Masážní křeslo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smallraspberry
Kecalka 106 příspěvků 11.10.14 17:55
Masážní křeslo

Zdravím :-). Mám dotaz na vás, kteří vlastníte masážní křeslo. Uvažuji nad koupí, ale nevím, jestli to nejsou jen vyhozené peníze. Jak jste s nimi spokojeni? Vyplatí se investovat vyšší částku?

Reakce:
Petule030
Kelišová 5823 příspěvků 1 inzerát 11.10.14 18:11

Nemám, ale hodněkrát jsem na něm byla. JE to celkem fajn, ale není nad lidské ruce. Každý je trošku jinak stavěný a tak ti to může masírovat část těla, kde je to nepříjemné - např. původně to má masírovat trapézový sval, místo toho tě to tlačí do lopatek. Je to tvoje volba, já bych si ho domů nekupovala, to raději jednou měsíčně zajdu na masáž k masérovi ;)

smallraspberry
Kecalka 106 příspěvků 11.10.14 18:34

@Petule030 Díky za názor :-) S mýma zádama bych byla u maséra tak 2-3× týdně, což časově a hlavně finančně nedám. Musím si ho někde vyzkoušet :-)

Petule030
Kelišová 5823 příspěvků 1 inzerát 12.10.14 13:03

@smallraspberry V tom případě nejdřív zajdi někam na masážní křeslo „na zkoušku“, určitě ve tvém nebo v blízkém městě nějaké budou mít. U nás se platí mám pocit 90Kč za 20min proceduru. Nejsem si ale jistá, už jsem tak pár let nebyla. Tak zkus a uvidíš. Taky bych potřebovala masáž každý týden, ale na to nemám čas ani finance :lol:

Darcakarca
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 21.02.18 23:52
Oživuji a ptám se

Holky, máte doma masážní křeslo? Nevíte, která značka je nejlepší? Díky moc.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 22.02.18 06:57

Podle toho kolik do toho chces investovat. S drahymi kresly zkusenost nemam. Kupovali jsme za 8,5 tis. a za ty penize nic moc.

Darcakarca
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 26.02.18 17:33
@pedigka píše:
Podle toho kolik do toho chces investovat. S drahymi kresly zkusenost nemam. Kupovali jsme za 8,5 tis. a za ty penize nic moc.

Myslela jsem tak maximum 70000 Kč

pedigka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 26.02.18 19:56

To je mimo nase moznosti, takze s takovym kreslem zkusenost nemam.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >