Máte zkušenost s postylky-postele.cz?

976
5.6.13 11:35

máte zkušenost s postylky-postele.cz?

Ahoj holky. Když jsem hledala odkud objednat matraci do postýlky našla jsem tyhle stránky: http://www.postylky-postele.cz/. Máte s nimi někdo nějakou zkušenost? Díky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ve-ru
5.6.13 12:15

Ahoj :-) http://www.zbozi.cz/…bchodu/38673 tady jsou nějáké recenze, ale na můj vkus jich je málo, takže bych neobjednávala. Koukni na heureku, tam je prodejců spousta a je tam více recenzí ;-)

• Citovat
  • Nahlásit
976
5.6.13 12:17

Diky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
5.6.13 12:29

@wery85 Doporučuji. Před Vánocema jsme objednávali synovi odtud zkrácenou postel 160×70, máme malý byt, včetně matrace, šuplíku a prostěradla na míru. Stála nás se vším všudy 3990,–-. Měli jsme jí doma do týdne. Nechala jsem si jí poslat PPL a pan řidič mi ji zdarma vynesl až do druhého patra, nemáme výtah. Postel je krásná, z masivu, nosnost 100 kg. Náš syn, 3 roky si ji pochvaluje a občas s ním v ní usnu i já :-) Jsem mrnavá. Na přání pošlu i foto. Matrace byla v ceně obyčejná molitanová, ale je pevná a opravdu pěkná. I mně se na ní dobře leží. Někde jsem četla, že malé děti do určitého věku nepotřebují žádnou drahou a extra, nejsou jěště těžké :-). Hodně dlouho jsem hledala, kde koupit, Ikeu jsem nechtěla, tato není tak „fórová“. Jo a po složení postele nám chyběla v balení jedna matice. Dodateně nám jí poslali a zdarma. Ještě i zavolali předem. Spolupráce výborná :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
5.6.13 14:47

@Bobca tak to jsi mi udělala fakt radost…Já právě koukala i na ceny těch postelí. Potřebuju postel k našim, na sem tam přespání, když tam budu s malou a letiště kolem 5000,– i s matrací je uplně bomba :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
5.6.13 17:07

@wery85 Posílám fotku postele a detail matrace, abyste viděla, že je opravdu kvalitně zpravovaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
5.6.13 17:31

@Bobca Hézkýý :potlesk: :palec: Díky moc… Mám vybráno :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
5.6.13 18:04

Ano, mám zkušenost. Zrovna minulý týden mi dodali postel a byla jsem moc spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2406
18.9.13 11:25

Ahoj,
@wery85 tak jak postel dopadla?
Taky zvažuji, že tam koupím dvoupatrovou pro děti, takže jestli máte nějaké nové zkušenosti, sem s tím :) Manžel má hlavně strach, jestli není ze slabých latěk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
18.9.13 11:43

Teda, vypadá fakt moc dobře!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15099
7.5.17 19:37

Ahoj, holky. Zajímalo by mě, jak vám postele slouží po letech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
26.5.17 21:51

Postel má syn pořád a slouží výborně jako na začátku, je pořád jako nová, nikde nic neskřípe. Je to držák :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
20.9.17 10:17

Vypadá hezky a myslím že bude i kvalitní:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
27.1.19 09:27

Já teda nedoporučuji, naše zkušenost:
Na konci listopadu jsme objednali skříň v tomto e-shopu s dodací lhůtou 2-4 týdny, po uplynutí 4 týdnů jsme posílali mail s dotazem kdy bude zboží dodáno (kolem 20.12.), odpověď přišla po cca 2 týdnech a to taková, že měli dovolenou. 16.1. jsme opět psali mail s dotazem na dodání, po týdnu naprosto bez reakce jsem volala na zákaznickou linku - stav objednávek. Poměrně arogantní paní mi oznámila, že není v kanceláři, do konce týdne ani nebude, ať si napíšu mail, když jsem jí řekla, že jsme mail psali už před týdnem a zatím jsme se nedočkali odpovědi, mi oznámila, že nejsme jediní, kdo píše a že neví, kdy se k tomu dostane.
Takže po 2 měsících čekání a uhánění jsme se nedočkali ani slušného jednání, natož pak omluvy, nebo zboží samotného a objednávku jsme zrušili.
Obchod každopádně nedoporučuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.21 09:18
@Atory píše:
Já teda nedoporučuji, naše zkušenost:
Na konci listopadu jsme objednali skříň v tomto e-shopu s dodací lhůtou 2-4 týdny, po uplynutí 4 týdnů jsme posílali mail s dotazem kdy bude zboží dodáno (kolem 20.12.), odpověď přišla po cca 2 týdnech a to taková, že měli dovolenou. 16.1. jsme opět psali mail s dotazem na dodání, po týdnu naprosto bez reakce jsem volala na zákaznickou linku - stav objednávek. Poměrně arogantní paní mi oznámila, že není v kanceláři, do konce týdne ani nebude, ať si napíšu mail, když jsem jí řekla, že jsme mail psali už před týdnem a zatím jsme se nedočkali odpovědi, mi oznámila, že nejsme jediní, kdo píše a že neví, kdy se k tomu dostane.
Takže po 2 měsících čekání a uhánění jsme se nedočkali ani slušného jednání, natož pak omluvy, nebo zboží samotného a objednávku jsme zrušili.
Obchod každopádně nedoporučuji.

Dobrý den, hradila jste tehdy zboží předem? Chystám se také rušit objednávku ze stejného důvodu, ale zboží jsem hradila předem a teď se samozřejmě obávám, aby vrátili peníze. Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat