Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Máte někdo zkušenosti s Mateřskou školkou Dubnova na Praze11?jaké jsou tam paní učitelky a jestli se tam dětem líbí.Děkuji za odpovědi.
osobni zkusenost zatim nemame - nastupujeme v zari ![]()
vyzkoumali jsme ale, ze zrejme ve trech tridach jsou fajn ucitelky a deti jsou tam spokojene, ale pak je tam jedna trida s ucitelkama, ke kterym bysme neradi, aby se nase deti dostaly ![]()
Vyhoda je, ze je to blizko lesa a deti chodi do lesa - nevyhoda je, ze deti maji zpravidla volny program, radi na hristi, po lese, perou se… a ucitelky je nechavaji vlastnimu osudu, povidaji si a vubec deti nehlidaji ![]()
moje dcera také nastupuje v září tak jsem zvědavá jestli bude o ní dobře postaráno,paní ředitelka se mi jevila jako příjemná paní,která tam má myslím také děti na starost
Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?
Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.
PDF ke stažení a tisku zdarma.
Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.