Reklama

Nosící šátek lupilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chesekhake
Povídálka 32 příspěvků 12.08.18 07:03
Nosící Šátek lupilu

Ahojky zajímal by mě názor na nosiči šátek Lupilu z lidlu. Spíš názor těch, kteří ho mají. Jak jste s ním spokojeny? Jde mi jen od chvilkove nošení, abych mohla s pejskem a netahla kočárek, popř. Nakoupila. Nechci do toho dávat X tisíc. Děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7669 příspěvků 12.08.18 07:28

Bude Ti táhnout ramena a nemá vlastnosti tkaného šátku - tudíž nepruží. Nemusíš dávat žádné tisíce, stačí se podívat tady na bazar nebo kdekoli jinde a hledat šátky značky Šanami, LittleFrog, Vantai, Amazon, i Yaro všechny tyto kousky seženeš do 1000,– a budou rozhodně lepší, pohodlnější a vydrží a až ho nebudeš potřebovat prodáš se ztrátou třeba 2 stovek, rozhodně neber Medley, Pentelku, WormarZaffiro - to je obšitá metráž a v té nejde nosit téměř vůbec..

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1623 příspěvků 12.08.18 07:33

Já ho dostala jako dárek,naučila jsem se pár úvazů,když byl syn maličký,šlo to,ale když trochu vyrostl,šátek nedržel,ta látka je taková klouzavá. Já nejsem taky žádná extra nosící máma,ale osobně mi daleko víc vyhovuje nosítko. Je to o hodně rychlejší,pokud nenosíš 10 hodin denně a nemáš to ,,v malíčku".

Chesekhake
Povídálka 32 příspěvků 12.08.18 07:39

@Kristyna.Vechto­va děkuji ale myslím, že na těch 20 min denně není třeba dávat 1000 Kč :) kdyby se mi zalíbilo nosit, tak mrknu na tipy od vás :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7669 příspěvků 12.08.18 07:42

@Chesekhake no tak jak myslíte, věřte že od nošení vás to spíš odradí neb to prostě není pohodlné, taky už teď nosíme víceméně sporadicky přesto mi jde o pohodlí tudíž mám šátek (Šanami bílá káva za 500,– vč pošty ;) ) a na malé miminko Šanami oříšek za 750,– včetně pošty. Teď zrovna tu byl LittleFrog tuším za 750,– a vydrží vám na cele nosící období neb je to 100% bavlna :) ale kdo chce kam :) a s tím že budete nosit jen 20 min, povíme si až se to miminku začne líbit :)

Nell2
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 12.08.18 07:46

@Kristyna.Vechto­va :pankac:

Chesekhake
Povídálka 32 příspěvků 12.08.18 07:47

@Kristyna.Vechto­va vyzkouším a uvidím ;) jinak dekuji

Jana206
Nadpozemská drbna 26300 příspěvků 12.08.18 07:49

A je to jen pro hubene postavy,delka sátku se totiz odvíjí podle výšky a statnosti maminky,nekde jsou na to tabulky. Tento je krátký. Ja ho nemám,ale maminky na fb skupině píší,že je to smejd.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7669 příspěvků 12.08.18 07:52

@Chesekhake není za co, tak ať se nošení líbí :) Jinak doporučím skupinu Nosíme děti na FB tak se dozvíte veškeré informace a holky dokážou poradit a případně se tam i prodávají šátky, takže budeš mít jistotu že je o něj dobře pečováno a není poškozený :)

Chesekhake
Povídálka 32 příspěvků 12.08.18 07:53

@Kristyna.Vechto­va supr ;) mrknu tam :srdce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7669 příspěvků 12.08.18 07:56

@Chesekhake tak přeju krásné nošení, my si ho užívané dodnes i ve 20m a už se těším v lednu na druhé - kolikrát mi šátek zachránil nervy, i v noci, ve chvílích kdy nechtěl být v kočárku (mimo spánek) a o výletech kam bychom se s kočárkem těžko nebo vůbec nedostali ani nemluvím :)

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 12.08.18 09:10

Já jsem dostala jako dárek a využívala na dvacet minut, půl hoďku, když syn plakal a já potřebovala něco udělat. To bylo tak desetkrát za dobu, co ho máme. Za mě teda dostačující. Na výlety využíváme Manducu, jinak jezdí v kočárku, je mu to pohodlnější.

Káťa19
Kelišová 6769 příspěvků 37 inzerátů 12.08.18 09:36

@Chesekhake tak jsem nasla par paradnich a kvalitnich na bazarku ;) navic zanoseny je lepsi :palec:
 https://www.emimino.cz/…nek-1715980/

https://www.emimino.cz/…ami-1719470/

https://www.emimino.cz/…mos-1662682/

Chesekhake
Povídálka 32 příspěvků 12.08.18 10:02

@Káťa19 děkuji, jste hodná :srdce:

Káťa19
Kelišová 6769 příspěvků 37 inzerátů 12.08.18 10:16

@Chesekhake :hug: treba Didymos je uzasny, fakt mekkounky a vaze se moc dobre, porizovaci cena je okolo 3tis, takze ten bys prodala bez ztraty ;) treti v odkaze

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama