Manžel se mnou nemluví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.19 21:14
Manzel se mnou nemluvi

Ahoj predem se omlouvam za chyby ale mobi mi spatne pise.
Jsme manzele 15 let mame tri deti. S manzel mame krizi, moc nam to neklape, konci mi polsledni RD a budu se vracet do prace a nevim zda to pak nebude jeste horsi, budeme se videt jen o vikendu.
K problemu, no ani moc nevim kde zacit, hadky jsou hlavne kuli sexu, manzel ma vetsi potrebu nez ja, nez obstaram barak a deti tak vecer odpadam a dalsi vec je ze manzel nema velkou vydr, resime to pomuckami abych z toho vubec neco mela, ale nas sex uz je vlastne porad to same. Predehra s mazlenim, pak me uspokoji pomuckami a ja jeho obvykle oralne, jelikoz nema velkou vydrz klasicky sex je minimalne a me to leze krkem. Chybi mi klasicke milivani, uz mam pocit ze uz ani nemam normalni sex, takhle si to zvaladnu udelat i sama, no a ted o vikendu jsme si chteli udelat vecer pro sebe, v sobotu ale ja proste odpadla a usnula, manzel byl v nedeli rano nastvany, ale slo to, odpolesne sel do hospody na dve pibka ale vecer prisel a mel vypito.On moc dobre vi ze mi to vadi a ze se mnou pak nic neni, no a zacal se dozadovat sexu a ja ho odmitla, kdyz nalehal tak jsem mu rekla me to snim uz posleldni dobou nebavi a on se mnou od te doby nemluvi. Nevim co s tim, mam mu lhat a premahat se, on se vubec nesnazi neco menit, k sexuologovi nechce, uz mi zacal rikat ze jsem frigidni ale ze by byla chyba u nej to vubec nebral.Dnes jsem za nim sla ze tim bobrikem mlceni nic nevyresi a meli by jsme si promluvit, ale vubec se na me ani nepodival, tak co dal, ja se nebudu omlouvat za to ze jsem byla uprimna.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Mallorka
Závislačka 3129 příspěvků 28.02.19 21:27

Tak mu řekni, ze chceš sex s ním a ne s vibratorem, ze te to takhle už nebaví.

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 28.02.19 21:27

Chová se jak uražené dítě… máte v manželství problém, na který upozornuješ, ale on odmítá problém akceptovat, natož řešit. Pokud si v sexu uleví on, je spokojený, je mu jedno, že z toho ty nic nemáš. Když jsi to přímo řekla, urazil se a nemluví s tebou. Špatně, všechno špatně… Byl před krizí jiný?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.19 21:36

A jak casto ten sex mate? Pokud malo, tak se asi udela hned i proto :nevim:

Detem je kolik? My se milujeme jen pres den uz, dite se posadi pred telku na pul hodiny a je klid. Vecer jsme oba unaveni.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 28.02.19 21:40

Chtěl tak moc sexu od začátku vztahu? Jestli jsi si ho takového vzala a pořídila s ním dítě, věděla si do čeho jdeš a že ten sex potřebuje, buť ráda, že nechodí za jinou :nevim: . Základem každého vztahu je komunikace. Musíš si o tom s manželem promluvit, měli jsme podobný problém jak přišli děti, takže dokážu si představit jak se cítíš. S uražlivým chlapem jsem si taky užila svoje, trvalo mi to snad rok než to bylo lepší a po dvou letech to bylo ok :jazyk: . Chce to mluvit, mluvit, mluvit :srdce: . Bude to těžký ale musíš být trpělivá. Výsledek stojí za to.

Ticha.Mia
Povídálka 28 příspěvků 28.02.19 21:54
Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 28.02.19 21:58

@Anonymní My nemáme sex vůbec, a ani už se nesnažím něco s ženou začínat, je mi to zkrátka s ní jednou, trvá to už hodně dlouho,ona se v tom pořád hrozně rejpala ale takovým způsobem, zkrátka žárlila, párkrát mě fakt shodila, že už jsem měl 1000 chutí říct že jiné si nestěžovali. Nějaké pomůcky to fakt neřešíme, zkrátka sex je na 0. No a jak to bývá není pravidelný trénink nebyly výkony, tak jsem šel k MUDr. a dostal jsem Tadellicto, to to mi věř, mám 1 tabletu na 1 týden, a výdrž až kam. Jen si myslím, že si tvůj manžel tím že sex vyžaduje a tlačí na tebe hnusným způsobem (frigidní), že si chce něco pořád dokazovat, že je neodolatelnej chlapák, a svoje sexuální neúspěchy (výdrž) hází na tebe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.19 21:58

Me by nevadilo mit sex,v tom problem neni,ale vadi mi jak me do toho porad tlaci,porad jen narazky,vse planovane kvuli detem,jsou jeste male,7,5,3roky…
Manzel mel sex rad vzdy potrebu ma tak 3× tydne me by to stacilo jednou ,tak to taky tak zhruba mame,posledni dobou ake spis jeste min,uplne mi tu chut otravil,a je stale protivny,vybusny.A s nim sex vlastne ani nemam nebo tak tri stouchy a je po vsem a me to uz nudi,nebavi me to.

Malina7
Závislačka 2794 příspěvků 28.02.19 21:59

Chlapovi říct, že Tě to s ním už poslední dobou nebaví, to se nesmíš divit, že nemluví. Kdyby Ti to řekl chlap, dotkne se Tě to stejně, jako jeho a chlapi jsou na tohle ještě náchylnější.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.19 21:59

Tak neuvedlas jak často ten sex máte. Když jste si chtěli udělat víkend pro sebe a tys večer vytuhla, tak proč jste si to nevynahradili ráno? Sex po ránu bývá lepší než večer :) . A to, že manžel dlouho nevydrží.. No mě by to asi nevadilo. Tak si dáte jeden dobrý rychlý sex a pokud budeš mít chuť, tak manžel tvé uspokojení dořeší pak, ne? Já třeba nemívám orgasmus vaginální, potřebuji také ruku nebo ústa, ale netrvám vždycky na tom, abych byla odbavená i já. Líbí se mi sex i když nemám orgasmus. Důležité je, že si to oba užijeme je v tom ten náboj. Někdy je to lepší než se mořit s pomůckami :mrgreen:

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 28.02.19 22:01
@Anonymní píše:
Me by nevadilo mit sex,v tom problem neni,ale vadi mi jak me do toho porad tlaci,porad jen narazky,vse planovane kvuli detem,jsou jeste male,7,5,3roky…
Manzel mel sex rad vzdy potrebu ma tak 3× tydne me by to stacilo jednou ,tak to taky tak zhruba mame,posledni dobou ake spis jeste min,uplne mi tu chut otravil,a je stale protivny,vybusny.A s nim sex vlastne ani nemam nebo tak tri stouchy a je po vsem a me to uz nudi,nebavi me to.

Ani se ti nedivím, rád si sex vychutnávám. Mě to naučila milenka, kterou jsem měl v19 letech, ona byla asi o 7 let starší.., od té doby jsem takový sex nezažil, možná poloviční..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.19 22:03

@Lucius08 on jakou koliv komunikaci odmita,nikdy na to moc nebyl aby o problemech mluvil,a ze me to s nim nebavi jsem mu rekla poprve.Vydrz nemel nikdy velkou akorat kdyz ma vypito.Je mu 39.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.19 22:06
@Anonymní píše:
Tak neuvedlas jak často ten sex máte. Když jste si chtěli udělat víkend pro sebe a tys večer vytuhla, tak proč jste si to nevynahradili ráno? Sex po ránu bývá lepší než večer :) . A to, že manžel dlouho nevydrží.. No mě by to asi nevadilo. Tak si dáte jeden dobrý rychlý sex a pokud budeš mít chuť, tak manžel tvé uspokojení dořeší pak, ne? Já třeba nemívám orgasmus vaginální, potřebuji také ruku nebo ústa, ale netrvám vždycky na tom, abych byla odbavená i já. Líbí se mi sex i když nemám orgasmus. Důležité je, že si to oba užijeme je v tom ten náboj. Někdy je to lepší než se mořit s pomůckami :mrgreen:

Tak to rano by nas deti nenechali,to nehrozi,dvakrat za sebou taky ne a pokid nejsem driv nez manzel mam smulu to on uz pak neresi ,v tomhle je bohuzel sobec.Kokikrat jsem mu rikala jak by se mu libila kdyb v pulce prestala a odesla ze me uz to staci,rekl mi ze chlapi to maji jinak,ze on se musi vypumpovat.

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 28.02.19 22:07
@Malina7 píše:
Chlapovi říct, že Tě to s ním už poslední dobou nebaví, to se nesmíš divit, že nemluví. Kdyby Ti to řekl chlap, dotkne se Tě to stejně, jako jeho a chlapi jsou na tohle ještě náchylnější.

Mám rád konkrétní připomínky. Na tuto poznámku bych reagoval asi tak, že bych se zeptal „Co tě konkrétně nebaví?“ Flinta se nemá házet do žita, když není prohráno..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.19 22:17
@Anonymní píše:
Tak to rano by nas deti nenechali,to nehrozi,dvakrat za sebou taky ne a pokid nejsem driv nez manzel mam smulu to on uz pak neresi ,v tomhle je bohuzel sobec.Kokikrat jsem mu rikala jak by se mu libila kdyb v pulce prestala a odesla ze me uz to staci,rekl mi ze chlapi to maji jinak,ze on se musi vypumpovat.

Jo, tak to je fakt sobec.. V tom případě bych teda taky trvala na tom, že nejdřív já.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama