Mastocytóza u miminka

1
7.5.21 20:37

Mastocytóza u miminka

Dobrý den. Mám syna Davídka a kolem 5. Měsíce se mu na těle objevily takové světle hnědé flíčky. Nyní mu je 17. Měsíců. Doktoři vůbec neví co by to mohlo být a nikdo nám není schopný pomoci. Obvodní lékařka si myslí že je to neurofibromátoza, tak jsme byli na neurologii a tam nám lékařka řekla že je naprosto v pořádku, že by k té nemoci měl k jiné potíže než jen flíčky. Jelikož je nemoc dědičná a nikdo z rodiny ji nemá tak to není pravděpodobné že je to ono. Na kožní taky doktor neví co by to mohlo být. Řekl že by to mohla být mastocytóza, ale že budeme čekat jestli se budou dělat nové flíčky. Pak by se vzal při nejhorším chirurgicky vzorek. Úplně mě to děsí. Dostali jsme zinkovou mastičku že by nám mohla pomoct. Má jich cca 20. A nemizí a ani nepřibývají. Já bych se chtěla zeptat zda se s tím někdo setkal? Mě Davídek přijde že je až moc zdravý na to aby měl nějaké takové nemoci (ještě k tomu dědičné či vzácné). Chlapeček celou dobu krásně prospívá a je velmi šikovný. Celá moje i přítelovo rodina máme hodně znamének, tak si myslíme zda by to nemohli být znaménka. Přijde mi že doktoři umí jen strašit..Přikládám obrázek těch flíčků, budu ráda za váš názor či nějakou radu. Má je jen v horní části těla (krk, obličej, 1 na zádech a 1 na bříšku..)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat