manžel by chtěl kluka

Napsat příspěvek
Velikost písma:
68
21.8.06 15:12

Tak ja nevim co je na tom pravdy,slysela jsem to o tech spermiich,jak jsou klucici rychlejsi a je driv po nich a holcici dyl vydrzi…
Ale ja porad rikam manzelovi,ze on kluky zkratka neumi a nic s tim nenadela:-))))) kdybych chtela kluka,tak bych musela asi k sousedum,tam maji kluky 4 :lol:
za par dni mam termin a bude to treti holcicka :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2793
21.8.06 15:18

Irucho,tys mě pobavilaaaaaaaaaa :D :D :D :D .
Ještě teď,kde sehnat velbloudí chlup :lol: :lol: :lol: .
Já myslím,že stejně všechny metody mají 50% úspěšnost,kdyby něco opravdu fungovalo,určitě by to věděl celý svět.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
21.8.06 15:35

tak my mame kluka presne vim kdy jsem ho pocala, ale jestli pred nebo po ovu netusim, netusim totiz kdy mam ovu. mam spis delsi cyklus 28+4 az 6dni, takze 14den ovu asi nemam, ale pry nekdo miva i dve ovu v cyklu, tak si vyber. a my jsem to poceti meli 8 den po skonceni menses.
od te chvile jsem na sebe davala vic pozor a ten muj rikal co blbnu a ja ze jsem tehotna a ze to proste vim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
21.8.06 15:35

poznani pred porodem podle bricha chacha u nas nevyslo vubec

p.s. chtela jsem kluka a vedela to vnitrne a doktor to potvrdil mesic pred porodem, na UZ to driv nevidel. teta od manzela rikala, to je urcite holcicka, ja to u kazdeho poznam podle bricha a vic lidi to rikalo a ja , ze je to kluk, ze si ho preju a basta. a je to kluk.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2870
21.8.06 17:11

Ahojky!
Já chtěla kluka a povedla se nám holčička :lol:
Sexík jsme měli 3 dny před ovulací a pak přesně v den ovulace… Říká se, jak se tu už psalo výš, že holčičí spermie vydrží dlouho a jsou pomalejší a proto by mělo bý tulení před ovu… No u mě se asi držely 3 dny a vydžely :lol: A ty, co tam připluly v den uvulace, už měly smolíka :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
868
21.8.06 18:37

Ahoj :lol:

tak nám se kluk podařil po lehkém půstu přesně uprostřed cyklu :wink:

Peťula

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
123
21.8.06 20:07

Já také hlásím kluka přesně plus minus jeden den kolem ovulace a vím to tak přesně podle UTZ,bylo to načasované.Ale myslím,že záleží i na „složení“ spermijek,protože znám víc případů,kde se pořád za sebou daří buď kluci,nebo holky :o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3678
21.8.06 20:14

Ahojky,

já chtěla holčičku, byla jsem si jistá, že to bude holčička a máme Nikolku :)
Já věřím metodě mladší krve, ta u nás taky vyšla. Počítala jsem jí u spousty lidí, v rodině, i u kamarádek a asi ze 100 případů to nevyšlo jen párkrát, kde je to sporné ..

Jinak podle početí mi Berun předpověděla taky holčičku, podle hvězd a podle Čínského kalendáře to měla být taky holka. Jinak mi už věštkyně v 16 letech řekla, že si vezmu svého kluka, s kterým jsem chodila a budeme mít první miminko holčičku :)
Tak to bylo skoro jistý a já hned od začáku těhu začala nakupovat na holčičku. To bych asi čuměla, kdyby to byl kluk :), hi hi, ale já si byla fakt vnitřně jistá!

Jarka a Nikolka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
803
21.8.06 20:27

Ahojky,

tak jediný, o čem vím, že by SNAD mohlo fungovat, je Jonášova metoda. Osobně jí moc nerozmím, ale kamarádka dělala průzkum a zatím to pokaždé sedělo :wink:

Já nejdřív chtěla „pracovat“ na holčičce, ale pak jsem si řekla, že bych se taky nemusela dočkat…tak jsem to nechali na přírodě a máme nádhernýho chlapečka :wink: A věděla jsem to tak neějak vnitřně. Přítel chtěl kluka moc a když jsem vyšla z UZ, kde doktor nahlásil „pindíka“, tak jsem ani nebyla moc překvapená, podvědomí prostě funguje

Zkus si do vyhledavače zadat Jonášovu metodu a uvidíš, co ti z toho vyleze :wink:

Klára

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16
21.8.06 20:36

Dva kluci - teda snad

Ahojky já pokaždé otěhotněla těsně před MS a jsou dva kluci, teda snad říkám. Jednoho mám doma a za necelé dva týdny bude druhý, takže to neřeš a s chutí do toho. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11779
21.8.06 20:43

S tim velbloudím chlupem to je dobrý a když chci holčičku, tak mám podvázat levý varle???? :D :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11779
21.8.06 20:44

Teda pardon, pravý?????????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2612
21.8.06 21:06

ahoj
dcera byla počata zhruba uprostřed cyklu, ale ovu jsem tehdá nesledovala. syn byl vyroben „vědecky“ - počat v den ovulace (dle bazální teploty), po dvoudenním půstu.
metoda mladší krve u nás funguje.
jonáš u syna trefil přesně den ovulace, pohlaví ovšem předpovídal holčičku (zajímavé by možná bylo zkusit to zpětně u dcery, ale nač se pídit po starých předpovědeích…)
pokaždé mi „fungovala“ intuice, ale až bylo zaděláno - dopředu ne
poprvé jsme chtěli kluka - byla holka. podruhé jsme chtěli ZDRAVÉ DÍTĚ - je kluk a právě vřeští v postýlce…
veškeré předpovědi (jonáš, babská, čínský kalendář) tipovaly u druhého těhotenství děvče - je kluk.

elda

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
221
22.8.06 11:35
Jarka píše:Já věřím metodě mladší krve, ta u nás taky vyšla. Počítala jsem jí u spousty lidí, v rodině, i u kamarádek a asi ze 100 případů to nevyšlo jen párkrát, kde je to sporné ..

Jarko, jak se tohle počítá ???

Já slyšela něco o tom, že se po sedmi letech mění krev…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
184
22.8.06 11:48

Doporučuji knihu „Jak přirozeně otěhotnět“ od Karen Trewinnard. Je tam i návod na chlapečky a holčičky. Stojí okolo 250,– Kč, ale je fakt super.

Martina

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty