Menierova choroba a kojení

144
31.5.11 16:08

Menierova choroba a kojení

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli má některá z Vás zkušenosti s Menierem a kojením?? Mám podezření na Menierovu chorobu a dostala jsem Betahistin a s ním bohužel nejde kojit. Dr. navíc jinou léčbu ani nenavrhla, prostě nebudete kojit a hotovo. Tak zněla odpověď. :cert: Mám ale 3měsíční miminko, a kojení se nechci vzdát. :srdce: Díky za názory a rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
valkil
31.5.11 16:41

A nedá se léčba o pár měsíců posunout?, nevím jak závažné to je…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
144
31.5.11 16:53

no mám šelest v uších, to by se dalo, horší je, že mám celkem často závratě a motá se mě hlava, … :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kryserka 007
25.2.13 08:18

Ahoj mám teďka taky čerstvě diagnostikovaného Meniera a doma 4 týdenní holčičku. Musela jsem kůli lékům zastavit kojení protože jsem dostal takový záchvat( urputné zvracení, motolice jako po vyexnutý flašce vodky a šum v uchu hrůza), že jsem skončila na kapačkách. Je to svinstvo, hlavně když má člověk dostatek mlíka :cert: Tak jsem musela na gyndu aby my zastavili laktaci. Nemáte někdo zkušenosti jestli se to po šestinedělí částečně srovná?

• Citovat
  • Nahlásit
20554
25.2.13 08:27
@kryserka 007 píše:
Ahoj mám teďka taky čerstvě diagnostikovaného Meniera a doma 4 týdenní holčičku. Musela jsem kůli lékům zastavit kojení protože jsem dostal takový záchvat( urputné zvracení, motolice jako po vyexnutý flašce vodky a šum v uchu hrůza), že jsem skončila na kapačkách. Je to svinstvo, hlavně když má člověk dostatek mlíka :cert: Tak jsem musela na gyndu aby my zastavili laktaci. Nemáte někdo zkušenosti jestli se to po šestinedělí částečně srovná?

Kamarádce se Manier rozjel dva týdny před porodem..trvalo jí to asi pět měsíců po porodu než se dala do pořádku..chodila na rehabilitace..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kryserka 007
25.2.13 12:52

Moc děkuji peggy.sl mě totiž o tom na orl o tom nic moc neřekli, ani jestli to může přejít, nebo jestli je to po těhotenství a porodu ( který jsem měla fakt náročnej, 20h bolestí a když už jsem mohla konečně tlačit, tak jsem musela jít na císaře :twisted: )

• Citovat
  • Nahlásit
144
25.2.13 14:19

Ahoj, já jsem tedy diskuzi zakládala, ale neporadím. Mě nakonec Menierovu chorobu nepotvrdili. Nakonec mě byl diagnostikován epileptický syndrom. Ale kvůli podezření na Menier mě byla taky zastavena laktace. Přeju, ať se to brzy srovná, a jsi v pořádku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.10.16 22:48

Ahoj holky, me se taky Menier rozjel vlivem hormonu pred porodem, bojuji uz rok a pul a porad hruza - zavrate, hučeni, piskani, tlak v usich, ztrata sluchu… Vyzkousela jsem kdeco a porad nic moc…Je tu nekdo, komu se tato nemoc postupem casu zklidnila nebo nejlepe uplne vylecila?? Uz jsem zoufala… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama