Matrace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 09.01.09 17:43
Matrace

Ahoj holky,

tak pomalu se začínám poohlížet po výbavičce pro mimčo…

Prosím o radu, jakou matraci byste mi doporučili…

Čistě pouze kokosovou, nebo kokos+molitan nebo kokos+pohanka??

Děkuji za radu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 09.01.09 18:08

Ahoj adus, máme matrace kokos - molitan a jsme spokojení. Samotný kokos a kokos + pohanka mi přijdou moc tvrdé. Tak dobře vyberte. Ahoj,M.

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 09.01.09 18:23

ahoj, děkuji moc za radu :D

a myslíš, že je rozdíl ve výrobccích nebo to už je jedno???

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 09.01.09 18:31

a ještě jestli by mi neřekli maminky svůj názor na vaničku…

Já jsem nezkušená a trošku se bojím toho držení miminka při koupání, tak vyhlížím vaničku s tím lehátkem (co ho má na pevno)… nebo takové ty přídavné delfínci do vaničky…

Jak se vám v tom mimčo koupalo??? Jaký jste měli problémy s tím?

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 09.01.09 18:49

Adus, my máme všechny matrace od stejné firmy, takže srovnání nemám. http://www.batolata.cz/detail.php?…
Nedávno tady proběhla o vaničce diskuze, zkus se kouknout. My máme obyčejnou, žádnou anatom.tvarovanou a od prvního dítka koupu bez lehátek a podobných „kravinek“, je to o zvyku… Ale jinak se nám obyčejná vanička osvědčila při přechodu na koupání ve velké vaně. M.

Vlastička
Kecalka 390 příspěvků 09.01.09 18:52

Ahoj Adus,
já mám pro malého matraci kokos a jsem s ní spokojená. Není vůbec tvrdá. Malý s ní nemá žadné problémy.

A vaničku jsem používala dětskou obyčejnou a mám první dítě, neměla jsem s koupáním žádné problémy.
Ale hodně tu holky psaly, že používají koupací kbelík a že jsou s nim moc spokojené. Však uvidíš co ti holky ještě napišou.

vulpes
Kelišová 5054 příspěvků 09.01.09 20:05

Já jsem koupila tu kokosovou, zdála se mi fajn, ale malý je asi popelka a je mu to moc tvrdé. Takže na tom máme neustále vrstvu vyřazených zavinovaček, deky, apod., aby mu to vyhovovalo (jde o denní postýlku).
Vaničku máme obyč., nejistotu při pokládání jsem vyřešila tím tvarovaným „molitanem“ (prostě ta houbovina). Pokládám malého na to při koupání doteď, i ve velké vaně (ještě nesedí).

Fish
Kelišová 6069 příspěvků 09.01.09 20:35

ahojda,

k té vaničce - meli jsme anatomickou kterou bych hodila po psovi - ještě že z ní rychle vyrostla a přešli jsme do velký vany s lehátkem. Jinak v malý vaničce byla bez lehátka ale to je o zvyku.
Pro další mimčo budu určitě chtít normální vaničku.
 Pa

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 09.01.09 20:37

já jsem nikde teda neosáhávala tvrdost, ale než jsem sem psala,t ak jsem řikala, že ten kokos molitan bude nejlepší zlatej střed… :D

ale ráda poslechnu i další…

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 09.01.09 20:38
Fish píše:
ahojda,k té vaničce - meli jsme anatomickou kterou bych hodila po psovi - ještě že z ní rychle vyrostla a přešli jsme do velký vany s lehátkem. Jinak v malý vaničce byla bez lehátka ale to je o zvyku.
Pro další mimčo budu určitě chtít normální vaničku.
 Pa

ahoj, tak díky, další odrazující :lol:

takže obyčejná vanička, velká a lehátko k tomu dokoupit bude lepší, co?

petrax77
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 09.01.09 20:41

Matraci máme kokos+pohanka, malému se na ní spí snad dobře (rozhodně si nestěžoval :D :D ).

Ohledně koupání - my měli normální vaničku, ale asi tak od 4. týdne jsme začli koupat ve velké vaně s lehátkem (takové to obyčejné, za cca 120, - Kč). Bylo pro mne náročné tu vaničku přenášet, vylévat…tak jsem zkusili vanu a už u toho zůstali.

LenkaN26
Závislačka 4099 příspěvků 10.01.09 21:18

Ahojky, my máme kokosou matraci a jsme spokojení, malá spí nejlíp právě v noci v postýlce. PA nám v kurzu říkala, že by se na prvních oár měsíců měla na ni dát deka a aby mimčo bylo na měkčím. Já se přiznávám, že jsem na to nějak zapomněla :oops: , ale očividně to Tatianě nijak nevadí…
Co se týká vaničky tak my ji koupili, zkoušeli koupat jak s lehátkem tak i bez něj a byl to děs, malá řvala jak pavián takže koupeme v kyblíku…

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 10.01.09 22:01

holčičky, super, děkuji za rrady :wink:

niki2
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 12.01.09 22:30

Ahoj, i já přidám radu ohledně matrací - my jsme si prošli vším. Koupili jsme kokos - brouček řval, potom jsme měli kokos molitan - brouček řval, vzhledem k tomu, že u nás v posteli spal v klidu (máme sendvičové matrace), jsme mu koupili klasickou matraci do postýlky za čtyři stovky - molitan, a byl v klidu. V postýlce spával teda jenom do čtyř měsíců, potom se přestěhoval trvale do naší postele.

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 14.01.09 15:18

My máme matraci v postýlce pružinovou a je fakt super (stála něco přes 1000,–Kč)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >