Menstruace každý druhý měsíc

Anonymní
9.7.20 17:08

Mestruace každý druhý měsíc

Moje menstruace vypadala asi takhle: měla jsem, neměla, měla, neměla, měla a teď tedy slabou mám. Je mi 20+ a nikdy jsem neměla kolísavou menstruaci a teď už mi to přijde i pozdě. Navíc, že to tak pravidelně je a není. Někde jsem se dočetla, že se vajíčka střídají, takže je možné, že je s jedním něco v nepořádku? (Nevím to jistě) poprvé jsem byla trochu vystrašená, několik těhotenských testu bylo teda negativních. Přítel to dával za vinu nervům, měla jsem těžší období, ale ne až tak. Podruhé už jsem si řekla, že je to opravdu divné, ale do třetice počkám za dva měsíce, a pokud stále nic, budu muset za gynekologem. Bohužel z dřívější doby mám špatné zkušenosti s gynekologií, takže teď by mě tam někdo dostal jedině že by mě tam doslova dotáhl. Takže se nejdřív ptám tady, a třeba mi někdo řekněte, že máte stejnou zkušenosti a zlepší se to. Teď bych neměla mít, nicméně se slabě objevila. Takže nevím, zda to byl jen nějaký zkrat nebo ne. A když mám, tedy spíš nemám menstruaci v době, kdy ji mám mít, tak příznaky na začínání tohoto období jsou jako by to mělo přijít, ale nepřichází a podbřišek bolí jako by vás rozřezávali napůl ( a to nejsem žádná citlivka). Avšak když mám další měsíc, kdy normálně je, tak žádné bolesti nemám… Snad jste mě pochopili, je to krkoloměji napsané, to se o omlouvám.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2343
9.7.20 17:21

Bez na gyndu! Velmi pravdepodobne bude neco v neporadku s jednim vajecnikem jak pises - treba cysta. Cim dele to budes oddalovat, muze byt narocnejsi lecba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 17:49

Ahoj, mě na tohle pomohl gynex. Mám to podobně, ny gyndu jednom párem volů. 8o :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama