Menstruace a řídká stolice

Anonymní
4.5.20 15:06

Menstruace a řídká stolice

Dobrý den, nejsem dospělá, bude mi 15.
Chtěla bych poprosit o radu a zkušenost..

2.května jsem to dostala, měla jsem normálně krev a bolelo mě v podbříšku, což se mi děje snad pokaždé.. No ale večer jsem zacala mít řídkou stolici a bolelo mě nalevo v podbříšku. Nešlo se mi vykakat. Po chvíli mě přestalo bolet leve podbříško a bylo to dobrý. Včera ráno jsem se vzbudila, šlo ze mě strašně krve, měla jsem pořád řídkou stolici, když jsem pořádně zatlačila, šlo to ven. Porád mě to během dne honilo a cítila jsem pálení. Dala jsem si dva banány, aby to bylo trošku lepší.. Asi o půlnoci mě to už honilo akutně, takže jsem šla na velkou.. Měla jsem to pořád řídké, ale už trochu lepší. Dneska jsem se vzbudila, krev už je trochu slabší, ale pořád v sobě cítím tu řídkou stolici, honí mě to, ale necítím potřebu na velkou. Během oběda mě začalo bolet opět levé podbříško, zkusila jsem jít na záchod, ale nic ze mě nešlo a bylo to pořád stejný. Už jsem to nevydržela a poprosila jsem mamku o prášek. Teďka se to už zlepšilo..

Myslíte si, že to patří normálně k menstruaci, nebo ne? Jak dlouho tenhle stav může trvat? Má s tím někdo z vás zkušenost?

Předem děkuju za odpověď ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11957
4.5.20 15:20

Nekomu se to deje, ale taky jsi mohla neco spatneho snist a byla to jen casova nahoda. Uvidis, jestli se to bude opakovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
4.5.20 15:22

@beruska9 No já právě silně pochybuju o tom, že bych něco špatnýho snědla protože v ten den kdy mi to začalo jsem byla s rodinou a všichni jsme jedli stejné jídlo a nikomu nic nebylo :think:
Ale jinak díky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2993
4.5.20 15:26

Podle me je to pri ms normalni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
559
4.5.20 15:26

Můžou to být hormony. Pravidelně před ms jsem měla 2 týdny zácpu a pak, když už menstruace dorazila, tak zase průjem… Dohnalo mě to zpět k antikoncepci, i když jsem po dětech nechtěla to svinstvo brát, nedalo se to vydržet. Pokud se to bude opakovat, prober to s gynekoložkou, jaké jsou možnosti.

ttt

Komplet

fda 700 Kč
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
710
4.5.20 15:56

Mám to taky tak, dva dny po začátku MS řidší stolice. Už jsem si snad i nějak zvykla 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1942
4.5.20 17:28

První den až dva se dokonale vyčistim. Možné to je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
4.5.20 17:34

Taky to tak mám a beru to jako normální :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
4.5.20 19:34

No já už v sobě asi nic nemám :lol: přes den mám nutkání na velkou a když jdu, tak musím pořádně dlouze zatlačit a vyleze ze mě nějaký řidký šprk :lol: a pak mě začne bolet břicho:? Njn, my ženy to nemáme lehké :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama