24
@ZuzankaBG píše:
Zdravím, je mi 18, před 2měsíci jsem vysadila HA (kvůli zdravotním komplikacím), při styku přítel nikdy neejakuloval dovnitř a při plodných dnech jsme používali krém proti spermiím. Těhotenský test mi vyšel již 3× neplatný (žádná čárka), mám 7 dní zpoždění, citlivá prsa, bolesti jako při menstruaci a občas je mi zle…Je možné, že jsem v očekávání? Přítel by byl 100% pro potrat, rodiče nejspíš taky:( začínám být ve stresu

Je to dost možný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 21:26

Zkus zatim nestresovat.To zpozdeni muze byt vysazenim HA. Pokud vysly 3testy negativni tak bych to k tehotenstvi neprikladala. A jinak kdyby to preci jen tehu bylo, byt mamou v 18ti neni zadna tragedie.Ale hodne zalezi na tom, jake mas zazemi.No drzim palce at to dopadne jakkoli. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5752
31.5.17 21:29

@janakaja nevysly negativni. Nevysly vubec. Zadna carka. Myslim ze to drzela v moci moc kratce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 21:33

@BloomingGorgeous @Tarjei @tumpach @zudina @janakaja moc děkuju za odpovědi a podporu❤️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5752
31.5.17 21:35

@ZuzankaBG za malo. Ja mela prvni dite az ve 28. Byt ziva znova, jdu do toho mnohem driv. Je to prirozenejsi a lepsi a vubec. Udelej si rano test jeste jednou a drz papirek v curani az do chvile, nez uvidis, jak se to do toho papirku nasakava. A napis :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212

@ZuzankaBG na těhu testu by se měla minimálně jedna čárka objevit, je to kontrolní čárka. Pokud se ti objevila jenom jedna, neplašila bych. Dost možná těhu nejsi. A budeš mít těhu příznaky jen ze stresu. Taky jsme to měla, dokud jsem nevěděla že čekam tak jsem byla bez nevolností a jak jsme to zjistila tak jsem zvracela celý dny :lol:

Uklidni se, udělej si čas jenom pro sebe a nestresuj se :D 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5752

@pamelka20 to to nikdo necte? Nemela zadnou carkuuuuu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
31.5.17 21:39

@Tarjei no jasně, proto píšu ze min. 1 by se objevit měla…se nerozčilujte :D :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5752
31.5.17 21:40

@pamelka20 kdyz ja musiiim :mrgreen: ji tu vsechny pisete ze jedna je ok…nemela zadnou :) dela ten test blbe stopro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6465
31.5.17 21:43

Nestresuj, muze to byt cysta, muzes mit rozhozeny cyklus po vysazeni HA. V 18 ho nikdo pravidelnej jak hodinky bez prasku snad ani nema, hormonalne byvaji holky jeste nevyladene. Kdy ti prisly minule mesicky po tom vysazeni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama