Mikina pro matku s mimčem

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eejka
Stálice 73 příspěvků 28.12.16 12:12
Mikina pro matku s mimčem

Zdravím všechny. Chtěla bych se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s touto mikčou???

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.16 12:17

@Eejka nosící mikina - mi nesedělo to nastavení - pro větší děti nevhodné, zvolila jsem vsadku ;)

Eejka
Stálice 73 příspěvků 28.12.16 12:23

Vsadku? Já jsem se právě chtěla zeptat, jak tato mikina funguje. Jestli je pod ni potřeba nosítko/šátek nebo je to už udělané tak, aby se tam mimčo posadilo… Nebo právě nějaký jiný tip na zimu. Mimčo se mi teprve za měsíc narodí. Mám nosičku ergobaby i s novorozeneckou vložkou a tak vymýšlím, jak budu nosit, když nebudu chtít brát kočár :D

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.16 12:27

@Eejka samože pod to musíš mít nosítko, šátek ;) nosič ergobaby? pokud máš mrně ráda - vyhoď takový šunt a pořiď kvalitní ergonosítko nebo šátek :hug: nosila jsem od 5 dne, k nezaplacení.. jo a vsadka na Tvou mikinu je lepší.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.16 12:28

Ještě můžeš mít kapsu - tu si buď ušiješ nebo necháš udělat, ta je na nošení v zimě taky super. Nosísí oblečení je dost drahé :think:

Eejka
Stálice 73 příspěvků 28.12.16 12:31
@martina.se píše:
@Eejka samože pod to musíš mít nosítko, šátek ;) nosič ergobaby? pokud máš mrně ráda - vyhoď takový šunt a pořiď kvalitní ergonosítko nebo šátek :hug: nosila jsem od 5 dne, k nezaplacení.. jo a vsadka na Tvou mikinu je lepší.
Jsem tu právě pročítala diskuze a ergobaby a ještě jedno tady maminky hodnotily nejlíp. Vždyť stojí s tou vložkou přes tři tisíce :O
Vybrala jsem si ho na základě diskuzí…

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.16 12:35

@Eejka ergobaby? které přesně máš? některé jsou fakt otřes, považuju to za jednu z nejhorších značek - ergo v názvu a fuj :nevim: např toto…

Eejka
Stálice 73 příspěvků 28.12.16 12:45

@martina.se https://store.ergobaby.com/about-ergobaby/
Nevím, je to normálně zahraniční firma a mají na to certifikace. Vím, že Číňani vyrábějí padělky, na to jsem dávala pozor, aby to bylo originál :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.16 13:07

@Eejka ;) tož to ju.. a u malého mimča mikinu nahoře využiješ, ale větší Ti z ní poleze.. takže je lepší vsadka ;) šikovná švadlenka udělá - na bundu, na mikinu. nebo ta kapsa ( já si ji šila sama)

Eejka
Stálice 73 příspěvků 28.12.16 13:11

@martina.se
A návod by nebyl? :D Se můžu pokusit taky ušít, jestli to nebude vyšší dívčí :D

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 28.12.16 13:14

@Eejka najdeš na mimibazaru - návod na kapsu i vsadku. Já ji dle toho dělala ;)

Eejka
Stálice 73 příspěvků 28.12.16 13:22

@martina.se Děkuji, zkusím najít :)

jaajunkaa
Závislačka 3417 příspěvků 28.12.16 13:34

Toto je v pohode..Pokud nechce investovat do nosiciho obleceni, porid si vsadku, koukni na billibaldo nrbo tak nejak, delaji univerzalni vsadky, pripadne si usit, nechat usit..Jinak koukni na satkomannii prodavaji i nosici obleceni, nebo se da sehnat na fb v ruznych nosicich skupinkach @Eejka

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 13:38
@Eejka píše:
Zdravím všechny. Chtěla bych se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s touto mikčou???

na Aliexpressu ji sezenes za par korun ale reakce mamin nic moc koupi a prodavaj daj co jsem si vsimla ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >