Měřidlo PLUS 12

Anonymni
31.10.08 14:51

Měřidlo PLUS 12

Chtěla jsem si koupit měřidlo dětské nožičky PLUS 12 od FARE. Máte ho některá a využíváte ? Nebo je to zbytečnost? Děkuji za Vaše postřehy.

http://www.fare.cz/…/view/18/55/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5697
31.10.08 17:21

taky jsem ho chtěla koupit, ale myslím, že je to zbytečné. Vždy když mám podezření, že dcera potřebuje nové boty, prostě zajdeme do prodejny FARE a tam nám nožku změří. Když jsou nevyhovující, koupíme nové hned jak tam jsme. A když zatím stačí, tak aspoň pěkná procházka… ale záleží taky jak daleko to máte do obchůdku s botama atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
31.10.08 18:11

Máme a využíváme hodně, protože kupuju boty fare na netu přes jejich eshop. Záleží, jestli máš možnost někde v obuvi dítěti změřit nohu, pokud ne, je to dobrá pomůcka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
31.10.08 18:22

Máme, používáme, třeba u nás ve městě nemá podobné (vnitřní) měřidlo žádná prodejna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3417
31.10.08 22:05

Mě to měřidlo taky zajímá, už jsem ho jednou studovala u nás v obuvi, ale nějak se mi nepovedlo pochopit, co jsem na něm vlastně naměřila :roll: .
Jinak ve Fare se mi tuhle stala taková zajímavost, paní prodavačka změřila klukovi nohu (nějakým velkým měřidlem) a povídá: 24. Bylo to těsně vedle, kluk má 26 :lol: . Ještě že mají Fare vyndavací vložku, to je jediná záchrana…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
1.11.08 18:00

Měřidlo máme a využíváme ho maximálně. Opravdu si ho nemůžu vynachválit :D Boty nosí malá většinou od firmy DPK, ale než jsme měli měřidlo, tak jsme z obchodu přinesli malé boty :( Jasmínka dost krčí prsty a prodavačky ve specializované prodejně si toho nevšimly. Takže teď si radši vždy přeměříme nožičku doma a pak botu v obchodě. Občas kupujeme i přes internet a díky měřidlu vždy botičky dobře seděly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3417
3.11.08 22:27

Prosím a můžete mi některá POLOPATĚ objasnit, co se na měřidle vlastně naměří? Koukám na něj na netu, jsou tam dvě stupnice. Na jedné (asi) velikosti obuvi - to už je i s tím nadměrkem? A na druhé milimetry. Takže když změřím nožičku, tak mi měřidlo ukáže přesnou délku chodidla a zároveň odpovídající velikost bot?
Nebo se řídíte jen centimetry a milimetry a ne tou levou stupnicí? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
10.4.16 21:11

popis měření nožiček Fare

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...