Reklama

MATYAS do KALENDARE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darinacek
Nováček 2 příspěvky 31.03.09 21:46
MATYAS do KALENDARE

Kdo souhlasi, necht napise ANO.....Do boje za MATYASE do kalendare! :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 31.03.09 22:20

JÁ SOUHLASIM.LONI mATYÁŠEK NEDOSTAL DÍKY TOMU NIC :roll: JEN OD NAŠICH A OD NÁS (OSTATNÍ SI ANI NEVZPOMĚLI) A LETOS OPĚT TO SAMÍ,ALE TO UŽ SEM PÁR PŘÍSLUŠNÍKUM RODINY POSLALA SMS ŽE SLAVÍ :oops: :lol: :lol: A KAŽDEJ MI PAK PSAL,VŽDYT NĚNÍ MATĚJ NÉ :roll:

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 31.03.09 22:21

ALE HOLKY OD NÁS Z DISKUZE SI JEDINÝ VZPOMĚLI :srdce:

Judita74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 31.03.09 22:21

Já jsem taky za Matyáše do kalendáře

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 31.03.09 23:35

Když jsme vybírali jméno Matyáš se mi líbil a překvapilo mě, že není v kalendáři… :?:

Takže hlasuju pro Matyášky!!! Je jich dost, aby měli vlastní svátek!!! :dance:

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 01.04.09 06:44

Taky si myslím, že jich po republice už běhá dost a mohli by buď vyřadit nějaké nepoužívané jméno, nebo ho k někomu přidat za lomítko. Takže jsme taky pro.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.09 07:30

Tý jo, holky, to já koukám, on fakt není v kalendáři? Mně se to jméno taky moc líbí, ale zdá se mi, že už je jich moc. Jestli je v kalendáři jsem nezkoumala, ale teď jsem fakt překvapená, že ne.. Tak já jsem rozhodně prooo. Nepřihlášená hkac

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 01.04.09 08:06

Ahoj,

taky jsem pro, ale protože Matyáš se bere jako obměna jména Matěj (ale podle mě to je jiný jméno), tak nevím nevím, jestli uspějeme.
Jinak v maďarským kalendáři je Matyáš 24. února, stejně jako v našem Matěj.

Ale hlasuju ANO :-)

Tereza

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 01.04.09 08:10

My ho slavíme jak na Matěje, tak na Matouše, takže na tom vydělal :-)

sinaii
Závislačka 3407 příspěvků 01.04.09 08:22

Ahoj taky budeme mít Matyase.Jméno Matyas je v republice jen asi stokrát…koukala jsem na nějaké tabulky.Matyášů je 6011 což taky není zase tak moc na to že je to z celé rep.Tady je odkaz na tu tabulku
 http://krestni-jmena.cz/seznam/?…

Jinak jsem taky pro,aby byl v kalendáři

Jitulinda
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 01.04.09 10:17

Někde ve světě mají v kalendáři klidně 3-4 jména na den. takže kdyby se to u nás taky zavedlo, tak by mohlo být klidně víc jmen v kalendáři a nepřehlížely se svátky.

my máme Karlu a taky není v kalendáři a když slavila na Karolínu svátek, tak si taky moc lidí nevzpomělo a to jsme to rozhlásila do světa hned co se narodila a hlásila jsem to i před jejím svátkem, protože se lidi ptali, kdy bude slavit, když není v kalendáři.

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 01.04.09 13:30

Náš Matyášek slaví na Matěje, a všichni v rodině se ptali, a pak na to nezapomněli, takže super!
Osobně si myslím, že vlastní jméno v kalendáři mít nemusí, beru to jako obměnu Matěje. Ale až bude větší, tak na to třeba bude mít jiný názor :twisted:

asha
Nadpozemská drbna 29588 příspěvků 01.04.09 13:31

No ono kdyby v kalendari mely byt vsechny jmena ;) ;) Ale jsem taky pro, uz jen proto, ze Matej je odvozeny od Matyase a ne naopak! ;) Mmch. nase Valentyna taky nic nedostala, nedoslo to skoro nikomu a to uz je teda vrchol!

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 01.04.09 14:08

Tak jsem pro, aby Matyáš byl v kalendáři :wink:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 01.04.09 16:45

jsem taky pro :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >