Reklama

Menstruace dříve s Gynprodylem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hanisska11
Stálice 60 příspěvků 11.07.18 01:28
menstruace dříve s gynprodylem

Dostala jsem menstruaci o 8 dni dříve. Gynprodyl (beru dvě tabletky)jsem začala brát o 3 dny dříve kvuli dovolene. Začala jsem ho brát třináctý den a ne jako vždy 16 den. Prášky jsem měla brát ještě tři dny a pak vždy do pěti dnu ale někdy i méně dostanu menstruaci. Cyklus mám vždy okolo 28 až 31 dnu. Ted se zkrátil na 19. Stalo se to někomu? děkuji za názory

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama