Mám rýmu už měsíc

9.4.10 17:47

Měsíční rýma

Ahojky holky,

už nevím kdo by mi poradil,tak to zkouším i tady. :oops: :wink: Před více jak měsícem jsem dostala rýmu,projevovalo se to jako klasická chřipajzna,teploty,ale vždy nejdéle za týden bylo po rýmě,ale teď se mě ta potvora nechce pustit a já už fakt nevím. Dokonce jsem byla už i na nosním,kde mě poslali na rentgen s tím,že to bude určitě zánět dutin a budu muset na punkce,jenže rentgen ukázal volné dutiny,tak mi doktor předepsal prášky na alergii,jenže to taky nepomáhá. |Nejsem alergig a vím,že moje mamka která má alergickou rýmu nejvíce trpí venku,ale já venku nemám problém,dýchá se mi tam bezvadně.
Jenže jsem pořád příšerně zahleněná, smrkám zelené hleny vždycky s kusem i jakoby strupu či co,omlouvám se za popis,ale já už fakt nevím co s tím, po ránu jsem zahleněná že kašlu jako „tuberák“ a bez nosních kapek jsem ztracená… :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

989
9.4.10 18:28

Na potvorné rýmy používám bioparox. Volně prodejný, ale je to antibiotikum. Aplikuje se takovým tím rozprašovačem co dělá „mlhu“ a má nástavec do nosa a do krku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
9.4.10 18:40

Bioparox mám vyzkoušený a :palec: :palec:
Perfektní zkušenost mám s bylinkama na uvolnění dutin - Nasivin Sinus… doručovala jsem i po okolí a mám zpětné velmi dobré ohlasy.
Zkus zkombinovat oboje, ale každé stojí cca 160,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
9.4.10 18:48

Já tohle měla asi před měsícem taky, nemohla jsem v noci vůbec spát, šílený, jediný, co mi pomohlo, když jsem dceři zabavila zvlhčovač a za dva dni byl pokoj. Ale u mně to asi bylo začínajícím těhotenstvím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
10.4.10 18:27

Hele, a udělali Ti nějaký výtěr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.10 08:24

Holky, výtěr mi odmítli udělat,prý podle doktora je to dost neobjektivní,prý jeden den můžu být v nose jeden typ bacilu a druhý den už tam může být zase jiný. :roll: Dcera měla taky asi před dvěmi měsící strašně dlouho rýmu,tak jsem si vyžádala u dětské doktorky výtěr a dostala pak ATB a od té doby bez rýmy. Já jsem v těhotenství měla taky objeveného streptokoka,na který mi tehdy dávala Bioparox a zabralo to,když jsem se ptala pana doktora na nosním,že jestli si ho nemám koupit místo toho abych brala prášky na alergii,tak prý by mi to nepomohlo,že to na ATB není.
No půjdu si ho dneska koupit,poněvadž už opravdu nevím co s tím. Moc moc děkuji za rady!!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama