Menstruace na skautském táboře

Anonymní
25.11.19 19:50

Menstruace na skautském táboře

Ahoj, je mi patnáct a už spoustu let jezdím s partou na čtrnáct dní pod stan na tábor. Moc ráda bych jela, ale vůbec si no nedokážu představit s měsíčkama. Tábor je na louce vzdálené tři kilometry od vesničky. V táboře je pouze něco na způsob kadibudky. Sprchujeme se vodou z potoku. Kalíšek tam zase nezvládnu vyvařit atd. Chodíme na dlouhé tůry mimo civilizaci. Vím, že se to dá, ale nevím jestli na to mám máte nějaké rady? Do konce měsíce mám podat přihlášku.
Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2265
25.11.19 19:54

Tak nevis jestli ti to vyjde, muzes si nechat napsat antikoncepci a krvaceni si ridit nebo si dojit pro prasky na oddaleni, ale kamaradce nezabraly, urcite pokud je tam snizena moznost hygieny, tak bych bez tamponu nejela a koupila si probioticke

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5533
25.11.19 19:54

Vložky a balíky vlhčených intimních ubrousků a hurá na výlet, ne? Igelitový pytlík na odpad a v civilizaci se zbavit do odpadků (popelnice, koš)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
25.11.19 19:56

Já bych se v klidu přihlásila a s sebou bych si vzala něco na odpad (nějaký pytlík), vlhčené intimní ubrousky a ideálně tampony (vložky v létě jsou nepříjemné). Jinak můžeš požádat o oddálení gynekologa ale někdy to nezabere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5533
25.11.19 20:02

@varenevejce no zase někde v lese zavadet tampon spinavejma rukama…to ta vlozka je lepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 20:03

Mám za sebou aspoň 6 táborů s MS. Vždycky to nějak šlo a to před 20 lety nebyly vlhčené ubrousky. Těmi bych to jistila teď (čeká mě to jako vedoucí). My si s holkama prevarovaly vodu, lily do petky, která měla ve víčku díry a tím jsme se myly.
Střídala jsem vložky a tampony s aplikatorem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 20:04

@Pavlička tampony s aplikatorem a desinfekční gel to jistí.

• Citovat
  • Nahlásit
5533
25.11.19 20:07
@Anonymní píše:
@Pavlička tampony s aplikatorem a desinfekční gel to jistí.
s tim aplikatorem je snad jedna dve značky…ale jo…proc ne…ja osobne bych si poradila…menstruace mi nikdy nic nenarušila😊
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 20:08

@Pavlička málo, ale na ten tábor se to vyplatí. Teď jsou i s aplikátorem z papíru, což je super a dá se hodit do kamen.

• Citovat
  • Nahlásit
8872
25.11.19 20:11

A to já jsem byla letos měkká a na tremp, kde jsem byla 10 dni bez hygieny (koupání max v rybníce či řece, co potkáme) jsem si nechala napsat Norethisteron. MS přišla 3 dny po dobrání, další pak byla horší, ale zvítězilo to nad obavou z infekce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
25.11.19 20:13

Já bych si nechala napsat recept na prášky na oddálení menstruace. Někomu to rozhází cyklus, já jsem po nich z podobného důvodu sáhla asi 2× a vždycky dva dny po tom, co jsem je přestala užívat, jsem to dostala a vše pak bylo v pohodě. Prášek se bere snad 2× denně, když začneš špinit, tak přidáš jeden navíc, nebo tak nějak. Není to asi žádná zdravá hitparáda, ale pokud nebereš antikoncepci, tak bych si to výjimečně pro jednou asi nechala napsat… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
25.11.19 20:19

Absolvovala jsme několik táborů s MS. Vůbec nic extra jsme tam neresila, jen jsem si spodek koupala denně teplou vodou. Vložky jsem házela normálně do pytle na směsný odpad. Na vyletwch jsme měla sáček nebo něco kam jsme si je davala a pak vyhodila buď někdo dvě městě nebo v táboře.
Trpím na docela dost velké bolesti a na táboře to bylo o dost lepší a ani jsem tolik MS nevnímala.
Normálně se přihlas a užij si to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.19 20:41

A ty prášky mi předepíšou, i když mi je teprve patnáct? A jaká je výhoda aplikátoru?

• Citovat
  • Nahlásit
2265
25.11.19 20:45
@Anonymní píše:
A ty prášky mi předepíšou, i když mi je teprve patnáct? A jaká je výhoda aplikátoru?

Predepisou, aplikatorem tam nemusis sahat rukou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
25.11.19 21:17

A s kaliskem jsi zvykla? Vzala bych ten. PETku s vodou muzes nosit u sebe. Vyvaruju ho az po MS. Existuje na nej i kelimek a dezinfekce. Jestli ti nebyva zle a normal fungujes.tak bych jela. Tohle budes resit v zivote jeste mockrat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat