Menopauza ve 27?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 10:31
Menopauza ve 27?

Zdravím všechny které tohle čtou. Máte některá zkušenost s nedostavenim menstruace? Jak vám pomohl doktor? Pořád ještě čekám, že to přijde tak mu nevolam ať nejsem za blázna. Zpoždění mám 9 dní. Nikdy se mi tohle nestalo tak jsem z toho zmatená. Děkuju.

Reakce:
iwa83
Echt Kelišová 7512 příspěvků 01.03.19 10:32

stres, nadváha/podvyživa, těhotenství, nějaké léky. Těch důvodů může být spousta ale menopauzu ve 27 bych na seznamu neměla…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 10:36

@iwa83
Těhotenství asi ne.. Styk byl před 13 dny, zpoždění je 9 dní a test negativní, cipek vysoko, teplota sice 37,1 ale je to nepravděpodobné. Spíš si říkám jestli třeba stitna zlaza? Je mi jasný že bez vyšetření se to neobejde, jen mě zajímá zkušenost ostatních ať vím na co se připravit asi :)

Heivka
Závislačka 3883 příspěvků 01.03.19 10:41

Tak ve 27 menopauza klidně být může, ale spíš jako následek nějaké léčby nebo onemocnění než přirozeně. V tomhle věku bych to přisoudila spíš těhotenství (pokud jste sexuálně aktivní) nebo cystě na vaječníku (jedna mi udělala zpoždění 6 týdnů). Taky mohou být na vině stres, výkyv váhy. Takže nejdřív bych zkusila těhotenský test a pokud nemáte jiné příznaky tak v případě že bude negativní tak bych klidně tak 14 dní počkala jestli nepřijde. Pokud ale máte špatný pocit je lepší jít k doktorovi a vědět než se užírat.

Freesia
Kecalka 383 příspěvků 01.03.19 10:41

Cysta?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 10:44
Zakladatelka

Hmm cysta mě nenapadla. Bolesti v podbřišku mám, tak to by asi sedělo. Děkuju za tipy. V pondělí se objednám.

Aduš8
Závislačka 4138 příspěvků 01.03.19 10:47

Tak ve 27 letech by byla menopauza to poslední, co by mě napadlo. Může být dalších tisíc důvodů od hormonální nerovnováhy až po nějaký ženský problém. Na gyndě určitě budou vědět víc :nevim:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 01.03.19 11:04

Jdi k doktorovi. Tady si prectes 100 pricin a k cemu ti to jako bude?

Váš příspěvek
Reklama