Metličky v druhém těhu

1165
2.7.13 21:59

Metličky v druhém těhu

Ahojda Holky, prosím o zkušenosti a rady :,(
Pravá noha mě začala zlobit teď v druhém těhotenství, prvně mě začali zlobit klasické modré vystouplé žíly, kterých nebylo moc, spíš se ozývaly tlaky při každém stoupnutí ze židle, jakoby křeče, které jsem musela rozchodit. Zašla jsem rychle k obvodní (mamka 2× operace) a beru Detralex (teď nově Diatrex), každé ráno dávám punčochu a mažu krémem. Zdá se, že se dostali pod „kontrolu“.
Ovšem teď posledních pár týdnů se mi začali tvořit takové ty popraskané žilky - metličky, vypadá to hůř než na fotce, mám to až ke koleni z vnitřní strany pravé nohy. Holky poraďte také se to dá něčím usměrnit? Zmiznou po porodu? Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4598
2.7.13 22:39

To by me taky zajimalo.. mne teda ke konci tehu zesilili, po porodu nezmizeli ani omylem :,( Mam metlicky na levem stehnu, nastesti z vnitrny strany.. stejne zadna slava.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nepr. Flyingfrog
3.7.13 07:11

Mne se to stalo taky pri druhem tehotenstvi. Metlicky po porodu zesvetlaly, ale zustaly vystouple krecove zily a obcas boli. Mam predepsane stahovaci puncochy a Diosminol. Podle praktika mam smulu a nezmizi uz vubec.

• Citovat
  • Nahlásit
765
14.5.14 22:15

Ahoj, u mě se objevují metličky na nohou jen když ráno vstanu. Kdy se ráno probudím a podívám se na nohy jsou čisté bez fialových metliček. Jamile se na nohy postavím, za chvilku jsou tam znovu. Nebolí vůbec. Zajímalo by mě jestli toto po porodu zmizí, kdy mi to zmizí při dlouhém odpočinku. Třeba jsou nohy jen teď hodně prokrvené. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1165
15.5.14 08:38

srovnávací

Ahojky holky, tak se vrácím po 8m po porodu, metličky jsou skoro pryč, spíš vybledly a zmizly. Ale přece jenom se mi už tak 3 týdny trochu ozývá křečová žíla. Není vidět, ale cítím tlak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
17.10.20 20:44

@Kacenka1987 ahoj… Ani nevíš jakou mám radost že ti to zmizelo i mi to dává teď naději že se mi po porodu ztratí :D já teď ve 34tt to mám asi víc vyrazne jak ty a jsem s toho nešťastná.. chtěla jsem se zeptat zhoršilo se ti to od toho 34tt ještě do porodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat