Hysterický pláč při večerním kojení.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 30.03.09 21:14
Hysterický pláč při večerním kojení.

Nevím si rady s naším broučkem, vždycky večer , po koupání , ho zkrátka nedokážu pořádně nakojit, většinou saje tak 5-10 minut a pak zničeho nic spustí hysterický pláč a to vydrží tak 15-20 , pak se uklidní tak si říkám , že ho zkusím znovu přiložit , ale hned jak ho přiložím ,tak zase začne hystericky plakat , většinou se uklidní až když jdu zkontrolovat plenku, a rozvalí se na přebalováku , to se zklidní , zívne si ,a už se mu chce spát , usíná kolem 20:00 a spí až do 3 do rána , tak si říkám , že musí mít přeci hlad , že mu to večerní kojení 5-10 minut nemůže stačit.A taky je mi divné , že to dělá jenom večer,kolikrát sem si myslela , že to jsou prdíky, párkrát to to taky prdíky byly, ale ted už asi 3 den to nejsou prdíky , tak já nevim.Poradíte mi někdo?

Reakce:
lulje
Kelišová 5528 příspěvků 30.03.09 21:34

Asi mu to těch 5 minut fakt stačí a ty ho pak tím prsem už jen obtěžuješ, tak se vzteká ;) :lol:
Buď ráda, že ti pak tak krásně a dlouho spinká! Asi bych to moc neřešila. Třeba je fakt už tak unavený, že se mu nechce sát a spinkal by.
Hlavně ať je to jen lepší a netrápí tak sebe ani maminku! Držíme palce, ať se to zlepší!

Anette
Extra třída :D 10410 příspěvků 30.03.09 21:43

Dcerka mi tohle dělá několikrát do týdne, je večer tak unavená, že se vzteká a hystericky pláče, nechce prso a ani lahvičku :roll: V postýlce řev pokračuje, takže ji musím nejdříve uklidnit - třeba 15 minut - a pak nabídnu prso znovu, v posteli, párkrát si ještě cucne a spí :roll: Na další kojení se budí taky mezi 2.-3. h, takže myslím, že jí to stačí :)

GAVOTTKA
Extra třída :D 10016 příspěvků 31.03.09 09:11

Presne tohle nas taky trapilo,vzdy po koupani ji u krmeni trapilo brisko a moc toho nevypila.Odeznelo to samo.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 31.03.09 10:42

Já bych ho nenutila, asi má dost, pokud tak dobře potom spí. Až bude mít hlad, tak si řekne, uvidíš.

zizu
Zasloužilá kecalka 665 příspěvků 31.03.09 10:46

Ahoj Oluscho, mne to dělá uplně stejne..ale vezme si odstříkané MM z lahve, není to idealni, ale z flasky je pak schopen vypit 80-100ml, pacholek jeden, jindy to temer nedela..nevim, co to ma byt za provokaci.. :? :? asi s tim moc nenadelame, proste musime vydrzet, jen jsem si rikala, ze od ukonceneho 4. mesice by se vecer mohla davat kase, myslite, ze je to blbost, prijde mi lepsi mu dat kasi, nez si kazit kojeni flaskou…

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 31.03.09 14:20

Tohle zažíváme každý večer :D Už Kačku koupu raději dopoledne, protože po večerním koupání dokázala plakat i 2 hodiny v kuse, je každý večer tak unavená,přes den toho moc nenaspí, a taky trpí na prdíky…Teď je to už sice trochu lepší, usíná do 30 minut, sice s pláčem, ale stejně bez „hušání“ v kočárku sama nezabere :wink:

Jitulínek
Stálice 78 příspěvků 31.03.09 15:11
ahojky

měly jsme ten samý problém. Malá chvíli pila a pak vztekle řvala, klidně i hodinu a nebyla k utišení. Bylo to fakt vyčerpávající. Jenže postupně jsem zjišťovala, že ji mlíčko ode mě nestačí a tak jsme přešly na UM. Od té doby máme i večer doma andílka :lol:
Fakt nevím, čím to bylo, je mi divný, že bych hladový dítě uspala, ale prostě s UM je to pryč.

Žofka1
Kecalka 102 příspěvků 31.03.09 16:24

Myslim ze 5-10 minut je dostatecnych (Klara doted pije max. 5 minut 8× za 24 hodin). Kdyz se mi u prsa zacala vztekat, prehodila jsem ji ke druhemu a bylo to v pohode. Toto obdobi se nekolikrat opakovalo, stridala jsem prsa a myslim ze jsme nakonec byly spokojene obe ;-)

Euphorbia
Kecalka 268 příspěvků 01.04.09 13:32

V tomhle věku mi to Dino dělal taky, pomáhalo přehodit k druhému prsu, nebo ho chvilku nechat a nabídnout prso za 15 minut a pak už klidně usnul. Dá se to vysvětlit tak, že kolem dvou měsíců klesá hormonální podpora kojení (zejména hladina prolaktinu), takže mléko teče pomaleji a drobci se musejí u prsu víc namáhat. No a večer už jsou unavení, tak se jim nechce se snažit a vyvádějí. Nejde ale o již zmiňovaný nedostatek mléka, je to běžný jev, který „postihne“ většinu maminek. Časem to přejde, tak po tom třetím měsíci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >