Menstruace po 2 měsících

Anonymni
14.9.09 20:59

Menstruace po 2 měsících

Po porodu jsem 1. menstruaci dostala po 13ti měsícíhc, trvala normálně kolem 4-5 dnů a další jsem dostala po 2 měsícíh a trvala stejně jako ta 1. Problém je v tom, že chceme další miminko a nevím, jak vypočítat plodné dny. Všechny internetové kalkulačky, kde se to dá vypočítat jsou nastaveny na cykly od 28-45 dnů a když zadám cyklus cca 70 dnů, tak mě to nic nespočítá. Poradíte? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10757
14.9.09 21:05

Ahoj anonymní - vím, že jsi jistě už nedočkavá - taky jsme byla - ale ze dvou menstruací po porodu se nedá nic poznat. Tohle není cyklus na který se dá spolehnout. Po porodu je cyklus často chvilku rozhozený - myslím tedy vůbec po obnovení cyklu - to že ted byl cca 70 dnu vubec nic neznamená, přístí cyklus muze byt dlouhý třeba 20 dnu (jako u mne, první hodne dlouhý, druhy extremne krátký) nebo 28, nebo jeste pořád dlouhý…
jaks to měla před těhotenstvím?

har.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.9.09 21:09

Pro Hyrpyje

Ahoj, před těhotenstvím to bylo pravidelné 28 dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
10757
14.9.09 21:40

je dost dobře možné, že se ti ckylus rychle vrátí zas na uplne stejnou délku. často to tak bývá.

jestli tedy potřebuješ vypočítat ovulaci, klidně bych počítala s cyklem 28 - je pořád pravděpodobnější že se tak trefíš, než když budeš vypočítávat jakékoli jiné číslo :-) Ale prostě je to ted absolutně neodhadnutelné.
A nebo si měř pár cyklů bazální teplotu, pokud hodně spěcháš, stejně tím ale těhotenství asi neuspíšíš :-)

Přeju brzké otěhotnění!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
14.9.09 21:42

Ono to může být i hodně individuální. Před potratem jsem měla 20 až 35 dnů, po potratu mám 1. cyklus 35 dní, další 28 :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
15.9.09 09:14

to se srovná. První MS mi po drhém porodu dorazila po 4m, další za 8 týdnů, pak za 6, pak za 4. Teď mi to kolísá plus mínus na 28dnech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13996
15.9.09 09:41

Já to musela číst čtyřikrát, protože jak jsem to vždycky prolítla, tak jsem pořád rozuměla, že se Ti vrátil cyklus 2 měsíce po porodu a už se těšíš na těhotenství :oops: :lol: .
Nenapsalas, jestli kojíš. Protože v takovém případě může MS mizet a zase se vracet celkem nepředvídatelně. Tak jedině vykrýt 70-tidenní cyklus pokusem co 2. den, tatínka to jistě potěší 8) . Dobrá rada nad zlato.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama