Manžel býk, jaký je? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
4-1.cz
Kecalka 147 příspěvků 30.06.19 18:18
Manzel byk, jaky je? :)
:dance:
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Venetia
Hvězda diskuse 43959 příspěvků 30.06.19 18:19
@4-1.cz píše: :dance:

neni manzel..ale je fajn, trochu problem v komunikaci, jinak si nemam nac stezovat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 18:27

Tak bývalý manžel byl a je „m***r“ týral psychicky a komunikace otřesná, můj druhý manžel je zlatý a komunikace je nadprůměrná jsme prostě na stejné vlně… A jedno mají společné stejné datum narození v měsíci… To nevymyslíš… Takže za mě na žádné znameni už nehraji!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 18:34
@Anonymní píše:
Tak bývalý manžel byl a je „m***r“ týral psychicky a komunikace otřesná, můj druhý manžel je zlatý a komunikace je nadprůměrná jsme prostě na stejné vlně… A jedno mají společné stejné datum narození v měsíci… To nevymyslíš… Takže za mě na žádné znameni už nehraji!
:D :pankac:
MucholapkaXXL
Povídálka 13 příspěvků 30.06.19 18:37

Pořádnej bejk… co chtít víc :dance:

Jaholos
Kecalka 184 příspěvků 30.06.19 18:54

Me by zajimalo, kolik zen neveri na tyhle blbosti jako horoskopy, magicke kameny, numerologie atd. :nevim: Tak 10%? :nevim:
Dost me to vzdy odpudi, kdyz nejaka zacne mlit tyhle blbosti. :nevim:

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 18556 příspěvků 30.06.19 18:57
Fíková
Kelišová 6013 příspěvků 30.06.19 19:07

Mě napadlo jen - silný jako býk a také tak chytrý.

4-1.cz
Kecalka 147 příspěvků 30.06.19 19:10

@Jaholos tak ja neverim ani numerologii, ani horoskopum, ani magickym kamenum :mrgreen: kde to ctes? 8o verim tomu ze lidi narozeni ve stejnem obdobi roku maji podobny vlastnosti, strucne se to da shrnout do obdobi znameni ve zverokruhu, ale jak rikam, neni to to same. kazdopadne mi na tom stejne neprijde nic spatnyho kdyz nekdo veri ;)

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 18556 příspěvků 30.06.19 19:15
@4-1.cz píše:
@Jaholos tak ja neverim ani numerologii, ani horoskopum, ani magickym kamenum :mrgreen: kde to ctes? 8o verim tomu ze lidi narozeni ve stejnem obdobi roku maji podobny vlastnosti, strucne se to da shrnout do obdobi znameni ve zverokruhu, ale jak rikam, neni to to same. kazdopadne mi na tom stejne neprijde nic spatnyho kdyz nekdo veri ;)

To je blbost. Vlastnosti jsou dané jak geneticky po rodičích, ale i výchovou.

Venetia
Hvězda diskuse 43959 příspěvků 30.06.19 19:23
@Jaholos píše:
Me by zajimalo, kolik zen neveri na tyhle blbosti jako horoskopy, magicke kameny, numerologie atd. :nevim: Tak 10%? :nevim:
Dost me to vzdy odpudi, kdyz nejaka zacne mlit tyhle blbosti. :nevim:

to nevadi, jeste ti porad zbyva tech 10 %

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 19:39

@Mango_Lassi tak nekdo veri v Boha a pro nekoho je to blbost, kazdy at si veri cemu chce ne? ;)

4-1.cz
Kecalka 147 příspěvků 30.06.19 19:39

Omylem mi tam vlezl anonym, zakladatelka slunecnice 8)

milktea
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 30.06.19 20:00

@4-1.cz
Můj je květnový býk a je spolehlivý a velice praktický, dbá na materiální zajištění rodiny, mezi přáteli oblíbený, řekla bych, že budí respekt, ale doma je to někdy takové telátko :lol: má trochu problém vyjadřovat city verbálně, ale to bych řekla, že je výchovou. Často je přehnaně dramatický a dělá z komára velblouda :lol:
Já jsem váhy a výborně se doplňujeme :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 00:09

Silene tvrdohlavej, vsechno musi byt po jeho.. komunikace je velkej problem-to neumi.. dost sobec.. nespolehlivy..
kdyz se to vyvali vsechno naraz, je to peklo. Ja jsem lev a mame proste Italii..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama