Reklama

Manduca z druhé ruky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klanel
Kecalka 317 příspěvků 2 inzeráty 15.09.18 15:57
Manduca z druhé ruky

Ahoj,

potrebovala bych poradit - mam moznost koupit Manducu z druhé ruky a zarazila me jedna vec. Primo na ni ten spodni pas pod zadeckem miminka, jak je vyztuzeny, tak ten plast nebo co to je uvnitr, je jakoby pokrouceny (asi od skladani). Vadi to? Dekuju

Reklama

Reakce:

marka123
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 15.09.18 16:10

Nevim co presne myslite, ale plast tam podle me zadny neni, spis molitan nebo co to je, je to mekke. Mam teda manducu hodne pouzivanou , nezachazi s ni zrovna v rukavickach a nic pokroucene tam nemam, hledala bych jinou, aby to nebylo pak nepohodlne na noseni

selia
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 9 inzerátů 15.09.18 17:02

@Klanel Na Facebooku je skupina Nosíme děti, tam poradí dobře, navíc je tam fotogaleire, jak poznat originál Manducy od kopie, radím zkusit tam.

Klanel
Kecalka 317 příspěvků 2 inzeráty 15.09.18 17:12

Je tam cosi pevneho, nejsem si uplne jista, ze by to byl molitan, zda se mi to tvrde :nevim:.. Takove zvlnene, ten brisni pas

Hanulka2016
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 15.09.18 17:19

Pokud chcete usetrit, mrknete na web kasparek- maji tam nyni na vse slevu -20% do zitra, po zadani kodu PODZIM20. Ja puvodne chtela kupovat Tulu, bazarkovou mi pani nabidla za 3600 a ja nakonec poridila za 3400 vcera nositko nove :) maji tam i Manducu.

Murka
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 15.09.18 17:49

Pokud se ti nezdá, nekupuj. Může to být fake kopie. Buď seženeš v té fb skupině nošenou a nebo zainvestuj do nového nosítka. Využiješ pro další dítě, nebo prodáš dál. Zájem je stále.

Klanel
Kecalka 317 příspěvků 2 inzeráty 15.09.18 17:56

@Murka je to od zname, proto jsem tomu tak nejak verila.. Toho prohnuti jsem si vsimla az pred chvili, pri zkouseni ne… A do noveho nechci investovat, uz mam druhé dite, vic jich neplanuju :lol: a chtela jsem to jen na prilezitostne noseni, tak je zbytecne novou

haphop
Povídálka 13 příspěvků 04.10.18 10:14
ahoj

z druhé ruky bych nebrala! taky záleží jak moc dobrá známá to je, ale asi bych raději koupila novou , když jsou pochybnosti

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >