Reklama

Máte prosím někdo houpací lehátko INGENUITY do 18kg ??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

optimistka85
Kecalka 291 příspěvků 26.08.18 11:18
Houpací lehátko do 18kg ??

Dobrý den, chcem si koupit nějaké lehátko do 18kg, kdy by na tom mohl sedět i 3 letý syn. Líbí se mě toto: https://www.nezlobaspi.cz/…o-18kg-2017/ , tak bych se chtěla poradit kdo ho má-jestli se dá dobře houpat-ono podle fotky nepoznám jak moc jsou ty spodní šprušle zaoblené a taky jestli vydrží, když jakoby to sedátko je ve vzduchu-at nepraskne třeba. Děkuji moc

Příspěvek upraven 26.08.18 v 12:53

Reklama

Reakce:

stonožka12
Kecalka 483 příspěvků 7 inzerátů 26.08.18 12:20

Toto houpátko nemáme, ale při pohledu na fotku to na mě nepůsobí jako že by ta konstrukce měla udržet 3leté dítě… :nevim: Ale třeba se ozve někdo, kdo ho má.

optimistka85
Kecalka 291 příspěvků 26.08.18 12:51

No právě mě taky moc ne a to má syn ve 3,5letech 15kg…ale nenašla jsem jiný který by splňovalo to co toto: - více melodií i s určením hlasitosti,podložku pro nejmenší mimi,do 18kg a 3 polohy. Tak kdyby někdo měl takový kolem těch 2.tisic budu ráda za radu :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >