Měsíc kojení přechod na UM

Anonymní
20.6.21 07:33

Měsíc kojení přechod na UM

Ahojky, měsíc kojím syna ale chtěla bych přejít na Um už kvůli časovému nedostatku mám doma dceru jsem na ně sama a syn mi je u prsů i hodinu a pak se třeba do 2 hodin hlásí znovu, bohužel nemám tak čas na mmalou která potřebuje abych se jí taky věnovala je ještě malá…No chtěla bych poradit jak na to aby měl malej čas si zvyknout na to UM nechci mu hned dělat bolesti, zácpu apod…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7323
20.6.21 07:37

Normalne mu dej flasku. Na to žádný postupný zvykani neni. Jinak na kojení co dvě hodiny? I dítě na um se hlásí na jídlo každé dvě až tři hodiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 07:40
@mackA159 píše:
Normalne mu dej flasku. Na to žádný postupný zvykani neni. Jinak na kojení co dvě hodiny? I dítě na um se hlásí na jídlo každé dvě až tři hodiny

Jo ale hodinu mi je u prsů a pak hodinu mám čas na to abych malé dala rychle najíst něco poklidila a pak jdem od znovu… S flašky si myslím že by hodinu nepil ne?

• Citovat
  • Nahlásit
2068
20.6.21 07:42

Hlavně flašku nemusí vůbec prijmout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1920
20.6.21 07:49

Nedivím se Ti. Času patrně ušetříš spoustu. Lahev Ti miminko vyžahne v cuku letu a máš během 1/4 hodky nakrmeno i s odříhnutím. Víš bezpečně kolik toho vypilo a v jaké kvalitě. A další tři hodiny můžes věnovat dcerce, nebo čemukoliv jinému. Téměř všechno má větší smysl než sedět s miminkem téměř pernamentně přisátým ke „koze“.
Ničeho se neboj…normálně mu prostě dej lahev s UM. V tomto věku jsem úplně bez problémů odstavila všechy děti a dost se mi ulevilo. Všechny jsou zdravé, bez psychických potíží a máme spolu zdravý a hezký vztah. Ničeho se neboj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
20.6.21 08:09
@Anonymní píše:
Ahojky, měsíc kojím syna ale chtěla bych přejít na Um už kvůli časovému nedostatku mám doma dceru jsem na ně sama a syn mi je u prsů i hodinu a pak se třeba do 2 hodin hlásí znovu, bohužel nemám tak čas na mmalou která potřebuje abych se jí taky věnovala je ještě malá…No chtěla bych poradit jak na to aby měl malej čas si zvyknout na to UM nechci mu hned dělat bolesti, zácpu apod…

Prostě dej flašku.. Ale může se ti stát, že ji nebude chtít vůbec. Já um musela dát a syn byl skoro týden téměř o hladu.. Protože prostě flašku ani um nechtěl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
20.6.21 08:15
@Anonymní píše:
Jo ale hodinu mi je u prsů a pak hodinu mám čas na to abych malé dala rychle najíst něco poklidila a pak jdem od znovu… S flašky si myslím že by hodinu nepil ne?

Nechci tě strašit, ale naše dvojčátka jsou od měsíce plně na UM a flašku mají hodinu, než si to vycucnou. A to už mi došla trpělivost a dala jsem jim i větší savičky. A stejně je to pořád minimálně hodina. 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7323
20.6.21 08:36
@Anonymní píše:
Jo ale hodinu mi je u prsů a pak hodinu mám čas na to abych malé dala rychle najíst něco poklidila a pak jdem od znovu… S flašky si myslím že by hodinu nepil ne?

Jo to máš pravdu. Obě holky měly flasku vyzahlou do pěti minut. Jak píše prokr, za mě je to pohodlnější… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
20.6.21 09:51

Já to mám v plánu taky teď s druhorozenym až se narodí. Dceru jsem kojila 3 měsíce, ale přidávala jsem i UM takže byla na flašku zvyklá. To samé mám v plánu i se synem. Mě kojení nic neříká, každé prisati jsem brečela bolesti a stejně měla hlad. Takže za mě UM mnohem pohodlnější. Nehledě na to, že já nejsem ten typ co v klidu nakoji v restauraci atd. Prostě pro mě bylo kojení omezení. Takže prostě mu dej flašku a nazdar, to zmakne a budete mít klid oba :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 10:01
@Deneriss píše:
Já to mám v plánu taky teď s druhorozenym až se narodí. Dceru jsem kojila 3 měsíce, ale přidávala jsem i UM takže byla na flašku zvyklá. To samé mám v plánu i se synem. Mě kojení nic neříká, každé prisati jsem brečela bolesti a stejně měla hlad. Takže za mě UM mnohem pohodlnější. Nehledě na to, že já nejsem ten typ co v klidu nakoji v restauraci atd. Prostě pro mě bylo kojení omezení. Takže prostě mu dej flašku a nazdar, to zmakne a budete mít klid oba :hug:

Super, děkuji za názor mě právě taky kojení není pohodlné a už vůbec ne venku na veřejnosti apod… vím že některé to odsuzují ale ne pro každého je to lazo plazo a ne ještě když je syn tak dlouze při prsu, aspoň jsem se uklidnila že nemám na kojení sama takový názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 10:03
@prokr píše:
Nedivím se Ti. Času patrně ušetříš spoustu. Lahev Ti miminko vyžahne v cuku letu a máš během 1/4 hodky nakrmeno i s odříhnutím. Víš bezpečně kolik toho vypilo a v jaké kvalitě. A další tři hodiny můžes věnovat dcerce, nebo čemukoliv jinému. Téměř všechno má větší smysl než sedět s miminkem téměř pernamentně přisátým ke „koze“.
Ničeho se neboj…normálně mu prostě dej lahev s UM. V tomto věku jsem úplně bez problémů odstavila všechy děti a dost se mi ulevilo. Všechny jsou zdravé, bez psychických potíží a máme spolu zdravý a hezký vztah. Ničeho se neboj :kytka:

Super děkuji za váš názor :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
12779
20.6.21 10:05

Ja nevim, ale jsi na ne sama a dobrovolne chces utracet za UM…?
Plus sterilizace, lahvicky.
Vezmi si, ze jsi jeste v sestinedeli, kojeni si teprv seda, to vis ze nebude na prsu hodinu porad. Jak poroste, vytahne to rychleji a bude pohoda. Jen vytahnes prso.
Omez ted veci, co nejsou tak dulezite, a normalne to zvladnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
20.6.21 11:15

Já jsem prostě dala manželovi flašku a krmil. Napoprvé mi to přijde lepší, když miminko necítí u flašky prso. Krásně si od manžela vzal a od té doby si na prso ani nevzpomněl.. Taky jsem prokojila celé dny, teď máme za deset minut hotovo a jsme oba spokojenější.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat