Je to vubec mozne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  10.10.03 13:55
Je to vubec mozne?

Mile ctenarky,

mam problem a chtela bych se vas zeptat na radu. Pred 14 dny jsem zacala brat „Norethisteron“ na vyvolani menstruace ale jelikoz jsem se citila nejak divne tak jsem si vcera udelala tehotensky test. A byl pozitivni. Rikala jsem si ze to ani neni mozne a dneska jsem udelala dalsi TT jiny typ abych se presvedcila. Je to vubec mozne abych byla tehotna i pres to ze beru hormon na vyvolani menstruace? V pribalovem letaku jsem se docetla ze se Norethisteron nesmi brat pri tehotenstvi, a taky si nejsem jista jestli pozitivni testik nebyl zpusoben prave tim ze beru prasky na vyvolani MS.

Jsem z toho nejaka vyplasena, s manzelem se snazime o miminko takovou dobu a ale porad tomu nemohu uverit ze by to klaplo. jestli s tim mate nekdo zkusenosti tak mi napiste.

Diky moc Lenka

Reklama

Reklama

Reakce:

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 10.10.03 14:28
Je to vubec mozne?

Milá Lenko,

já jsem se domnívala, že se Norethisteron bere na oddálení menstruace či zástavu krvácení. :( No zas až tak tomu nerozumím.

Já být tebou, tak na nic nečekám a zeptám se doktora.(klidně i ve špitále, jestli už tvůj při pátku nepracuje). Víkend před námi, tak ať se zbytečně něco nepokazí.

Třeba to je jen zkreslený test, ale třeba taky ne.

Přeji, ať to není chyba, ale ať jsou čárky opravdové!!!

Zuzka

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 10.10.03 16:06
Je to vubec mozne?

Já se připojuju k názoru Zuzky,pokud vím,Norethisteron se užívá na úpravu nebo oddálení menstruace.Dokud ho bereš,neměla bys vůbec začít menstruovat.

A taky Ti radím okamžitě to konzultovat s gynekologem,abys něco nezanedbala.

Snad jsme tě moc nevystrašily,přeju hodně štěstí,ahoj Hanka :-P

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 10.10.03 18:43
Je to vubec mozne?

Ahoj Lenčo, tak jsem se dívala po netu, že tyhle prášky se prý dají brát jak na oddálení menstruace popř. pozastavení krvácení, ale i na vyvolání. Záleží prý jak se berou. Těhotná být klidně můžeš pokud prý vajíčko dozrálo před tím, než jsi je začala brát. Našla jsem i jeden příspěvek, kde dívčina po dobrání zjistila, že je v 6tt. Gynekolog jí doporučil vyšetření na vady a nakonec bylo vše v pořádku. Držím palečky aby vše dobře dopadlo. Doporučuje se s nimi ale neotěhotnět. U tebe to ale vypadá, že jsi otěhotněla před tím, než jsi je začala brát. V každém případě to prý může mít na plod vliv. Pokud se prý vy:,–(í, do 3 dnů obvykle MS dorazí, tak bych ti radila další tabletku už nebrat a utíkat k doktorovi ještě dnes. Měj se hezky a drž se. Petra

Anonymni  13.10.03 13:40
Je to vubec mozne?

ahoj, nechapu, proc takove prasky vubec beres, kdyz jak pises, se snazis otehotnet??? _!!!! A jeste pokud si myslis, ze tyhle prasky maji MS rychleji vyvolat. Tohle by nenapadlo ani 15ti letou.!!!!!Zdravim. Marie 10tt

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 13.10.03 13:47
Je to vubec mozne?

Lenko,

jak to dopadlo??? Jsem zvědavá.

Zuzka

Casiopea
Povídálka 36 příspěvků 13.10.03 23:20
Je to vubec mozne?

Tak jsem dneska byla u lekare, udelal mi krevni testy a pristi termin mam za tyden tak se snad dozvim vic. S nejvetsi pravdepodobnosti jsem tehotna 4tt.

Jeste k tomu co mi sem psala Marie.

Diky za ironickou poznamku, 15 mi rozhodne neni, je pravda ze o miminko se s manzelem snazime hrozne dlouho a vzhledem k tomu ze mam nepravidelny cyklus a jeste problemy se stitnou zlazou tak beru spoustu nejruznejsich hormonu. Ridim se jen radama meho lekare, proto beru prasky ktere mi predepsal. Chtela jsem jen znat nazor nekterych z vas, pokud byste meli stejnou zkusenost, ale nestojim o ironii, to vazne ne. stejne dik.

Zdravim vas holky, uvidime se na chatu nebo v nekterem z denicku. Lenca.

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 14.10.03 08:13
Je to vubec mozne?

Ahojky Casiopeo :-D

Tebe jsem dlouho neviděla. Jsem ráda, že se vám konečně mimísek podařil. Nevím jestli tuto krásnou zprávu příjdeš oznámit ke snažilkám k Montičce, tak ti přeji hodně štěstíčka touto cestou.

Mějte se moc hezky a užívejte si těhotenství a miminko.

snažilka Jitka :-)

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 14.10.03 08:52
Je to vubec mozne?

Ahoj Leni,

moc ti držím palečky, aby bylo všechno v pořádku. Dávej na sebe pozor a doufám, že se potkáme někde v deníčku nebo na chatíku.

Ajka+Lenička 13,5 měs.

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 14.10.03 10:11
Je to vubec mozne?

Ahoj Leni, posílám obrovskou gratulaci. Tak vidíš konečně jsi se dočkala. A co říkal na ty léky? Nemohlo to miminku uškodit? Opatrujte se a nechce se přidat ke mě do deníčku? Petra

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 14.10.03 10:22
Je to vubec mozne?

Hurá! Dobře to dopadlo. Já raději gratulovat nebudu, jsem na to pověrčivá. Já popřeju, až budeš psát, že se mimi narodilo. To bude někdy v létě, že? Asi jako naše Valentýnka. Loni touhle dobou jsem taky byla chvililinku těhotná :)

Zuza

Anonymni  14.10.03 16:37
Je to vubec mozne?

Ahoj Leni,

připojuji se ke gratulacím k úspěšnému pokusu o miminko. Jak jsem si ale přečetla Tvůj dotaz-příspěvek, tak mě to trošku vylekalo. Neuvažuješ výměnu gynekologa? Nevím jak v SRN, ale tady dobrý doktor než někomu (navíc kdo se snaží otěhotnět) předepíše hormony na vyvolání menstruace, pošle dotyčnou šupem na ultrazvuk, případně na těhotenský test z krve, aby si byl jistý, že nedělá něco opačně. Prostě mi připadá dost divné, že Ti jen tak předepsal takovéhle hormony, aniž by se přesvědčil, že nejsi těhotná. Já bych k němu tedy už důvěru neměla.

Držím palečky, ať jste oba zdraví,

Vendy, Praha

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ve svém věku už nemusím vypadat dokonale, je to výhoda, říká Hayeková

Herečka Salma Hayeková (50) nikdy nepodléhala hollywoodským trendům a... číst dále >

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Reklama