Milenec na sever od Prahy

Anonymní
25.2.20 19:52

Milenec na sever od Prahy

Ahoj, protože stále nenacházím správného chlapa, zkusím to vzít jinudy :-) Muž na pěkné chvíle, nejen v posteli, povídání, prodloužené víkendy. Jelikož půjde hlavně o to jedno, je dost důležité, aby mezi námi bylo erotické jiskření. Proto na vzkazy bez fotky nemůžu odpovědět. Tak si dejte záležet jo :-) prosím foťte obličeje a postavy, to mezitím nemusíte.-) Jsem taková normální žena, co prostě občas potřebuje sex, aby mohla dobře fungovat a byla dobře naladěná. Určitě si to užijem a doufám, že víckrát než jednou za měsíc :-)) Fotku tedy pošlu do vzkazu. Jsem středně vysoká, střední postavy, světlejších vlasů, chlapi se za mnou otáčejí :-) Mám trochu zadek. Tak se těším :-) tak prosím pište na **** klidně whatsapp. L.

edit adminem - smazán kontakt - napište si sz

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

750
25.2.20 19:57

Pokud jsi anonymní tak ti nikdo nic nepošle a nikdo normální tady svojí foto nezveřejni. Jinak zadek mám normální, spíš trochu víc prsa a otáčí se za mnou i ženy, jen nevím z jakého důvodu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4289
25.2.20 20:00

@Gortyna tak ale kdyby to chodilo rovnou na sklo, tak si uzijem treba i my a muzem zakladatelce poradit, odhlasovat :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 20:03

Nebojím se, že by nenapsali :-)) ale do zprávy, ne veřejně.

• Nahlásit
  • Citovat
23264
25.2.20 20:05
@Anonymní píše:

Anonymní? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20963
25.2.20 20:12

Pište všichni mně, jsem správkyne místní m*daci databáze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3553
25.2.20 20:13
@Anonymní píše:

A asi jak jsi anonym. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3553
25.2.20 20:14
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16812
25.2.20 20:25
@Anonymní píše:
Ahoj, protože stále nenacházím správného chlapa, zkusím to vzít jinudy :-) Muž na pěkné chvíle, nejen v posteli, povídání, prodloužené víkendy. Jelikož půjde hlavně o to jedno, je dost důležité, aby mezi námi bylo erotické jiskření. Proto na vzkazy bez fotky nemůžu odpovědět. Tak si dejte záležet jo :-) prosím foťte obličeje a postavy, to mezitím nemusíte.-) Jsem taková normální žena, co prostě občas potřebuje sex, aby mohla dobře fungovat a byla dobře naladěná. Určitě si to užijem a doufám, že víckrát než jednou za měsíc :-)) Fotku tedy pošlu do vzkazu. Jsem středně vysoká, střední postavy, světlejších vlasů, chlapi se za mnou otáčejí :-) Mám trochu zadek. Tak se těším :-)

@chlapjakhora

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20963
25.2.20 20:28

Docela dobrý, přidala tam telefonní číslo
@Ram16G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20963
25.2.20 20:31
@Anonymní píše:
Ahoj, protože stále nenacházím správného chlapa, zkusím to vzít jinudy :-) Muž na pěkné chvíle, nejen v posteli, povídání, prodloužené víkendy. Jelikož půjde hlavně o to jedno, je dost důležité, aby mezi námi bylo erotické jiskření. Proto na vzkazy bez fotky nemůžu odpovědět. Tak si dejte záležet jo :-) prosím foťte obličeje a postavy, to mezitím nemusíte.-) Jsem taková normální žena, co prostě občas potřebuje sex, aby mohla dobře fungovat a byla dobře naladěná. Určitě si to užijem a doufám, že víckrát než jednou za měsíc :-)) Fotku tedy pošlu do vzkazu. Jsem středně vysoká, střední postavy, světlejších vlasů, chlapi se za mnou otáčejí :-) Mám trochu zadek. Tak se těším :-) tak prosím pište na **** klidně whatsapp. L.

Cituji, než se to smaže :mrgreen:

admin to umí smazat i tady :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 20:31

Tak jsem tedy přidala telefon :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1405
25.2.20 20:33

No, tak až se budu chtít někomu pomstít, tak napíšu podobný inzerát jako anonym a dám tam telefonní číslo té úhlavní nepřítelkyně, dobrý nápad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2391
25.2.20 20:38
@Mango_Lassi píše:
Cituji, než se to smaže :mrgreen:

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 21:10

Super a dobře dohledatelný na google…dobrá pomsta…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama