Mazlení dětí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.7.22 21:39

Mazlení dětí

Dobry den, mám 15 měsíční dcerku, nejsme nějak moc v kontaktu s jinými dětmi. Ale když už s nějakým dítětem jsme ať je to někdo z rodiny nebo cizí dítě na hřišti tak naše malá má takový mazlící “záchvat” hrozné ho chce mačkat, objímat, a pusinkovat. Tak se chci zeptat zda je to normální nemáte s tím někdo nejsou zkušenost. U nás s přítelem tohle určitě neokoukala :D :D Děkuji za každou odpověď :) :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1408
2.7.22 21:47
@Anonymní píše:
Dobry den, mám 15 měsíční dcerku, nejsme nějak moc v kontaktu s jinými dětmi. Ale když už s nějakým dítětem jsme ať je to někdo z rodiny nebo cizí dítě na hřišti tak naše malá má takový mazlící “záchvat” hrozné ho chce mačkat, objímat, a pusinkovat. Tak se chci zeptat zda je to normální nemáte s tím někdo nejsou zkušenost. U nás s přítelem tohle určitě neokoukala :D :D Děkuji za každou odpověď :) :mavam:

Jooo já jsem prý byla takové dítě. Někde jsme na ulici potkali jiné dítě a já už k němu běžela a pak objímala a pusinkovala… většina dětí se mě pak začala bát a když mě viděly, tak už se schovávaly k maminkám. :D Jak dlouho jsem toto období měla, ale nevím. Dcera, ta teda má děti taky ráda, ale když někde nějaké má, tak nejdřív stojí a kouká z bezpečné vzdálenosti a pak za každým chodí a říká „po po“ (pojď pojď) :D ale objímací teda není, objímá jen lidi z rodiny a taky ne všechny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
979
2.7.22 21:48

Moje dite je hrozny stydlim, ale kamaradky dcera taky hrozne rada objima ostatni deti a chce s nima jit za ruku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
2.7.22 21:48

Když jsme v dětském koutku nebo na hřišti, tak to vídám u dětí celkem často, zvlášť u holčiček. Náš malý zas moc mazlivý není, takže je mi trochu líto, když vidím, ty mazlící se děti :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11150
2.7.22 21:52

Je to běžné, je na vás, abyste ji nenechali to dělat. Jedno dítě mi to chtelo provádět, tak jsem mu dělala garde a podobným projevům zamezovala. Přešlo to, věděl, ze se to nemá a proč. Mým dětem to jiné děti dělaly a strašně mě ty slintací akce stvaly, umývat cizi nudle a sliny z obličeje mých děti bylo fuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
2.7.22 21:52
@Anonymní píše:
Dobry den, mám 15 měsíční dcerku, nejsme nějak moc v kontaktu s jinými dětmi. Ale když už s nějakým dítětem jsme ať je to někdo z rodiny nebo cizí dítě na hřišti tak naše malá má takový mazlící “záchvat” hrozné ho chce mačkat, objímat, a pusinkovat. Tak se chci zeptat zda je to normální nemáte s tím někdo nejsou zkušenost. U nás s přítelem tohle určitě neokoukala :D :D Děkuji za každou odpověď :) :mavam:

Ahoj myslím že tohle je super já mám opačný problém jsou ji 2 roky jak mile k ní jde dítě začne šíleně brečet a běží ke mě takže závidím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5552
2.7.22 22:14

Některé děti to tak mají, je to docela běžné.

Nicméně pozor, roztomilé se to zpravidla zdá jenom jejich rodičům a možná několika málo konkrétním dětem, které přistoupí na mazlení s jiným konkrétním dítětem. Ty jako rodič musíš nastavit hranice a nenechat dítě jen tak objímat cizí děti, aniž by se dítě ujistilo, že s tím ty ostatní děti jsou OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
2.7.22 22:28

Kamarádky syn to tak má taky odjakziva. Bylo to poměrně roztomilé, když byl mrnous, ale teď už je větší a je to spíš trápení. Děti se mu dost strani a je z toho smutný. U nás je to úplná katastrofa, můj syn má PAS a jde z toho do vývrtky. Je třeba nastavit hranice hodně brzy, ale citlivě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4590
2.7.22 23:13

Držení za ruce je v pohodě a dětem nevadí. Ale konkrétně mazlení a pusinkování dost cizím dětem vadí a mají pak tendenci mazliče odstrkovat, tak jen aby ses pak nedivila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat