mázání bříška

108
7.1.08 21:08

mázání bříška

Ahoj holky, mám dotaz, snad některá poradíte čím mazat rostoucí bříško aby kůže při napínání tolik netrpěla a jak se jmenuje krém na popraskané bradavky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2069
7.1.08 21:14

ahoj,
bricho, prsa i stehna jsem si mazala Elasti-q kremem, zadny strie nemam, ale spis jsem k nim nemela dispozice, tezko rict.
Na popraskane bradavky myslis asi Bepanthen :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
7.1.08 21:29

Ahoj, já jsem si mazala bříško krémem na bříško Babylove (z DM drogerie) a nepopraskalo mi. Ale asi opravdu záleží na dispozicích. A krém na bradavky je Bepanthen. Krásné těhotenství!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
7.1.08 22:22

Také hlasuji pro Elasti-Q krém, nádherně voní :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.08 07:59

ahoj,
na busko pri oboch detoch Vichy a na popraskane bradavky kalciovu mast.
angie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.1.08 09:48

Ahoj, já mám olejíček proti striím od Weledy. Je skvělý, krásně bylinkově voní, používám ho na bříško, prsa i stehna. No a jestli pomůže - uvidíme za pár měsíců, páč zatím jsem v 5.měsíci a bříško je ještě malé.

• Nahlásit
  • Citovat
13496
8.1.08 11:38

ahoj ja pouzivam take olejicek pro tehulky od Weledy-je hrozne prijemny a hezky voni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.08 14:31

Ahoj,tak já jsem mazala fialovým krémem od Avonu přímo na strie,nevzpomenu si na jméno,taky nádherně voněl a mazala jsem hned od začátku a pravidelně a stejně mám bříško proužkované,ale je to přesně tak,jak jste psaly,mám k tomu dispozice,u nás v rodině jsme vždycky popraskaly,krém nekrém.A na bradavky jsem používala Bepanthen a byl výborný,papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
8.1.08 14:38

ahoj, určitě břicho mazat!
Já mám dispozice ke striím veliký (praskalo mi kde co i když jsem byla hubeňour), a v těhotenství jsem si mazala jen břicho - který jediný nepopraskalo.
Jinak všude jinde možně se strie udělaly ( :roll: :roll: )

Řekla bych, čímkoli co tady holky doporučily - hlavně mazat.
i kdyby Ti nějaká ta čárka praskla, tak pořád je velká pravděpodobnost, že bez mazání jich popraská ještě víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama