Mám zvláštní žaludeční potíže

Anonymní
25.4.20 10:21

Měli jste někdo podobné problémy?

Dobrý den všem, už cca měsíc mě trápí nevolnost. Ze začátku to bylo pálení v žaludku a večer lehké pálení žáhy. Potom asi na 2 dny bylo všechno v pohodě, ale potom začali večerní nevolnosti. Kolem 16:00 mě začala bolet hlava a začalo mi být špatně od žaludku a takhle to trvá asi už 4 den. Ráno se cítím docela dobře, ikdyž teď jak to píšu je mi lehce na zvracení. Těhotná nejsem tak nevím. Měl jste někdo něco podobného? Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13038
25.4.20 10:37

Dej si do pondělka dietu - suché rohlíky, vařená rýže, dušené mrkev a hodně tekutin. K tomu pojídej živočišné uhlí metodou uhelná sloj.

Když tě to bude trápit i v pondělí, zavolej svému praktickému lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
268
25.4.20 10:56

A co nejaky stres… Kdyz to nastuouje az vecer… Nervy z neceho? Predchazelo tomu neco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2525
25.4.20 11:07
@Anonymní píše:
Dobrý den všem, už cca měsíc mě trápí nevolnost. Ze začátku to bylo pálení v žaludku a večer lehké pálení žáhy. Potom asi na 2 dny bylo všechno v pohodě, ale potom začali večerní nevolnosti. Kolem 16:00 mě začala bolet hlava a začalo mi být špatně od žaludku a takhle to trvá asi už 4 den. Ráno se cítím docela dobře, ikdyž teď jak to píšu je mi lehce na zvracení. Těhotná nejsem tak nevím. Měl jste někdo něco podobného? Děkuju.

Podobné příznaky, hlavně pálení žáhy večer, blbý pocit v žaludku, casto na zvracení, bolest hlavy…a hlavně ten žaludek jak na vodě :,( A byl z toho žaludeční vřed, tak kdyby se to nelepšilo, běž na gastro :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama