Menstruace 22.den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 09:35
Menstruace 22.den

Ahoj holky, od porodu (2011) mam menstruaci 23-25.den cyklu. Pravidelnou, kazdy mesic, trva 5 dni. Ted jsem na dovolene, kde je casovy posun 10 hodin, tak mam vse rozhozenejsi.­.spanek atd. a dnes jsem to doatala…22.den…sta­lo se vám to nekdy z cas. posunu nebo unavy? Nebo to je jeste norma 22 dni?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 10:45

Resp.jak dlouhy cyklus mate vy? Pokud nekdo kratsi, byl to dle dr nejaky problem? Mne bylo driv řečeno, ze pokud to neni pod 21,tak ok..ale stejně.. :mrgreen:

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1284 příspěvků 27.12.18 11:15

Ahojky já měla menstruaci před antikoncepci jednou 25 i 17 dní a nikdo to u mě neresil, bylo to fakt nepříjemné nikdy jsem nevěděla kdy to dostanu :-/ no a po antikoncepci se to krásné spravilo a cyklus jede 28-31 dní :-) já bych nějaké posuny ó den ó dva neřešila :-) třeba v červnu jsem měla 26 dni

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 11:25

@Martina 94 diky moc

werajsik
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 27.12.18 12:44

Změna prostředí může mít za následek dřívější příchod MS. Zvláště když jsi v místě s časovým posunem 10h. Někdo pojede třeba jen z jednoho koutu republiky do druhého a MS dorazí klidně i o týden dřív na někoho nepůsobí ani přesun z ČR do např. Austrálie… Je to běžné a nedělej si s tím moc velkou hlavu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 16:59

Já mám normálně 23-25dní, a ted možná ze stresu už po 20.dnech. Jednou za čas to tak mám, pokud je to jednorázově, netřeba plašit. Gynekoložka mě taky uklidnovala. Jednou jsme měla i po 17dnech :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 20:36

Dekuju,holky!a jen teoreticky, kdyby se mi to takhle zkracovalo na 22 uz furt,je to znamka bliziciho se prechodu nebo ceho? Mama mela přechod uz po 40..mne je 38..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >