Menstruace při operaci prsou

27.6.21 13:18

Menstruace při operaci prsou

Dobry den chtěla bych se zeptat ja jsem před redukci prsou ze zdravotních důvodu takže mi je musí zmenšit a před dvoumi týdny jsem měla menstruaci a tet 5 dni před operaci jsem začal zase špinit na operaci jsem čekala hodně dlouho a nechtěla bich to zase oddálit mislite si někdo ze moje menstruace bude problém??? Při operaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16114
27.6.21 13:33

@Nikolaplzen Zvedni zitra telefon, zavolej tam a zeptej se. Co si mysli zeny na emimi, je celkem jedno :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9860
27.6.21 13:35

Zavolej si tam a v nemocnici si pak zopakuj aspoň vyjmenovany slova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
583
27.6.21 13:35

Obvykle se plánované operace při menstruaci posouvají pro zvýšené riziko krvácení, ale zavolej si spíš na kliniku kde ti to budou dělat a domluv se přímo s nimi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
27.6.21 13:40

Ideálně zavolat operátorovi a zeptat se. Některým to vadí, některým ne. Nedávat žádný tampon, ale vložku když už. Taky je možnost zajít si na gynekologii pro prášky na oddálení menstruace ( budu řešit to samé za měsíc)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30962
27.6.21 14:11
@Nikolaplzen píše:
Dobry den chtěla bych se zeptat ja jsem před redukci prsou ze zdravotních důvodu takže mi je musí zmenšit a před dvoumi týdny jsem měla menstruaci a tet 5 dni před operaci jsem začal zase špinit na operaci jsem čekala hodně dlouho a nechtěla bich to zase oddálit mislite si někdo ze moje menstruace bude problém??? Při operaci?

Musim ocitovat. Nevim, jestli tomu mam verit, fakt nekdo muze psat tak strasne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59192
27.6.21 14:16
@me-ow píše:
Ideálně zavolat operátorovi a zeptat se. Některým to vadí, některým ne. Nedávat žádný tampon, ale vložku když už. Taky je možnost zajít si na gynekologii pro prášky na oddálení menstruace ( budu řešit to samé za měsíc)

prášky na oddálení menstruace se nesmí před operací, je to přímo v příbalovém letáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2693
27.6.21 14:20
@vokishka píše:
Musim ocitovat. Nevim, jestli tomu mam verit, fakt nekdo muze psat tak strasne?

Třeba je paní cizinka, cizinci často v češtině používají jen měkké i.
Pokud není, tak je to ovšem tragédie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.21 23:16

Ahoj, sama jsem řešila to samé. Mému operátorovi to například nevadilo pokud to nebylo 1.-3. den menstruace. Na sále jsem musela mít tampón, aby se na operační sál nedostal nějaký bordel, který tak být nemá. Jelikož operace trvala necelé dvě hodiny, tak cca po půl hodině, když jsem se vzbudila jsem si šla tampón okamžitě vyndat, takže bych se nebála, že tam bude dlouho. Toto je pouze má zkušenost určitě si zavolejte k vašemu chirurgovi nebo přímo na místo, kde vás budou operovat. Každý to má jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
29.7.21 23:35

Redukce prsou

Jsem cizinka a to je asi ten důvod proc tak píšu prominte mi to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie