Manžel si mě přestává všimat

Anonymní
3.10.19 10:54

Manžel si mě přestává všimat

Ahoj holky,

poslední dobou vnímám, že si mě manžel přestává všímat a chtěla bych to změnit, zase získat jeho pozornost, atd.

Vím, že ve vztahu zájem opadává, ale jsme spolu přes 6 let a donedávna to bylo pořád fajn, teď chce být víc sám, radši si čte zprávy na netu než aby třeba se mnou byl a trávil čas jako dřív. Film už jsme si třeba nepustili ani nepamatuju.

Poraďte prosím, jak získat zpátky jeho pozornost. A milenka, hádky a nic podobného v tom určitě není. Prostě mi přijde, že mě má jistou.

Díky moc. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1559
3.10.19 11:00

„Už jsi zkusila černé prádlo?“
(„Ovšem, ale zeptal se mne, kdo zemřel.“ )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
349
3.10.19 11:06
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

poslední dobou vnímám, že si mě manžel přestává všímat a chtěla bych to změnit, zase získat jeho pozornost, atd.

Vím, že ve vztahu zájem opadává, ale jsme spolu přes 6 let a donedávna to bylo pořád fajn, teď chce být víc sám, radši si čte zprávy na netu než aby třeba se mnou byl a trávil čas jako dřív. Film už jsme si třeba nepustili ani nepamatuju.

Poraďte prosím, jak získat zpátky jeho pozornost. A milenka, hádky a nic podobného v tom určitě není. Prostě mi přijde, že mě má jistou.

Kdyz si cte zpravy, nebo dela neco „sveho“ vyrazila bych ven..ne natruc a ne vzdycky, ale proste se rozptylit..zajit s kamaradkou, nebo si zabehat, nebo do kina(klidne sama), a to obzvlast, pokud mas pocit, ze te ma jistou.. my jsme s manzelem spolu osm let a tohle hodne pomaha, ze kazdy ma treba i sve kamarady, se kterymi chodime kazdy zvlast, pak i mame co rozebirat :-D i kdyz s miminem je to trochu horsi…, ale jestli to takhle uz mate, tak nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
349
3.10.19 11:07
@Josef_t píše: „Už jsi zkusila černé prádlo?“
(„Ovšem, ale zeptal se mne, kdo zemřel.“ )
:lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13929
3.10.19 11:10

No já nevím, ale přijde mi, že kdybych se chtěl oženit, tak právě proto, abych cítil nějakou jistotu. K čemu je dobré, že je manželství nejisté? To moc na klidu nepřidá, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.10.19 11:12

Choď doma nahá, ideálně i před návštěvama :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.10.19 11:13
@zoidberg píše:
No já nevím, ale přijde mi, že kdybych se chtěl oženit, tak právě proto, abych cítil nějakou jistotu. K čemu je dobré, že je manželství nejisté? To moc na klidu nepřidá, ne?

Jistotu potřebuje žena a matka, ne ty. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6090
3.10.19 11:16

Podle mě je nejlepší ukázat určitou samostatnost. On si tě v pátek večer nevšímá, tak se ohakni a jdi s kamarádkou do vinárny. Bez tajuplného mrkání a beze snahy předstírat, že máš rande minimálně s pěti chlapama, ale prostě ukázat, že to jde i bez něj a že se zabavis. Pokud je jen trochu chytrý, mohlo by mu dojít, že by se mohl objevit někdo, kdo si tě všímat bude, protože ty s večery sama u TV spokojená nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2295
3.10.19 11:27

A co je špatného na tom, že chce trávit čas jen s vlastními myšlenkami? Jinak se ti věnuje, jen prostě hodku dvě tráví čas sám? Já bych zase za tím neviděla žádné konspirace, já svyho manžela miluju, ale nejkrásnější je když drží hubu a myslím, že on to má stejně. Jsem ráda když se na tři hodiny zavře a hraje hry. On se odreaguje a já mám chvíli klid. Můj manžel ale zase netrajda nikde s kamarády nebo nechodí do hospody…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.10.19 11:27

Nezajem budi zajem. Zkus na neho do urcite miry kaslat taky a uvidis. Jestli neobrati ma te na haku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6876
3.10.19 11:28

Vyjít si s kámoškou, jak tady zaznívá, můžeš, ale asi bych neočekávala, že to v něm něco probudí, nebo mu dojde, že by si tě měl víc všímat. Já osobně jsem ve vztahu pro otevřenou komunikaci. V klidu, bez výčitek. Večer otevřít lahvinku, abyste se krapet uvolnili a navést řeč na téma vy dva. Říct mu, že ho máš ráda a je ti s ním dobře, jen tě trápí, že v poslední době pociťuješ z jeho strany nezájem a nevíš, co za tím je. Jestli má nějaké starosti, nebo něco podobného. Zeptat se ho, co jemu chybí, co by rád, říct, co bys chtěla ty. Pohladit ho, přitulit se… Jsme s mužem spolu třiadvacet let a tohle nám funguje. Žádné triky, finty a tanečky ala ukážu mu, že na něm nejsem závislá, ale naopak, dát najevo, že mi na něm záleží. Jakmile jeden neví, co se děje v hlavě toho druhého, jaké má pocity, čím se trápí, co mu vadí… tak je to špatně. Na tvém místě bych zkusila zlomit tohleto a začít komunikovat, neplakat do polštáře a nečekat, že mu to nějakým šestým smyslem dojde. Pokud nepomůže ani komunikace a on nebude mít zájem cokoli změnit a dá najevo, že mu jsou tvé pocity ukradené, tak budeš mít aspoň jasno, na čem jsi a podle toho se můžeš rozhodovat, co dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.10.19 11:36
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Ahoj,
mohla se dostavit klasická únava ve vztahu, problém y v práci, osobní nepohoda, nejistota ohledně vlastního života, cokoliv.
Je dobře, že máš snahu to řešit, ale pozor, aby to nebylo příliš násilné.
Myslím, že by bylo fajn, abys to prostě teď víc táhla ty a tím vlastně dávala partnerovi podněty a příležitosti ti nálonost projevit.
Vem ho třeba večer na pivo, nebo se jen tak projít, do kina, připrav pro něj překvapení, klidně něco upeč nebo uvař, připrav společnou koupel, prostě ckoliv. Nebo s ním jdi dělat jeho koníček, co jsi zatím nedělala… Prostě dej mu do života společné zážitky, podněty, kterými projevíš, že ty o něj a jeho záliby, spokojenost, zájem máš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1269
4.10.19 00:47

Mam podobne, pres tyden manzel prijede v pul 7 z prace, poveceri, u toho je na ntb a absolutne nevima. Nezepta se jaky sem mela den atd. Pak se bouchne na gauc a do pulnoci si ajtakuje, koukame spolu akorat na ordinaci. Nejvic me sejri ze mu neco rikam on kyve a za pul hodiny se me na to zepta na to same :pocitac: :mrgreen: no ale vikendy jsme vicemene spolu, v sobotu zajdem na veceri, pred spanim koukame na filmy, pres den neco na zahrade nebo ted houby. Takze ja si ani nemam na co stezovat. Jen to jeho nevnimani a nenaslouchani me stve. Sama ven bohuzel nemuzu, jsme cerstve prestehovani na maly vesnicce a nikoho tu neznam, stehovali jsme se kolem 90km takze vsichni znami zistali v praze. A tady neni kam jit. V zime premyslime o kurzu tance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama