Metlička na mléčnou pěnu

218
6.8.13 11:09

Metlička na mléčnou pěnu

Dobrý den,
tak jsem si místo konvičky na mléčnou pěnu, pořídila na doporučení takovou metličku na šlehání mléčné pěny, jenomže PĚNA NEVYDRŽÍ ANI PĚT MINUT. :evil:
Prosím, není nějaký fígl, aby pěna vydržela alespoň než donesu manželovi kafe na zahradu. A tím nemyslím dát si do zadnice vrtulku: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2176
6.8.13 11:11

Takova enexistuje chce to ten pristroj ne slehani peny:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6248
6.8.13 11:16

Já mám místo metličky tohle a pěna vydrží fakt dlouho ;) http://julia-and-tuna-fish.blogspot.cz/…-mlekem.html

Ale musí se dělat z vychlazeného mléka, z teplého to nenašleháš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
6.8.13 11:17

No když jsem zkoušela takovou tu konvičku se sítkem (byla od Tuperrwaru) pěna vydržela, ale bylo to poněkud náročnější pěnu vytvořit, tedy náročnější proti téhle metličce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11477
6.8.13 11:19

Dokonalou pěnu mám od té doby, co mi můj úžasný muž k Vánocům nadělil kvalitní pákový presovač.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
6.8.13 11:20

Sariele, toto jsem sháněla, tedy takové to lepší.
Ptala jsem se tedy buď na Tescomu nebo ten Tuperrware, tohle mi přišlo takové,,hrachové".
Místo toho mi tu holky doporučily tu metličku, ale ta je děs běs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
6.8.13 11:25

Sariele, vydrží prosím, ten šlehač, nerozpadne se po několika použitích. On mě ve skutečnost přišel takový fórový, ale za tu cenu, než kupovat předražený Tuperrware.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6248
6.8.13 11:26

@Zeleňule Mě tohle doporučili v obchodě, že to fakt dělá krásnou pěnu, moc jsem tomu teda nevěřila, ale stálo to asi 80,–, tak jsem to zkusila s tím, že max. to poletí do koše :D A velmi mile mě to překvapilo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13638
6.8.13 11:28

Krásnou pěnu dělá nescafé dolce gusto :palec: nebo pak to, co už jsem tady jednou dávala (jen nevím zda tobě, nebo se ptala jiná holčina)
„http://penice-mleka.heureka.cz/krups-xl20004e/“
měli jsme bistro, kde se kafe dělalo a opravdu ŽÁDNÉ rádoby šlehače neudělaly pěnu, která by byla hustá, chutná, vydržela déle než minutu-dvě a nezmizela jakmile se na vrch přidala skořice a pod. :palec:
Je sice dražší, ale vyplatí se pokud máte opravdu rádi pěnu na kafíčku :pankac: ideální dárek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
6.8.13 11:36

Jako opravdu nechci investovat do kávovaru, ale stačí mi opravdu ten rychlošlehač, jenom jsem nevěděla který. S tou metličkou jsem naletěla.

Sariele moc díky poletím si ho koupit, když jsem ho viděla moc jsem mu nevěřila, tak snad bude dobrý, jenom prosím necáká z něho horem mlíko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50047
6.8.13 11:41
@Sariele píše:
Já mám místo metličky tohle a pěna vydrží fakt dlouho ;) http://julia-and-tuna-fish.blogspot.cz/…-mlekem.htmlAle musí se dělat z vychlazeného mléka, z teplého to nenašleháš.

Taky mohu potvrdit - geniální vynález za pár korun, nám už drží druhý rok a pěnu dělá naprosto luxusní s minimem námahy ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50047
6.8.13 11:42

Jo, tatínek-chemik mě poučil, že tahle pěna bude nutně lepší a pevnější než cokoliv vzduchem šlehané, protože vzniká na principu kavitace :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6248
6.8.13 11:44

@Zeleňule Trochu cáká, já si vždycky to víčko shora u toho pístu omotám ubrouskem a je to v pohodě. Taky jsem nechtěla kávovar nebo nějaký šlehač za tisíce a tohle je fakt super. To mlíko je z něj jak šlehačka :palec: Jo a doporučuju polotučný mlíko Pilos z Lidlu, z toho mi to jde asi nejlíp :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
6.8.13 11:49

Díky moc, hned odpoledne vyrážím, měla jsem ho koupit hned. Jednoduchá věc za pár korun a splní očekávání.
Teď jdu uklidit kuchyň neboť dcera nedočkavá si tím krámem metličkou šla ušlehat pěnu a několikrát vytáhla točící se metličku z mléka, tak to tam teď vypadá. :twisted: Ach jó.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6248
6.8.13 11:51

@Zeleňule Tak pak dej vědět, jak jsi spokojená ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama