Máte prosím někdo houpací lehátko INGENUITY do 18kg ??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
optimistka85
Kecalka 292 příspěvků 26.08.18 11:18
Houpací lehátko do 18kg ??

Dobrý den, chcem si koupit nějaké lehátko do 18kg, kdy by na tom mohl sedět i 3 letý syn. Líbí se mě toto: https://www.nezlobaspi.cz/…o-18kg-2017/ , tak bych se chtěla poradit kdo ho má-jestli se dá dobře houpat-ono podle fotky nepoznám jak moc jsou ty spodní šprušle zaoblené a taky jestli vydrží, když jakoby to sedátko je ve vzduchu-at nepraskne třeba. Děkuji moc

Příspěvek upraven 26.08.18 v 12:53

Reakce:
stonožka12
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 4 inzeráty 26.08.18 12:20

Toto houpátko nemáme, ale při pohledu na fotku to na mě nepůsobí jako že by ta konstrukce měla udržet 3leté dítě… :nevim: Ale třeba se ozve někdo, kdo ho má.

optimistka85
Kecalka 292 příspěvků 26.08.18 12:51

No právě mě taky moc ne a to má syn ve 3,5letech 15kg…ale nenašla jsem jiný který by splňovalo to co toto: - více melodií i s určením hlasitosti,podložku pro nejmenší mimi,do 18kg a 3 polohy. Tak kdyby někdo měl takový kolem těch 2.tisic budu ráda za radu :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >