Medocriptine

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  17.10.03 17:59
Medocriptine

Medocriptine - tento lék jsem dostala na gynekologii na snížení prolaktinu. Znáte ho někdo ? Máte s ním nějaké zkušenosti ? Má spoustu negativních vedlejších účinků. Nemá se brát v těhotenství, a když se plánuje těhotenství. A my plánujem miminko. Nevím co si mám myslet a budu vděčná za každou radu a připomínku. Děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  18.10.03 10:44
Medocriptine

Ahoj, nevím sice nic přímo o tomto léku, ale mám vlastní zkušenost se zvýšenou tvorbou prolaktinu. Měla jsem vysoké hladiny, a proto jsem nemohla 1 rok otěhotnět. Přítomnost prolaktinu mi prokázali v Endokrinologickém ústavu, Národní 2, Praha 1 -MUDr. Holub, který je vynikající a s jeho pomocí jsem se za 4 měsíce vyléčila a v současnosti jsem v 25 týdnu těhotenství. Brala jsem nejprve Mysalfon, po kterém mi bylo špatně a přibírala jsem a navíc nezabíral a poté Dostinex, který zabral okamžitě a vedlejší účinky se moc neprojevovali. Léčba tohoto problému je vysoce individuální, často se musí dlouho hledat vhodný lék. a všechny mají vedlejší účinky. Hladina prolaktinu přímo souvisí s možností otěhotnět a často se jeho přítomnost projevuje ještě výtokem z bradavek - bílá nebo nažloutlá tekutina. Mě lékař řekl, že otěhotnění okamžitě po užívání těchto léků není na škodu ani mě ani miminku a úspěšná léčba často konči " rovnou těhotenstvím" Ovšem jestli cheš mít jistotu doporučuji během léčby chráněný styk a po vyléčení nejaký čas vyčkat a potom se pokusit o početí. Já osobně mám tu nejlepší zkušenost s Endokrinologickým ústavem a doporučuji Ti, aby Ti gynekolog napsal doporučení právě sem. Zvýšená tvorba prolaktinu může souviset i s onemocněním štítné žlázy nebo problémy s podvěskem mozkovým. Klidně mi zavojelte na tel. 608141614, mím opravdu bohatou zkušenost a ráda Vám poradím a sdělím další podrobnosti. Hodně úspěchů a brzy krásné miminko přeje Michaela

Krokod
Nováček 8 příspěvků 16.10.16 22:43

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s kombinací medocriptine a bylinek. Mam medocriptine kvůli prolaktinu. Ten jsem měla uz po měsíci brani v normě, ale dle lékaře mam brat lék az do otěhotnění.
Nadšena z toho nejsem, protože to bohužel není v dohledu, ovulaci jsem žádnou nevysledovala.
Chtěla bych tedy zkusit gynex, ale nevim, jestli to není překombinované.

Dekuji za případné zkušenosti!

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32221 příspěvků 17.10.16 10:10
@Krokod píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s kombinací medocriptine a bylinek. Mam medocriptine kvůli prolaktinu. Ten jsem měla uz po měsíci brani v normě, ale dle lékaře mam brat lék az do otěhotnění.
Nadšena z toho nejsem, protože to bohužel není v dohledu, ovulaci jsem žádnou nevysledovala.
Chtěla bych tedy zkusit gynex, ale nevim, jestli to není překombinované­.Dekuji za případné zkušenosti!

A proc ho nechces brat, nedela ti dobre? Vzdyt je to jen tabletka. Kdyz ho vysadis, dost mozna ti prolaktin zase stoupne a ovulaci zablokuje.

cafina
Stálice 67 příspěvků 11.01.17 18:50
medocriptine nevolnosti

Dobry den, minuly tyden jsem dostala taky medocriptine na snizeni prolaktinu, beru ted tyden 1/2tabletky a po tydnu se bude navysovat az na dve denne…ale je mi po nem hrozne zle, nevolnost snad celodenni, bolest hlavy, motani…ma nekdo podobnou zkusenost? upravi se nebo mam radeji vysadit?
 dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Reklama